The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

CCAS

Kes me oleme

GW Columbia kunstide ja teaduste kolledžis areneb teadusuuringud, kriitiline mõtlemine on endeemiline, koostöö on pidev ja reaalse maailma koolitus toimub käsikäes õppimisega. Kolledži kadestusväärse asukoha tõttu riigi pealinna südames algab aktiivne kaasamine klassiruumis ja jätkub valitsuse saalides, muuseumide galeriides, NIH, NASA ja DOE laborites, rahvusvaheliste diplomaatide saatkondades ja Smithsoniani ja teiste auväärsete asutuste tagaruumid.

Kolledž on ülikooli intellektuaalne ja loominguline selgroog - koht, kus kunstid, humanitaarteadused, sotsiaal- ja loodusteadused saavad kokku, et moodustada ideede ja võimaluste seos. Kuna vaatenurki, analüüse ja suhtlemist rõhutav innovaatiline õppekava on rahva vabade kunstide õppeasutuste liider, on bakalaureuseõppe tudengid varustatud kompetentsidega, mis on vajalikud 21. sajandi tõhusateks ja vastutustundlikeks kodanikeks. Professionaalsel ja doktoriõppe tasemel saavad kraadiõppurid partneriks teaduskonna teaduskonna, kuhu kuuluvad Fulbrighti saajad, auhinnatud koreograafid, publitseeritud teadlased ja kriitiliselt tunnustatud autorid, et edendada teadusuuringute spektrit teemadel alates kasvuhoonegaaside heitkoguste kontrollimisest kuni autismi süvenemiseni. põhjused, levimus ja ravi.

Meie jõupingutuste edu kolledži 42 akadeemilises osakonnas ja 27 teaduskeskuses kajastub kõige paremini meie vilistlaste, sealhulgas USA senaatori ja endise Virginia kuberneri John Warneri, rahvusvahelise filminäitleja Kerry Washingtoni ning Tuftsi meditsiinikeskuse tegevjuhi ja presidendi Elleni saavutustega. Zane. Meie inimesed, meie ulatus ja asukoht muudavad Columbian College'i õppimis- ja avastamispaigaks Washingtonis, DC-s ja mujal maailmas. CCAS

Tere tulemast Columbia Kolledži kraadiõppesse

Konkurentsivõimeline. Ühendatud. Põhjalik.

  • 3300 kraadiõppurit
  • 55 magistrikraadi
  • 26 doktorikraadi
  • 18 lõputunnistust

GW Columbia kunstide ja teaduse kolledži kraadiõppe programmid on tipptasemel teadlaste jaoks magnetid ning katalüsaatoriks õppimisel ja avastamisel mitmesuguste kunstide, humanitaarteaduste ning sotsiaal- ja raskete teaduste valdkonnas. Meie kraadid ja tunnistused integreerivad kõige kõrgema haridusega, alates meie maailmas tuntud programmidest sellistes ainetes nagu ajalugu, politoloogia ja avalik poliitika, kuni meie teerajaja tööni kunstiteraapias, kohtuekspertiisides ning LGBT tervisepoliitika ja -praktika alal. Magistrikraad ühelt GW 82 kunstilt

Me mitte ainult ei astu Washingtoni mõjukamatest asutustest kaugemale, vaid meie õppejõudude ja vilistlaste võrku kuulub ka erakordselt palju erinevaid rahvusvaheliselt tunnustatud juhte. Columbia kolledžis antakse teile vahendid nii intellektuaalselt kui ka ametialaselt edu saavutamiseks.

Mida sa tead George Washingtonist? filmist GW Arts

Asukohad

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega