Loe ametlikku kirjeldust

Meie esimene prioriteet on meie õpilastele. Meie teine ​​on nende tulevik.

Asutatud aastal 1942, mille Felician Sisters, Felician Ülikool on üks väheseid frantsiskaani ülikoole riigis, ja ainus, New Jersey. Me oleme ehitanud oma maine rõhuasetusega teenust ja austus inimlikkuse, nagu oli unistus Õndsad Mary Angela Truszkowska - asutajanna on Felician Sisters rohkem kui sajand tagasi. Isegi täna, püüame esindada neid väärtusi kõiges, mida teeme.

Pole kahtlust, et õpilased on esmatähtis on Felician.

Pakume individuaalset tähelepanu ja toetust, et valmistada teid elus, ja edu, pärast lõpetamist. Rohkem kui lihtsalt kvaliteediga üliõpilased, me lõpetamist väärtuslikud ühiskonna liikmed, kes on valmis võtma väljakutsetele pidevalt muutuvas maailmas. Selle koostöö haridusasutuste, kunsti institutsioon, Felician on koduks umbes 2300 bakalaureuse-, magistri- ja täiskasvanute uuringutest õpilastele. Mis täistööajaga, osalise tööajaga ja online-pakkumisi, võid oodata majutamiseks ülikooli kogemus Felician Ülikool.

Missioon

Felician on sõltumatu ühiskasvatuslik Katoliku / frantsiskaani Ülikool asutati ja sponsoreerib Felician Sisters harida mitmekesine elanikkond õpilastele raames vabade kunstide traditsioon. Selle ülesanne on anda täiskomplekti õppe kogemusi, tugevdatud tugeva akadeemilise ja õpilase arengu programmide eesmärk on tuua õpilased oma kõrgeima potentsiaali ja valmistada neid ette väljakutsed uue sajandi teatas mõtetes ja mõista südamed. Kestev eesmärk Felician Ülikool on edendada armastust õppimise soov Jumalat, eneseteadvuse, teiste teenimine ja austust kogu loodu.

Visioon

Et olla kaaluka katoliku frantsiskaani Ülikoolis, kus stipendiumi ja praktika õpetamise ja õppimise koht õpilaste esimene kestev tõe ja püsiv tegutsemiseks pädevuse, iseloomu ja kaastunnet.

Felician frantsiskaani väärtused

Inimväärikuse austamine ... meie austust ja tahet edendada ja kaitsta inimeste väärikust. Kaastunne ... empathetic teadvuse teised väljendatud hooliv teenindus. Transformation ... protsessi, mis soodustab avatud meelt ja südant, põhjustades pidevat täiustamist isik ning ministeerium. Solidaarsus Poor ... tagada vaeste vajadustele ja haavatav on täidetud propageerimise kaudu ning tegutseda. Õigluse ja rahu ... sepistatud õige suhete taasloomine jätkusuutlik keskkond, Ühishuvide - kõike selleks, et rahu.

Quick faktid

Üks 20 frantsiskaani ülikoolide Ameerika Ühendriigid ja ainus New Jersey Üks ülikooli, kahes kohas Rutherford ja Lodi, NJ - 40 kokku aakrit 10000 tundi üliõpilase vabatahtlike töö kohta aastas 55 akadeemilisi programme Keskmine klassi suurus on 15 õpilast 92% õpilastest saavad rahalist abi Üliõpilane teaduskonna suhe on 13: 1 Kaks aastat järjest antud New Jersey Distinguished Student Aasta Õpetaja 10 miili kaugusel New York City, 20 minuti pendeldama 2,5 tundi Philadelphia ja Atlantic City 10 Osa II sportlikud programmid 230% tõus Study Abroad osalemine 144-aastane lossis Rutherford campus on kantud riiklikku registrisse Historic Places

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Felician University

... [+]

Lõpetage programm nii vähe kui 18 kuud. Vastuvõtutingimused Isiklik avaldus [-]
Ameerika Ühendriigid Rutherford
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Address
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined