Erskine College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Haridus, mis sobib

Nagu üks vanimaid ja mainekamaid kirikuga seotud vabakunsti kolledžeid Lõuna-Aasias, annab Erskine auhind akadeemilise ranguse ja kristliku autentsuse eest. Meie lõpetajad juhivad ettevõtteid, mõjutavad professionaalseid valdkondi ja teevad oma kultuuri märgiks mitmel muul viisil.

129324_1.jpg

Iga Erskine'i 19 kraadiõppekava saab kohandada, tehes koostööd teaduskonnaga, et luua oma isikliku ja karjääri huvides sobiv õppekursus. Semestri pikkused õpingud välismaal on saadaval ka Šotimaal, Inglismaal, Prantsusmaal või Mehhikos. Erskine võtab ka akadeemilist tuge traditsioonilisest juhendamislaborist ja paneb selle oma klassidesse ja eakaaslastesse uuendusliku programmi kaudu, mis kasutab vastastikust koostööd ja õppegruppe kursuste sisu tugevdamiseks ja heade harjumusharjumuste kujundamiseks.

Miks Erskine?

Õppimise ajalugu

Kuna Erskine College asutas 1839. aastal assotsieerunud reformitud presbyterlaste (ARP) kiriku, on ta pühendunud põhimõttele, et faktid ja väärtused - õppimine ja usk - on lahutamatud. Selle alusega on Erskine pühendunud kogu inimese kui elukestva õppija arendamisele, julgustades õpilasi kriitiliselt mõtlema oma akadeemiliste uuringute üle, kusjuures meeled ja südamed on tõele avatud.

Student Focus

Iga Erskine'i 19 kraadiõppekava saab kohandada, tehes koostööd teaduskonnaga, et luua oma isikliku ja karjääri huvides sobiv õppekursus. Kõiki oma klasse õpetavad teie professorid, mitte õpetajad. Ja sa saad nende professoritega palju aega, sest meie õpilaste ja õppejõudude suhe on 11: 1 ja peaaegu kõigis klassides on vähem kui 25 õpilast.

Kõige tähtsam on, et Erskine'i õppejõud võtavad aega, et tõesti teid tundma õppida ja sundida teid nii isiklikult kui ka akadeemiliselt üles kasvama kui tervet inimest.

Sihtkoht: West West

Erskine College asub ajaloolises Due Westis, Abbeville'i maakonnas, Lõuna-Carolina piirkonnas. 1200 elanikuga ja 90-aakri ülikoolilinnak, mille õpilasorganisatsioon on veidi alla 800, on Due West vaikne kolledži linn, mis on ideaalne õppimiseks. Spordist kuni kunstini on Erskine'i ülikoolil palju teha, kuid vaid 30-minutilise autosõidu kaugusel on palju kaubanduskeskusi, ajaloolisi paiku ja mitmeid puhkealasid, mis pakuvad paadisõitu, kalapüüki, matkamist, ratsutamist ratsutamine ja mägirattasõit.

129271_IMG_1142.jpg

Institutsionaalne missioon

Erskine College on selleks, et Jumalat kristlaseks akadeemiliseks kogukonnaks ülistada, kus üliõpilased on võimelised õitsema terveid inimesi eluks teenistuses, pakkudes bakalaureuseõpetust ja lõpetades teoloogilise hariduse.

Kolledži missioon (bakalaureuseõppe programmid)

Erskine College missioon on õpetada õpilasi õitsema, pakkudes suurepärase vabakunstiõpet Kristuse keskmes, kus õppimine ja piibellik tõde on integreeritud kogu inimese arendamiseks.

Seminari missioon (kraadiõppe programmid)

Erskine Theological Seminary toetab Jumala missiooni maailmas, õpetades piibellikult reformitud vaatenurgast kristlikke kirikuid teenivaid isikuid.

129269_IMG_4260.jpg

Asukoht

Erskine College asub Nest West'i akadeemilises külas, mis asub 1200-kohalises linnaosas, mis asub ajaloolises Abbeville'i maakonnas, Lõuna-Carolina piirkonnas, kus on palju koloniaalseid, revolutsioonilisi sõdu ja kodusõja ajalugu. Linn ja kolledž, kus on mitu antebellumi hoonet, on kantud riiklikesse ajalooliste paikade registrisse. Iga-aastane kevadfestival toob suure hulga turiste jagama maakonna kultuurilist ja ajaloolist pärandit.

