Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Georgia Southern University on riigi suurim ja kõige põhjalikum kõrghariduskeskus Atlanta lõunaosas. 141 kraadiõppes bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel on Gruusia lõunaosaks määratud avalik-õiguslik Carnegie doktor / R2 asutus ning teenib üle 26 400 üliõpilast kõigist 50 osariigist, Washington DCst ja Puerto Ricost ning 102 riigist. Kolme elava ülikoolilinnakuga - Statesboro ülikoolilinnak, Armannani ülikool Savannas ja Liberty Campus Hinesville'is - Georgia Southern pakub atraktiivset ülikooli keskkonda, mis soodustab õppimist, avastamist ja isiklikku arengut. Gruusia lõuna riiklikult akrediteeritud akadeemilised programmid valmistavad ette erinevaid kodanikke juhtimiseks ja teenimiseks maailma kodanikena. Ülikool Gruusia ülikoolisüsteemis, ülikoolis on 200-pluss üliõpilasorganisatsioonid, silmapaistvad I-klassi kergejõustik ja kaasaegsed eluruumid ja ülikoolilinnakud.

Alates 1906. aastast on ülikooli tunnusmärgiks olnud suhtluskultuur, mis sillutab teooriaid praktikaga, laiendab õpikeskkonda väljaspool klassiruumi ning edendab õpilaste kasvu ja edu elus. Ülikooli missiooni keskmes on teaduskonna pühendumine õpetamise tipptasemele ja viljakas õpikeskkonna arendamine, mida näitavad vaba ideede vahetus, kõrged akadeemilised ootused ja individuaalne vastutus akadeemiliste saavutuste eest. Õppejõud, töötajad ja üliõpilased võtavad arvesse põhiväärtusi, mida väljendatakse terviklikkuse, elujõulisuse, lahkuse, koostöö ja elukestva õppe, heaolu ja sotsiaalse vastutuse vastu.

Traditsioonid

Georgia Southern on ajaloos rikas ülikool. Alates selle alandlikust esimesest piirkonnast A

Üks ülikool. Kolm ülikooli.

Georgia Southern on kasvanud kolme erineva ülikoolilinnakuni, mis teenindavad ühe dünaamilise institutsiooni vajadusi. Statesboro ülikoolilinnak on 900 aakri suurune Gruusia stiilis, punaste telliste ajaloolised hooned ja kaasaegsed kaasaegsed hooned, mis asuvad mändide ja tammetega ning elavad rohkem kui 20 000 õpilasele; Savannahis asuv Armstrongi ülikool on 268 aakri arboretumi ülikoolilinnak, mis on vaid mõne minuti kaugusel Savannahi ajaloolisest kesklinnast ja kus elab umbes 6500 õpilast; Hinesville'i kaasaegne ja kaasaegne rajatis on suunatud kohalikele ja sõjaväelastele.

Sõjaväeline sõbralik

Sõjaväeteenistus ja -toetus on Gruusia lõunaosa ajaline austus. Ühe piirkonna kahe peamise sõjavarustusega on ülikool alati olnud teretulnud kodu sõduritele, veteranidele ja üliõpilaste kadettidele. Selle tulemusena on ajakiri GI Jobs nimetanud Gruusia lõuna sõjalise sõbraliku institutsiooni seitsmeks aastaks järjest. Lisaks on Eagle pataljon, meie ROTC programm juba pikka aega olnud riikliku tunnustuse allikas, võitnud prestiižse MacArthuri auhinna neli korda ja juhtides rahvast armeeõdede tootmisel.

Meie ajalugu

Kui esimene piirkondlik põllumajandus

Nüüd oma teise sajandi teenistus, Gruusia lõuna lähedal 27000 õpilast, rohkem kui 2000 õppejõud ja töötajad, 141 õppekava bakalaureuse-, magistri-ja doktoriõppe taset, ja kolm elavat ülikoolilinnakud Statesboro, Savannah ja Hinesville.

114626_114546_Campus.jpg

Statesboro ülikoolilinnak

Statesboro Campus asutati 1906. aastal koolina, kus õpetatakse maapiirkondade kooliõpilastele kaasaegseid põllumajandustootmismeetodeid ja koduseid oskusi. Esimene ringkond A

Aastakümneid nägid täiendavad nimed ja missioonid: Gruusia õpetajate kolledžisse 1939. aastal ja Georgia Southern College'i 1959. aastal. 12 000 üliõpilast viis lõpliku ümberkujundamiseni 1990. aastal - Georgia Southern University .

Armstrongi ülikooli ja Liberty ülikool

Aastal 1935 asutas Savannah linnapea Thomas Gamble Armstrongi ülikooli, mis oli siis tuntud kui Armstrong Junior College, et aidata kaasa Savannah majanduse stimuleerimisele ja võimaluste loomisele kohalikele noortele, kes ei saanud endale kolledžist kodust eemal viibida. Kool algas 175 õpilasega ja asus ajaloolises Armstrongi majas Bull Streetil Forsyth Parki põhjaosas. 1966. aastal, pärast nelja-aastase staatuse saamist ja 250-aakri annetust The Mills B. Lane Foundationist ja Donald Livingstonist, kolis Armstrongi riiklik kolledž oma praegusele asukohale Abercorni laienduses Savannah'i lõunaosas.

Järgmise 30 aasta jooksul kasvas Armstrong magistriõppeprogrammid äri- ja haridusvaldkonnas ning sellest sai piirkondlik tervishoiutöötajate hariduskeskus. Institutsiooni kasv kulmineerus 1996. aastal ülikooli staatusega ja uue nimega: Armstrong Atlantic State University. Vaid kaks aastat hiljem tegi Armstrong koostööd Gruusia lõuna- ja teiste USG institutsioonidega, et luua Hinesville'is Vabaduskeskus, et pakkuda kraadiprogramme aktiivsele teenistusele ja veteranide sõjaväele ning nende peredele piirkonnas. Liberty County on Fort Stewarti, mis on Mississippi suurim sõjaväebaas, kodu.

Athletic Excellence

Georgia Southerni kergejõustikuprogrammidel on pikk ja korruseline ajalugu, mis on rikkalik ja edukas. Ülikool ei ole ainult tootnud konverentse ja riiklikke meistrivõistlusi, vaid on parlayed erasektori tuge märkimisväärselt täiustatud rajatistesse, mis on ülimalt sportlaste värbamise ja säilitamise seisukohalt otsustava tähtsusega.

Intercollegiate sportlik edu - sh kuus FCS (I-AA) jalgpalli rahvuslikku meistrivõistlust) on avaldanud ülikooli avalikule isikule ja õppejõududele, töötajatele ja üliõpilastele uhkust. Kõik spordivõistlused konkureerivad NCAA kõrgeimal tasemel jalgpalliga, varem FCSiga, kes liitusid FBS-ga 2014. aasta sügisel.

Piirkondlik elektrijaam

Gruusia lõunaosa on nüüd riigi suurim ja kõige laiahaardelisem ülikool Atlanta lõunaosas ning on Carnegie õpetamise edendamise sihtasutuse poolt klassifitseeritud doktori- / teadusülikooliks. Rõhuasetus tagasipöörduvate veteranide teenindamisel on teeninud ülikoolile seitsmendat aastat järjest sõjalise sõbraliku nimetuse, mille on välja andnud GI Jobs, STEM Jobs ja Military Spouse ajakirjade kirjastaja. Kiplinger on nimetanud Gruusia lõuna "Top 100 parima hinna" ja Forbes ajakiri nimetas ülikooli Ameerika parimaks keskmise suurusega tööandjaks 2018. aastaks.

