Loe ametlikku kirjeldust

Koolist

Georgetowni ülikooli McDonough School of Business asub äritegevuse, valitsuse ja rahvusvaheliste suhete ristumiskohas ning loob põhimõttelised juhid, kes on pühendunud nii äri kui ka ühiskonna teenimisele. Läbi meie globaalse perspektiivi, valmistame õpilasi konkureerima tänapäeva rahvusvahelises ärikeskkonnas.

Globaalne perspektiiv

Nüüd vajab maailm rohkem kui kunagi varem globaalseid mõtlejaid. Me valmistame õpilasi maapinnale jooksma tänapäeva rahvusvahelises ärikeskkonnas. Läbi meie ülemaailmselt keskendunud õppekava, teaduskonna üle kogu maailma, rikastades võimalusi välismaal ning juurdepääsu ainult Washingtoni DC-le, suudame pakkuda, tagame, et meie õpilased on valmis maailmaturul konkureerima.

Ranged akadeemikud

Meie väljakutseõppekava jälgib mitmekülgne teaduskond, mis hõlmab maailmatasemel teadlasi, kes tegelevad teerajajaga teadusuuringutega, spetsialistidega, kellel on ettevõtte, mittetulundus- ja valitsusjuhtide kogemus ning ettevõtjad, kes juhendavad ettevõtteid alustama. Pakume laia valikut programme, et mahutada igat liiki üliõpilasi, alates hiljutisest kolledži lõpetajast, kes just alustab ärimaailma, et kogenud spetsialistid sooviksid oma karjääri muuta.

Koostöö kultuur

Tuginedes meie jesuiitide pärandile, rõhutame koostööd konkurentsi üle, mille tulemuseks on toetav keskkond, mis julgustab õpilasi tegema tihedat sõprust ja laiendama oma õpinguid väljaspool klassiruumi. See ainulaadne õhkkond arendab läbimõeldud liidrid, kes püüavad mitte ainult edukalt ettevõtluses, vaid ka positiivselt mõjutada kogukonda.

109245_109141_HaririBuildingatnight.jpg

McDonough Business School of Business History

Georgetowni ülikooli McDonough School of Business algas 1936. aastal välisteenistuse koolis bakalaureuseõppe programmi raames ning on tänapäeval ülemaailmne juhtiv äriharidus, ärieetika ja sotsiaalne vastutus.

1936. aasta septembris käivitas äri- ja avaliku halduse osakond „valitsuse ja tööstuse nõudmiste rahuldamiseks jne, et hõlbustada äri- ja valitsemisala põhjalikku ja praktilist arusaamist.” Sellel ajal ajaloos sai riigi kapitali tuntuks nii ärikeskus kui ka poliitiline linn. Uus divisjon pakkus ärijuhtimise bakalaureuse kraadi ärijuhtimises, panganduses, raamatupidamises ja avalikus halduses.

1957. aastal asutas Rev. Joseph Sebes, SJ, ärijuhtimiskooli, uskudes, et äriturgude mõistmine on ülemaailmse poliitilise stabiilsuse jaoks hädavajalik. Teaduskonna hulgas oli tunne, et see, mida nad tegid, oli eksperimentaalne - isegi revolutsiooniline -, sest jesuiitide kogukond oli kooli vastu, mis keskendus raha teenimise ideele. Sellele vaatamata jäi kool püsima ja 1980ndatel oli see läbimurdeks ette valmistatud.

Kool alustas oma MBA programmi 1981. Koos funktsionaalsete valdkondade nagu juhtimine, rahandus, turundus ja raamatupidamine, kursuste oli infundeeritud nelja nurgakivid, millele programm põhineb: äri / valitsuse suhted, eetika, rahvusvaheline äri ja side. Rahvusvaheliste ärielementide integreerimine igal kursusel oli tipptasemel. Vaid kümme aastat pärast esimese klassi lõpetamist 1983. aastal, USA News

1980-ndatel aastatel jätkus pidev kasv, sealhulgas käivitati Executive Education osakond kohandatud ja avatud õppeprogrammide jaoks. See oli ka teadusuuringute transformeeriv aeg; mitte ainult koolikultuur muutus teadustegevuseks sõbralikumaks, vaid ressursid muutusid kättesaadavaks kõrgemate teadlaste palkamiseks üha konkurentsivõimelisemal turul.

