Florida State University, College of Education

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

FSU kohta

Üks riigi eliitide teadusülikoolidest, Florida State University, säilitab, laiendab ja levitab teadmisi, tehnoloogiaid, kunsti, humanitaarteadusi ja elukutseid, hõlmates samas õppefilosoofiat, mis on tugevasti juurdunud vabade kunstide ja kriitilise mõtlemise traditsioonidest.

FSU meelelahutuslik ülikool asub Florida vanimast pidevast kõrghariduse kohast kogukonnas, mis soodustab tasuta uurimist ja hõlmab mitmekesisust ning meistrivõistluste kergejõustiku ja suurepärase asukohaga riigi pealinna südames.

Kiired faktid

 • Asutatud aastal 1851; vanim pidev kõrghariduse koht Floridas
 • Carnegie komisjoni klassifikatsioon: "Doktoriülikoolid: kõrgeim teadustegevus"
 • 41 900 õpilast kõigist Florida maakondadest ja 132 riigist
 • Heakskiidetud profiili profiil aastaks 2018:
  • Sügis: 4,3 keskmine GPA; 30 keskmine ACT komposiitskoor; 1340 keskmine SAT tulemus
  • Suvi: 4,0 keskmine GPA; 27 keskmine ACT komposiitskoor; 1250 keskmine SAT tulemus
 • 94% värskendajate retentsioonimäär; 68,4% lõpetamistase nelja aasta jooksul
 • 22: 1 õppejõudude ja üliõpilaste suhe
 • 384 hoonet 1633 aakri ulatuses; Tallahassee peamine ülikoolilinnak on 485 aakrit
 • 2360 traditsioonilist teaduskonda; on kaasatud 6 Nobeli laureaati
 • 14 079 töötajat
 • Tegevuseelarve on $ 1,712,841,231
 • 210 miljonit dollarit lepingute ja stipendiumide poolt, mille teaduskond 2016-17
 • 301 kraadiõppekava: bakalaureuse-, magistri-, doktorikraad, spetsialist, professionaal

Hariduskolledži kohta

Asutatud aastal 1905, Florida Riikliku Ülikooli Hariduse Kolledž on vanim Hariduse Kolledž Floridas, pakkudes haridust parimatele ja heledamatele juba üle sajandi. Meie ajalugu on põimunud Tallahassee omaga ja oleme uhked oma pärandi ja meie silmapaistvate vilistlaste poolt üle maailma tehtud panuste üle.

Nagu meie minevik, on meil jätkuvalt oma tulevikuvisioon. Iga päev töötavad õppejõud ja üliõpilased hariduse valdkonnas uue aluse lõhkumise suunas. Uuenduslike õpetamismeetodite rakendamisest hariduspoliitikale ja õigusaktidele mõjutavad meie teaduskond ja nende teadustöö hariduse tulevikku.

Oleme uhked, et meil on üle 50 riigi üliõpilasi, kes helistavad FSU Hariduskolleegiumile "kodu". Kõikide maailma nurkade üliõpilased otsivad FSU Hariduskolleegiumi, et osaleda arenenud teadustöös, töötada kõrvuti haridusvaldkonnas pioneeridega professoritega ja teenida kraadi, mis valmistab neid täielikult ette maailmale ja harida tuleviku juhte. Lisaks teile maailmatasemel hariduse andmisele anname teile ka osa tihedast perekonnast - õpilastest, kes jagavad teie kirge, et teha mõju - õpilased, kes jagavad teiega kogemusi ja saavad elukestvaid sõpru ja eakaaslasi.

VAHENDID

Hariduskolledži innovatsioon ja progressiivne keskkond on näiteks meie õpilastele kättesaadavad tehnoloogiad ja vahendid. Kõige märkimisväärsem on kivihoone, kus on klassiruumid ja laborikeskused, mis on varustatud uusima tehnoloogia ja multimeedia seadmetega õpetamise ja õppimise parandamiseks. Lisateave ja virtuaalne ekskursioon: https://education.fsu.edu/about/facilities.

TALLAHASSEE linn

Meie ilus ja võluv capitol linn on rohkelt võimalusi College of Education õpilastele - alates valitsuse praktikast ja seadusandlikest algatustest kuni kultuuriürituste, kaubandus-, söögituba ja välitegevuseni. Lisateave: https://education.fsu.edu/about/tallahassee.

Asukohad

Tallahassee

Address
W College Ave,600
32306 Tallahassee, Florida, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega