Loe ametlikku kirjeldust

ajalugu

Tulane Ülikool, asutatud 1834, on üks kõige kõrgelt selektiivne sõltumatuid uuringuid ülikoolide Ameerika Ühendriigid. Tulane koolid ja kolledžid pakuvad kraadi vabade kunstide, teaduse ja tehnika, arhitektuur, äri, õigus, sotsiaaltöö, meditsiin ja rahvatervise ja troopilise meditsiini.

Ülikoolis kuulub maineka Association of American ülikoolid, valige rühma 62 juhtiva teadusülikoolide Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, kus "eelisasendi programme lõpetanud ja erialast haridust ja teadustööd." Tulane ka on järjestatud Carnegie Sihtasutus Edendamise Õpetamine kui ülikooli "väga kõrge teadusuuringud." üle 4300 kõrgkoolide hinnatud vundament, Tulane jääb maineka kategooria, mis hõlmab ainult 2 protsenti ülikoolide riigis.

Asub New Orleans, Tulane jälgi oma päritolu Medical College of Louisiana, Deep South teine ​​vanim meditsiinikoolis, mis asutati 1834. Autor 1847 Medical College oli osa vastloodud avalik institutsioon, University of Louisiana.

Tulane kujunenud eraülikool 1884, kui avaliku Louisiana ülikool reorganiseeriti ja nimetati auks heategija Paul Tulane, rikkad kaupmees, kes annetasid üle $ 1 miljon maa, raha ja väärtpaberid "edendamist ja julgustamist intellektuaalse, moraalse ja kutseharidus. "native Princeton, NJ, Paul Tulane oli teinud oma varanduse New Orleans ja tema kingitus avaldas tunnustust sellele Southern linna kohta Mississippi jõe. 1886. aastal H. Sophie Newcombi Memorial College asutati naistele osana ülikooli. Newcombi-Tulane College täna registreerib kõik tudengit ülikoolis.

Tulane kolis oma praegusesse ülikooli St Charles Avenue 1894. Tulane Ülikooli terviseteaduste keskus kesklinna New Orleans sisaldab School of Medicine ja School of Public Health ja troopilise meditsiini, samas Tulane primaatide Research Center on Covington, La.

Uuringud paljudes valdkondades on õitsenud Tulane läbi keskuste loomist, nagu Roger Thayer Stone Center for Ladina-Ameerika uuringute, Lähis-Ameerika Research Institute, Tulane / Xavier Center for Bioenvironmental Research, Murphy Instituut, Tulane vähikeskuses Tulane Center geeniteraapia ja Newcombi College Institute.

Sügisel 2005 Tulane murenenud orkaan Katrina, rahva halvim loodusõnnetus. Uuendatud Tulane tekkinud tormi tugevam institutsioon keskendunud erandlik bakalaureuse programm täiendab suurepärane koolilõpetaja, professionaalne ja teadusprogrammide põhineb ülikooli ajaloolise tugevused ja iseloomulikud tunnused.

Tulane programmide on kujundanud ülikooli kogemus orkaan Katrina, pakkudes õppejõud, töötajad ja üliõpilased enneolematu teadusuuringute, õppe ja kogukonna teenuste võimalusi.

Katrina kogemus informeerib ka tuleviku suunas institutsioon. 2010. aastal president Cowen teatas käivitada "Tulane annab" kampaania jõupingutusi, mis aitab veelgi ülikooli jõupingutusi, et julgustada sotsiaalse innovatsiooni ja arendada järgmise põlvkonna kogukonna mõtlemisega kodanike ja juhid.

Andmed

Tulane University on üks riigi kõige prestii haridus- ja teadusasutuste. Asutatud 1834. aastal New Orleans, Tulane kraade arhitektuuri, äri, õigus, kunsti, meditsiin, tervishoid ja troopilise meditsiini, loodusteaduste ja tehnika ning sotsiaaltöö.

Moto

Mitte sibi, sed suis, tõlkida kui "mitte iseenda, vaid iseenda."

Asutajaliikmeid kuupäevad

  1. kui Medical College of Louisiana 1847 Medical College ühineb University of Louisiana
  2. Louisiana seadusandja lubab Tulane Educational Fund ümber University of Louisiana, kui erakooli ja nimeta see Tulane University of Louisiana

Academic rajoonides

Praost ja asepresident akadeemilise siseasjadesse, Michael A. Bernstein Newcombi-Tulane College, James MacLaren, dekaan AB Freeman School of Business, Ira Saalomoni Dean School of Architecture, Kenneth Schwartz, dekaan Kool õpingute jätkamiseks, Richard A. Marksbury, dekaan School of Law, David D. Meyer, dekaan School of Liberal Arts, Carole Haber, dekaan School of Medicine, Lee Hamm, Dean ja asepresident School of Public Health ja troopilise meditsiini, Pierre Buekens, dekaan School of Science and Engineering, Nicholas J. Altiero, dekaan School of Social Work, Ronald E. Marks, dekaan

