Loe ametlikku kirjeldust

Humanitaarteaduste kolleegium tegeleb üksikisikute, perekondade ja kogukondade tervist ja arengut mõjutavate füüsiliste, käitumuslike ja majanduslike teguritega seotud ülemaailmsete probleemide ja võimalustega.

Meie visioon on juhtida kolledži riiklikult innovaatiliste akadeemiliste ja teadusprogrammide kaudu, mis valmistavad ette 21. sajandi spetsialiste.

Perekonna- ja lasteteaduste osakond

  • Programmid rõhutavad laste ja perede tervist ja arengut hariduse, teadustöö ja kogukonnale osutatava teenuse kaudu.
  • Professionaalsed võimalused selles valdkonnas on suurenenud tänu uutele võimalustele, mis on tekkinud seoses riigi keskendumisega perede ja laste heaolule.
  • Abielu ja pereteraapia doktoriõppekava on akrediteeritud abielu ja perearstihariduse akrediteerimise komisjoni poolt.
  • Õpilased võivad täita nõudeid, et saada sertifitseeritud perekonnaelu õpetajaks, keda toetab riiklik perekondlike suhete nõukogu (NFCR).

Perekond ja lasteteadused on rohkem kui inimesed töötavad - me püüame oma elu muuta. Pakume õppeprogramme nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppe üliõpilastele, kes tegelevad laste, noorte, täiskasvanute ja perede vajadustega kogu eluea jooksul, pöörates erilist tähelepanu keerulistes peredes elavatele inimestele.

R1 Teadusülikool

FSU on Carnegie kõrgharidusasutuste klassifikatsiooni üks „115 teadusülikooli… (kõrgeim teadustegevus)” klassifitseeritud vaid 115 asutusest.

Koostöö

Interdistsiplinaarne teaduskeskkond võimaldab ühist õppimist distsipliinide, õppejõudude ja kohortide vahel. See ettevõtlusvaim ühes osakonnas inspireerib uudishimu ja optimeerib tulemuslikkust.

Teaduskonna huvid

Lugupeetud õppejõud võimaldab õpilastel õppida teemasid professionaalsete teadlastega, kes jagavad oma huvi.

Keskused

Pereinstituut

Florida State University Family Institute loob uue teabe, koolitab spetsialiste ja teavitab poliitikakujundajaid perekondadest Floridas, piirkonnas ja rahvas.

Parema tervise keskus

Keskendumine kõrghariduse ja kogukonnapõhiste programmide mudeli väljatöötamisele ja testimisele, et tegeleda tervisealaste erinevustega alaesindatud elanikkonnast.

Paaride keskus

MFT doktorandid on koolitatud süsteemse või relatsiooniraviga. Kogu elu jooksul on meil mitmeid suhteid, mis mõjutavad otseselt ja kaudselt meie heaolu.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Perekonna- ja lasteteaduste osakond (Master of Family and Child Sciences) pakub pere- ja lasteteadusi. Kraad edendab üliõpilasi kõrghariduse karjääri, valitsusasutuste ja ... [+]

Perekonna- ja lasteteaduste osakond (Master of Family and Child Sciences) pakub pere- ja lasteteadusi. Kraad edendab üliõpilasi kõrghariduse karjääri, valitsusasutuste ja erasektori ettevõtete jaoks.

Paljud õpilased jätkavad haridust doktoriõppesse. Teised jätkavad karjääri teise taseme hariduses, avalikus poliitikas ja muudes lastele ja peredele teenuseid pakkuvatele organisatsioonidele.

Meie õppejõud on spetsialiseerunud mitmetele valdkondadele ja töötavad koos teiste erialadega. Saadaval on väitekirja ja mitte-väitekirja lugusid; aga kõik õpilased on lubatud mitte-doktoritööle. Pärast õpingute esimest poolaastat saate taotleda lõputööle üleminekut. Õpilased peavad olema hea akadeemilise seisuga ja konsulteerima oma peamise professoriga lõpliku heakskiidu saamiseks. Mitte-lõputöö üliõpilane on kohustatud oma viimase semestri jooksul täitma 3 krediidi tunnikivi (spetsiaalse projekti kogemuse).... [-]

Ameerika Ühendriigid Tallahassee
August 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Florida State University - Department of Family and Child Sciences