1993. aastal muutus kooli nimi taas Georgetowni ärikooliks. See lõpetas aastakümne tähistamisega: 1998. aastal andis Robert Emmett McDonough, kes lõpetas 1949. aastal välisteenistuse kooli, koolile 30 miljonit dollarit, millest sai Robert Robert Emmett McDonough School of Business. Kingitus - ülikooli ajaloo suurim üksik annetus - tundub kogu ärikooli tegevuses aastaid, pakkudes täiendavaid, püsivaid ressursse teaduskonna värbamiseks.

Nii algas kaks aastakümmet koolis erakordset kasvu, alustades George Daly nimetamisest dekaanina 2005. aastal ja jätkates David A. Thomasiga ning praeguse dekaaniga Paul Almeida. Mitmed uued kraadiõppeprogrammid käivitati, sealhulgas MBA õhtu programm, Global Executive MBA programm, Executive Master's in Leadership programmis, Master of Science in Finance programmis ja Master of Arts rahvusvahelises äris ja poliitikas. Lisaks kujunesid mitmed teaduskonna juhitud keskused, algatused ja instituudid, mis keskendusid sellistele erinevatele küsimustele nagu finantsturud, ettevõtlus, kinnisvara ja sotsiaalettevõte.

Kõige nähtavam pärand on kooli praegune kodu, 82,5 miljonit dollarit, 179 000 ruutjalga Rafik B. Hariri hoone, mille nimi on hilisem Liibanoni peaminister ja filantroop, kelle poeg on kooli 1992. aasta vilistlane. Esimene kord oma ajaloos jagab kogu kool ühte kodu.

Tänaseks on McDonoughil koduks umbes 1400 üliõpilast, 1400 MBA ja muud kraadiõppurid ning 700 osalejat täitevprogrammides. Teaduskond on nüüd 160 tugev, sealhulgas umbes 110 täistööajaga. Ja McDonough School of Businessil on tuntud akadeemilise tipptaseme maine, mis ilmneb eristusvõimeliste ja globaalsete programmide, stipendiumide ja tegevustega, mis võimendavad Washingtoni rikkalikku kangast, kajastavad Georgetowni teadmisi ja identiteeti ning juhinduvad ülikooli jesuiitide väärtustest.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Georgetown University McDonough School of Business

Georgetowni MiM-i abil saavutate juhtkonna, tehnoloogia ja innovatsioonialase kogemuse, mida tööandjad kõige rohkem väärtustavad. Meie kiirendatud formaadis on põhiline ä ... [+]

Täiendage oma bakalaureusekraadi äritegevusega, mis on vajalik tänapäeva turul konkurentsieelise andmiseks

Magistrikraad juhtimiskohortides

Üle 11 kuu kestnud MiM õpilased võtavad kõik oma klassid kokku. See dünaamiline õpikogemus rõhutab koostööd ja tugevaid sidemeid teie ja teie eakaaslaste vahel, samuti õpilaste ja õppejõudude vahel. See uskumatu tugisüsteem on Georgetownis ja kestab ka teie karjääri.

On-ja Off-Campus kogemusi

MiM-klassi peetakse Georgetowni ülikooli ülikoolilinnakus Washingtonis, kuid klassiõppekavad on üles ehitatud nii, et üliõpilased, kes on huvitatud ülikoolivälistest kogemustest - näiteks praktikavõimalustest kohalikes asutustes - võivad seda teha. MiM programmis on ka ülemaailmne ärikogemus, kus te töötate koos oma klassikaaslastega konsultatsiooniprojektis ja reisite koos kevadel rahvusvahelisse asukohta, et anda soovitusi kliendiorganisatsiooni kõrgematele juhtidele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Rafik B. Hariri Building,
3700 O St NW

Washington, District of Columbia, DC 20057 US