Ülikoolilinnakud

Tulane on Uptown campus hõlmab 110 hektarit ja 92 hooned, milles asuvad enamus oma koolides ja kolledžites. F. Edward Hebert Research Center, läheduses Belle Chasse, La., Annab uurimisasutuste meditsiinis ja keskkondlike, käitumuslike ja arvutiteaduste. Kool õpingute jätkamiseks on satelliit ülikoolilinnakud Elmwood Business Park in Jefferson vald, La., Biloxi, Miss., Ja Madison, Miss. Kesklinna Health Sciences campus on mitu osakonda: School of Medicine, School of Public Health ja troopilise meditsiini, Tulane Medical Center and Technology Services. Põhjarannik campus on koduks Tulane primaatide uurimiskeskuse Covington, La. AB Freeman School of Business pakub Executive ja MBA programme oma satelliidi ülikooli Houston, Texas.

Raamatukogud

Peamised Howard-Tilton Memorial Library maja Ladina-Ameerika Raamatukogu ja Maxwell Music Library. Rudolph Matas Raamatukogu asub School of Medicine. Erikogude divisjoni Jones Hall sisaldab Hogan Jazz Arhiiv, Kagu Arhitektuuri- Arhiiv Ülikooli Arhiiv, haruldaste raamatute ja käsikirjade ja Louisiana kollektsiooni. Teised raamatukogud arhitektuur, botaanika, äri, õigus, matemaatika, looduslugu, primaatide teadus, rassi suhted ja etnilise ajaloo ja naisuuringute.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

A. B. Freeman School of Business

Kümne kuu Master of Management programm on eelnev kogemus äri kraadi eesmärk on luua oma bakalaureuse uuringud, mis võimaldab teil jätkata laiema karjääri. ... [+]

Masters of Management

Tänane tööturul on karm, ja see on jätkuvalt muuta ja areneda. Kümne kuu Master of Management programm on eelnev kogemus äri kraadi eesmärk on luua oma bakalaureuse uuringud, mis võimaldab teil jätkata laiema karjääri. Gain oskusi ja enesekindlust vaja lahendada ärivõimalusi, analüüsida probleeme ning pakkuda toimivaid lahendusi. Stand välja turul ja liikumas oma karjääri edasi.

Avasta oma võimalusi

Mõeldud neile vähe või üldse töökogemus, kes soovivad täiendada oma bakalaureuse kraadi äri alustalasid. Üliõpilased, kellel suuri on abikõlblikud. Engineering psühholoogia, loodusteaduste või keeli - kui teil on karjääri eesmärk, Master of Management aitab teil seal kiiremini.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Orleans
September 2019
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
A. B. Freeman School of Business

Õppekava on välja töötatud õppejõud, kes on spetsialiseerunud energia ja tööstuse spetsialistid, kes töötavad meie õppejõud ja värvata meie õpilastele. ... [+]

Masters of Management Energia Programmi ülevaade Master of Management Energia Programm (MME) on 10 kuu täistööajaga programm, mis algab iga juulis. Ideaalne kandidaadid on tugeva akadeemilise taustaga kvantitatiivne suurtootjad, nagu raamatupidamine, ettevõtluse, infotehnoloogia, majandus, tehnika, rahanduse, matemaatika või loodusteaduste. Õppekava on välja töötatud õppejõud, kes on spetsialiseerunud energia ja tööstuse spetsialistid, kes töötavad meie õppejõud ja värvata meie õpilastele. Spetsiaalsed kursused hõlmavad energia raamatupidamine, energia andmete analüüs, energeetika ökonoomika, energia investeerimispangandus, energeetika modelleerimine, energia portfelli haldamine, energia riskijuhtimise, energiastrateegia ja energia kauplemise. Energia ja rahanduse kursustel õpetatakse meie $ 3.000.000 dollar kauplemise keskus, mis on varustatud juhtivad tehnoloogia, andmebaasid, ja kauplemise tarkvara Trading Technologies, Thompson Reuters, MorningStar'i, MathWorks ja 1Derrick. Lõpetajad programm on valmis jätkama karjäärivõimalusi energia ettevõtted, pangad, kaubandus organisatsioonid, kommunaalkulud, ISOdele, finantsteenused ja konsultatsioonifirmad ja reguleerivate asutuste. Õppekava ... [-]
Ameerika Ühendriigid New Orleans
September 2019
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
A. B. Freeman School of Business

Ettevõtte analüütikute magister * on 10-kuuline, 36 krediidi-tunnise kraadi programm, mis valmistab teid keeruliste andmete suure hulga tõlkimiseks hallatavaks teabeks ja ... [+]

Äri analüüsi magister

Ettevõtte analüütikute magister * on 10-kuuline, 36 krediidi-tunnise kraadi programm, mis valmistab teid keeruliste andmete suure hulga tõlkimiseks hallatavaks teabeks ja andmete juhtimise otsuste tegemiseks. Kuna andmete kogumine ja analüüsimine reaalajas muutub ettevõtte olulisteks komponentideks, suureneb nende oskuste turunõudlus.

Maailmatasemel õppejõud pakuvad ranget tehnilist ja kvantitatiivset vundamenti, mis on rajatud praktilises ärianalüütika rakendamises. Sügis- ja kevadsemestri valikained võimaldavad õpilastel kohandada programmi oma karjääri eesmärkide saavutamiseks.

Käivitage oma karjäär Freemanil märkimisväärse eelisega ning kogemuste, teadmiste ja oskustega, mida tööandjad kogu maailmas otsivad.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Orleans
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
A. B. Freeman School of Business

Edu raamatupidamise eriala eeldab enamat kui lihtsalt arvestuse teadmisi. See nõuab eetilised tõekspidamised, analüütilist mõtlemist, teadlikkust kultuurilise nüansse ja ... [+]

Masters of Raamatupidamine

Edu raamatupidamise eriala eeldab enamat kui lihtsalt arvestuse teadmisi. See nõuab eetilised tõekspidamised, analüütilist mõtlemist, teadlikkust kultuurilise nüansse ja asjalik suhtlemine. Tulane Masters of Raamatupidamine (MACCT) programm valmistab õpilasi kõigi nende rindel ja annab neile edumaa juhtpositsiooni raamatupidamise eriala.

MACCT programmi põhilisi kursusi pakkuda akadeemilise ranguse auditeerimise, raamatupidamise, juhtimisarvestuse ning maksustamisega. Programmi paindlik struktuur annab õpilastele võimalus lisada kontsentratsioon Finance, energeetika või maksunduse ja lõpetada nende kursuste üle 2 või 3 semestrit. Lisaks, kui õpilane soovib, MACCT muidugi pakkumisi võimaldavad õpilasel istuda CPA eksami.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Orleans
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
A. B. Freeman School of Business

Freeman Master of Finance (MFIN) programm on 11-kuu või 18 kuu täistööajaga programm on mõeldud hiljuti kooli lõpetanud piiratud või puudub erialane töökogemus otsib oma ... [+]

Masters of Finance Programmi ülevaade Freeman Master of Finance (MFIN) programm on 11-kuu või 18 kuu täistööajaga programm on mõeldud hiljuti kooli lõpetanud piiratud või puudub erialane töökogemus otsib oma karjääri rahastamiseks. Lõpetajad programm on valmis jätkama oma karjääri paljudes valdkondades jooksul rahanduse, sealhulgas: ettevõtte rahandus, aktsiate, fikseeritud tuluga, derivaadid, varahaldus, võimendusega rahandus, riskifondid, riskikapitali, erakapitali, privaatpanganduse, finantsnõustamine riigirahanduse ja rahastada osakonnad suurettevõtted. Programm on loodud ja õpetanud Freeman Finance õppejõud, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud oma uurimistööd ettevõtte rahanduse ja investeeringute. Kursuste hõlmab põhilisi kursusi rahanduse ja raamatupidamise ja võime võtta valikainete raames õpilase huvitavas valdkonnas nagu energeetika, investeerimispanganduse, varahalduse või Real Estate. Tulane MFIN programm pakub Energy spetsialiseerumise või Pangandus ja finantsteenused spetsialiseerumine. Kuigi õppekava pakub süvendatud õpet omakapitali analüüsi, hindamise, fikseeritud tulu analüüs, derivaadid ja riskijuhtimise, õpilased on ka võimalus tugevdada tehnilisi teadmisi arenenud klassiruumis osalemise kaudu kursusi, mis annavad reaalse maailma kogemus, nagu Darwin Fenner Student Haldaja Fondi ja Freeman Aruanded Equity analüüs programm. Freeman Karjäär Majandamise Keskus töötab õpilaste programmi arendada tööalaseid võimalusi. Unikaalne Freeman sündmused nagu Freeman päevad New York, Houston, Chicago ja New Orleans aidata õpilastel arendada võrkude suurem finantsturgudel. Sageduselt # 5 USA ja # 29 on maailmas Financial Times 2013. Freeman on programmi partneriks CFA Instituudi, mis tähendab muidugi sisu Tulane MFIN katab olulise osa CFA kandidaat Body of Knowledge. Õppekava ... [-]
Ameerika Ühendriigid New Orleans
September 2019
Inglise
Päevane õpe
11 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Tulane Accounting

Tulane Energy

Finance at Tulane

Field Trip to Century Offshore Platform

Tulane MBA