The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

pädevad kontrolliasutused

Kes me oleme

Juures GW Kolumbia College of Arts and Sciences, Teadus- õitseb, kriitiline mõtlemine on endeemiline, koostöö on konstantne, ja reaalse maailma koolitust käima-in-hand õppimist. Kuna kolledži kadestusväärne asukoht südames riigi pealinn, aktiivset tegevust alustab klassis ja jätkub Euroopa saali valitsus, galeriid muuseumid, laborites NIH, NASA ja Energeetikaministeeriumi, saatkonnad rahvusvaheliste diplomaatidele ja backrooms Smithsoniani ja teised auväärsed asutused.

Kolledž on intellektuaalne ja loominguline selgroog ülikooli, kus kunsti, humanitaar-, sotsiaal- ja loodusteaduste tulevad kokku, et moodustada Nexus ideid ja võimalusi. Kuna liider seas rahva kunsti institutsioonid kuna uuenduslik õppekava, mis rõhutab perspektiivid, analüüsid ja kommunikatsiooni üliõpilast on varustatud oskusi vaja olla tõhusam ja vastutustundlikud kodanikud 21. sajandi. Kell professionaalne ja doktoriõppe tasandil, kraadiõppurid partner teaduskonna teadlased, et lisada Fulbright saajad, auhinnatud koreograafide avaldatud teadlased ja Kriittistenkin autorid edasipääsu spektri teemadel, mis ulatuvad kasvuhoonegaaside emissiooni kontrollimise et süveneda autism on põhjuste, leviku ja ravi.

Edu meie jõupingutusi kogu kolledži 42 akadeemiliste osakondade ja 27 uurimiskeskuste näitab kõige paremini läbi saavutusi meie vilistlased, sealhulgas USA senaator ja endine Virginia kuberner John Warner, rahvusvahelise filminäitleja Kerry Washington ja tegevjuht ja president Tuftsi Medical Center Ellen Zane. Meie inimesed, meie ulatus ja meie asukoht teevad Kolumbia College "Go to" koht õppida ja silmaringi Washington, DC, ja maailma üle.

pädevad kontrolliasutused

Tere Kolumbia College õpingud

Konkurentsivõimeline. Ühendatud. Põhjalik.

  • 3300 kraadiõppurid
  • 55 magistrikraadi
  • 26 doktorikraadi
  • 18 koolilõpetaja sertifikaadid

Magistriõppe programme GW Kolumbia College of Arts and Science on magnetiks top teadlased ja katalüsaatorina õppimist ja avastamist laia kunsti, humanitaaria ja sotsiaal- ja reaalteaduste väljad. Meie kraadide ja integreerida tipptasemel haridus, meie maailma tuntud programme teemasid nagu ajalugu, politoloogia ja avaliku korra, meie teerajaja töö kunstiteraapia, Kohtuekspertiisi Sciences ja LGBT Tervishoiupoliitika ja praktika.

Edasijõudnud ühest GW 82 Arts & Sciences programmid erineb kõigist teistest Graduate School kogemus. Me mitte ainult ei sammu kaugusel mõjukamaid institutsioone Washington, DC, kuid meie teaduskonna ja vilistlaste võrgustikud hõlmavad erakordne erinevaid rahvusvaheliselt tunnustatud juhid. Kell Kolumbia College, antakse teile vahendid, et areneda nii intellektuaalselt ja professionaalselt.

Asukohad

Washington

Address
Phillips Hall 801 22nd St. NW
20052 Washington, Columbia ringkond, Ameerika Ühendriigid