Tänu Westile, mis asub mitmete järvede ja puhkepiirkondade lähedal ning on kergesti ligipääsetav Interstate Routes 26 ja 85, pakub rahulik ja vaikne õhkkond õppimiseks. Lennujaamade ja kultuurikeskuste lähedust esindavad kõik Atlanta, Charlotte, Columbia ja Greenville linnad, millest üks on ühe kuni kahe tunni autosõidu kaugusel. Väiksemad linnad nagu Greenwood ja Anderson on mõlemad umbes 20 miili kaugusel ning pakuvad palju ostu- ja söögikohtasid.129327_8.jpg

Elu elu

Erskine'i avar 90-aakri ülikoolilinnak pakub nii klassikalisi kui ka kaasaegseid mugavusi. Erskine'i hoone allkirja torni täiendab kaasaegne teadussüsteem ja uus muusika- ja matemaatikahariduskompleks. Keskse asukohaga ülikoolilinnak on Bowie kunstikeskus, kaasaegne muuseum ja galerii. Galloway Tegevuskeskuses on kaks spordisaali, racingpalliväljakud, aeroobika- / kaalutuba, ronimissein ja sportlik koolitus. Kirjandusühiskonnad, nii vanad kui kolledž, asuvad ülikoolilinnak. Õpilased söövad auhinnatud kohvikus ja ülikooli kohvikutes.

129270_DSC00518.jpg

Õppekava

Erskine'is õpetavad õpilasi professorid, mitte üliõpilased, ja õppekava põhineb vabakunsti traditsioonil. Erskine on umbes mentorluse ja suhtelise õppimise kohta, mis on mõeldud suuruse suurendamiseks, akadeemilise kasvu suurendamiseks ja homme juhtide ettevalmistamiseks. Erskine on pühendunud kogu inimese arendamiseks mõeldud ümmarguse haridusalase kogemuse pakkumisele.

Erskine'i teaduskonna liikmed jagavad oma elu ja seavad õpilastele väljakutseid kõigis eluvaldkondades silma paista. Erskine on pühendunud elukestva õppe järgmise põlvkonna harimisele, mis mõjutab nende perekondi, kogukondi, riiki ja maailma.

Kergejõustik

Kolledžil on hea ja mitmekesine meelelahutus- ja sportprogramm. Kolledž julgustab kõigi õpilaste sporditegevust veenduma, et spordis osalemine interollegiate, intramuraalsetes või puhkusetasandites aitab kaasa inimese individuaalsele arengule.

Erskine konkureerib vastastikusel tasemel National Collegiate Athletic Association (NCAA) II osakonna liikmena ja konverentsi Carolinas liikmena. Lisaks koostasin riikliku kristliku kolledži Athletic Association (NCCAA) osakonnaga eelmisel aastal kaks riiklikku meistrivõistluste võistkonda, Meeste golfi ja Naiste Softballit.

Kolledžis on 15 vahekokkuleppe meeskonda: meeste ja naiste korvpall, meeste ja naiste ristmaa, meeste ja naiste golf, meeste ja naiste jalgpall, meeste ja naiste tennis, pesapall, jalgpall, softball, võrkpall ja naiste lacrosse.129329_12.jpg

Finantsabi

Erskine'i haridus on kogemus, mille väärtust ei saa dollarites kergesti mõõta. Rohkem kui 90 protsenti meie õpilastest saavad rahalist abi. Lisaks traditsioonilistele finantsabi allikatele, nagu föderaal- ja riigiabi, pakub Erskine erinevaid stipendiume neile, kes näitavad akadeemilist võimet ja rikastavad Erskine'i kogukonda. Erskine kutsub õpilasi ja nende perekondi oma perekonna osaks ning on pühendunud nendega töötamisele, et aidata rahastada investeeringuid Erskine'i kogemusse.

129267_DSC_4803.jpg

Asukohad

Kuna West

Address
2 Washington St
SC 29639 Kuna West, Lõuna-Carolina, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega