Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

Gannon on katoliku, Piiskopkonna ülikooli pühendatud õpetamise, stipendiumi ja teenust. Meie õppejõud ja töötajad valmistada õpilasi maailma kodanikud programmide kaudu maandatud vabade kunstide ja teaduste ja professionaalne erialasid. Inspireerituna katoliku Intellektuaalse Traditsioon, pakume põhjalik, väärtuste-keskne õppimise kogemus, mis rõhutab usku, juhtimine, kaasamine ja sotsiaalne vastutus.

Gannon Suure asukoht

Asume Pennsylvania suuruselt neljas linn, ja üks kõige aktiivsem sadamates järvede. Gannon linnade loengusse, keset kesklinna Erie, on iga kahe tunni autosõidu Cleveland, Buffalo ja Pittsburgh. Meie ainulaadne asukoha ja sobivate võimalustega luua erilise atmosfääri soodustab õppimist, stipendium, teadus, teenuste ja isikliku kasvu.

Ajalugu Gannon Ülikool

Gannon College of Arts and Sciences, asutatud katedraal College all 1925. aasta harta Villa Maria College, asutati toonase peapiiskop John Mark Gannon, kes 1941. aastal ostis üks elegantne hoonete kesklinna Erie-Tugev mõis (praegu tuntud kui Gannon 's "Vana Main") - nagu praegune ülikooli keskne kohas. Nimetati ümber Gannon College 1944. aastal sai ta oma harta kui nelja-aastase meeste kolledžis. 1964. aastal Gannon sai co-haridus- ja kehtestatud lõpetanud kooli. Aastal 1979, kolledži saavutanud ülikooli staatuse.

Era-, katoliku, põhjalik koostöö õppeasutus, Gannon on kujunenud Northwestern Pennsylvania juhtiv katoliku ülikooli ja on väärtuslik kogukonna ja piirkondlike ressurss.

Võti Gannon missiooniks on isikliku ja ametialase arengu õpilastele. Juhtimine on soodustanud läbi mitmete ülikooli organisatsioonide ja tegevusi, mis suurendavad akadeemilisi huve, samuti vabatahtliku ja üldkasuliku ning mis pakuvad võimalusi intellektuaalse, kõlbelise ja vaimse kasvu.

Täna, Gannon Ülikool on pühendunud toetudes oma edukas ajalugu valmistada juhte, keskendudes dünaamiline tuleviku muutusi ja uusi võimalusi. Gannon on keskendunud täielikult pühendunud akadeemilise kvaliteedi, selle katoliiklik identiteet, oma tulevase rahalise kasvu väliseid allikaid, tema tugevdada arengut teaduskonna õpetamise ja stipendiumi, oma osalust ja teenuseid kohalike ja piirkondlike kogukond, oma bakalaureuse- ja magistriõppe liitumise, ja selle parandamise tehnoloogia.

Avasta Erie

Erie, Pennsylvania, on linn teinud kolledži üliõpilased. Downtown, eks kõrvalmajas Gannon 's ülikoolis leiad rikkalikult võimalusi praktika ja co-op töökohti valitsusasutuste, kohalike ettevõtete ja haiglatega. Ja kui teie koolipäev on tehtud, siis on teil palju nalja, samuti. Avasta muuseumid, kunstigaleriid, teatrid ja restoranid keset linna, kõik sammu kaugusel Gannon. Just minuti kaugusel, lõõgastuda liivarannad Presque Isle State Park, populaarne Gannon õpilane Hangout või Kihutajad Erie professionaalselt seotud jäähoki, pesapalli ja korvpalli meeskonnad. Õpilased ütle meile Erie on just õige suurus: piisavalt suur, et pakkuda piisavalt erialaseid ja vaba aja veetmise võimalusi, kuid piisavalt väike, et lihtsalt saada kohti ja tunda end turvaliselt.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Gannon University

Elektripaigaldiste maailmas ja arvuti insener on pidevalt muutuvate üks. Edusammud tehnoloogia üle uue koolilõpetaja 's karjääri umbes 40 aastat on fenomenaalne. Kuigi ba ... [+]

Programmi ülevaade

Elektripaigaldiste maailmas ja arvuti insener on pidevalt muutuvate üks. Edusammud tehnoloogia üle uue koolilõpetaja 's karjääri umbes 40 aastat on fenomenaalne. Kuigi bakalaureuse kursuste paneb tugeva aluse matemaatika, inseneriteaduse ja humanitaarteaduste, samuti võimet lahendada ja lahendada uusi probleeme otsekohene viisil, Graduate School on järgmine samm elus õppida nii vastsete kõrgkoolilõpetajate ja kogenud töötavad spetsialistid. Gannon 's Elektri-ja arvutitehnoloogia osakond pakub kaks kraadiõppe programme neile, kes soovivad jätkata oma haridusteed arenenud teemad ja kursis kiiresti muutuvas tehnoloogilises: Master of Science in Electrical Engineering (MSEE) kraadi ja Master of Science in Embedded Software Engineering (MSES) kraadi. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Erie USA Online
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Gannon University

Kraadiõppe programmi Mehhaaniline ehitus eesmärk on anda arenenud uuringud kraadiõppe insener, kes soovib jätkata ettevalmistusi tõhusa osalemise kutsealade masinatööstus ... [+]

Programmi ülevaade

Kraadiõppe programmi Mehhaaniline ehitus eesmärk on anda arenenud uuringud kraadiõppe insener, kes soovib jätkata ettevalmistusi tõhusa osalemise kutsealade masinatööstus. Programm pakub ka täiendõppe arenenud teemad tööpäeva insener, kes tunnistab vajadust kursis kiiresti muutuvas tehnoloogilises maailmas. Rõhk on asetatud arengu insener võimet iseseisvaks õppimiseks ja jätkuvat ametialast kasvu.

Mis teeb meist erinev

Programm on väitekirja või projekti võimalusi lõpetada muidugi vastavas suunas hinnatakse lavastaja Professional Track või tööpraktikale valikuvõimalustest õpilased, kes akadeemiliselt paista programmi Isiklikult töötada koos oma nõustaja leida pala, mis kõige paremini sobib teie huvi pakkuvates valdkondades ja tugevus ... [-]
Ameerika Ühendriigid Erie USA Online
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Archbishop John Mark Gannon