See on põnev aeg olla osa Eagle Nationist! Me asutame oma institutsiooni kahe dünaamilise, ajaloolise kõrgkooliga. Oleme keskendunud õpilaste edule. Oleme keskendunud praktilisele õppimisele. Oleme keskendunud tihedatele sidemetele õppejõudude ja üliõpilastega ning me oleme siin, sest me tahame mõjutada meie kogukondi, meie regiooni ja meie riiki.

114627_114547_Freedom-SweetheartCircle.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Georgia Southern University

Master of Public Administration (MPA) programm on suurepärane võimalus kõigile, kes on huvitatud karjääri jätkamisest või oma teadmiste ja oskuste edendamisest avaliku ha ... [+]

Avaliku halduse magister, MPA - Statesboro

Kraadinõuded: 39 krediidi tundi

Master of Public Administration (MPA) programm on suurepärane võimalus kõigile, kes on huvitatud karjäärist või oma teadmiste ja oskuste täiendamisest avaliku halduse alal kohalikul, osariigi või föderaalsel tasandil või mittetulundusühingutel.

MPA programmi eelised Georgia SouthernisVäikesed seminariklassidKlassid, mis annavad „reaalse maailma” teadmisiKontsentreeritud õppeprogrammidEnamik klasse on mugavalt planeeritud õhtulPühendatud MPA teaduskond pühendunud õpilaste arengule ja eduleLõpetaja assistendidGeorgia Lõuna MPA vilistlaste võrgustikKandideeri MPA programmi kevad 2020!... [-]
Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Master of Fine Arts kraadi on terminali kraadiõppe stuudios kunsti pakutakse meie Statesboro campus. Makromajandusliku finantsabi programmi üliõpilased on sunnitud ületam ... [+]

Kaunite kunstide magister - Statesboro

Kraadinõuded: 60 krediiditundi

Meie täistööajaga, kolmeaastane elamuprogramm võimaldab õpilastel sukelduda kogukonda, kus on kaasaegsed võimalused, õppemaksust loobumine, koolilõpetajate abistamised ja isiklikud stuudio ruumid.

Kaunite kunstide magistriõppe õppekava sisaldab kraadiõppe tasemel stuudiopraktikat, kunstiajalugu, teooriat ja erialaseid praktikaid. Õpilased laiendavad oma stuudiopraktikat ja rikuvad traditsioonilisi piire, et saavutada oma kunstilisi eesmärke.

Tunnistades kunsti ja disaini vahelist tihedat teaduslikku ja funktsionaalset suhet , on MFA valdkondadevaheline ning ühendab endas tehnilisi oskusi, uurimist ja uurimist. MFA võimaldab kraadiomanikel saada professionaalseteks kunsti ja disaini praktikuteks, koolitajateks, kriitilise mõtlemise juhtideks ja oluliseks panustajaks oma distsipliini kaasaegses dialoogis.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Selle M.Ed. kõrghariduse halduses. See programm pakub teile võimalust täita kursuse nõudeid ülikoolilinnakus ja online-juhendamise kaudu kas osalise tööajaga või täistööa ... [+]

Magistrikraad kõrghariduses (hübriid) - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Täname teid huvi eest Georgia Southern University kõrghariduse magistriõppe programmi vastu. 36-tunnise semestritunni vältel ja praktikumi läbimisel puutub meie õpilane kokku laia ülevaatega rollidest, mis kõrghariduse haldamisel on akadeemilistel, tudengiteenuste ja ettevõtlusasjadel.

See magistrikraadi saab lõpetada kas täistööajaga või osalise tööajaga. Meie progressiivne programm pakub õpilastele võimalust rahuldada ülikoolilinnaku ja kaugõppe kursuse nõudeid (veebipõhine juhendamine ja interaktiivsed videokonverentsid).

Veebikursusi õpetatakse asünkroonselt, mis võimaldab õpilastel töötada iganädalase tööga omas tempos. Lisaks saavad õpilased programmi alustada igal akadeemilisel semestril.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Georgia Southern University 's magistrikraad annab muusikutele võimaluse oma muusikalisi oskusi edasi arendada ja täiustada. Ta valmistab ette üliõpilasi, kes soovivad jä ... [+]

Muusikameister, MM - Statesboro

Kraadinõuded: 33 krediidi tundi

Georgia Southern University muusikakõrghariduse kraadiõpe valmistab muusika bakalaureusekraadiga inimesi muusikaliste oskuste lihvimiseks kõrgemale tasemele, bakalaureusekraadi järgselt kraadi omandamiseks ametialaseks edasijõudmiseks või muusika doktoriõppesse astumiseks ettevalmistamiseks.

Programm varustab õpilasi arenenud kunstiliste ja tehniliste oskustega ning võime tegutseda iseseisvalt esinejate, teadlaste, õpetajate ja / või praktikutena ühes viiest konkreetsest kontsentratsioonialast:

Kompositsioon, dirigeerimine, muusikaharidus, muusikatehnika või etendused.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Kooskõlas oma missiooniga keskendub tervishoiuteenuste magistriõppe kapteni (MHA) õppekava oma õpetamis-, õppimis- ja hindamismeetoditele varajasest keskpaigani jõudvate ... [+]

Tervisehalduse magister, MHA - Armstrong

Kraadinõuded: 53 krediidi tundi

Kooskõlas oma missiooniga keskendub tervishoiuteenuste magistriõppe kapteni (MHA) õppekava oma õpetamis-, õppimis- ja hindamismeetoditele varajasest keskpaigani jõudvate karjääride ettevalmistamiseks laiaulatuslikeks tööalasteks töövõimalusteks kogu tervishoiuteenuste osutamise pidevuses.

Väikesed klassid (tavaliselt 15 või vähem) võimaldavad märkimisväärselt kasutada nii meeskonnapõhiseid tegevusi kui ka projektipõhiseid ülesandeid, mis võimaldavad õpilastel saada programmi ajal reaalajas kogemusi.

Programmi nurgakivinõue pakub õpilastele võimalusi tervise halduse valdkonna jaoks strateegilise tähtsusega projekti määratlemiseks, mõtestamiseks ja elluviimiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Savannah
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Georgia Southern University

Master of Arts in History kraadi programm Georgia Southern University on mõeldud teenima erinevaid vajadusi kraadiõppe üliõpilastele, kas nad otsivad tugeva aluse kraadiõ ... [+]

Kunstide magister, ajalugu - Armstrong, Statesboro

Kraadinõuded: 33 krediidi tundi

Ajaloo osakond pakub kunsti bakalaureusi ja magistrikraadi ajaloos ning lõputunnistust avaliku ajaloo alal ning on spetsialiseerunud teiste valdkondade lõunaajaloole, Gruusia ajaloole, naiste ajaloole ja sõjaajaloole. Bakalaureuseõppe üliõpilaste jaoks osaleb osakond ülikooli autasude programmis ja kraadiõppurite jaoks on osakonnal mitu abituriendi võimalust.

Meie õppejõud on kaasates õpetajaid ning riiklikult ja rahvusvaheliselt tuntud teadlasi erinevates ajaloovaldkondades. Olete klassiruumis koos auhinnatud õpetajate ja teadlastega, valides erinevaid klasse, mis vastavad peaaegu kõigile ajaloolistele huvidele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro Savannah
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Master of Professional Communications ja Leadership on mõeldud edasiseks professionaalseks arenguks läbi kursuste kirjaliku ja verbaalse suhtlemise oskusi, kriitilist mõt ... [+]

Magistrikraad, professionaalne suhtlus

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Professionaalse kommunikatsiooni ja juhtimise kraad , mida pakutakse Georgia Southern University Armstrongis

Selle kraadi omandamisel saate tuttavaks kommunikatsioonistrateegiate, tehnilise toimetamise, organisatsioonilise kommunikatsiooni erinevates kontekstides ja juhtimisega avalikul areenil. Lõpetajana muutuvad teil õppekavade interdistsiplinaarse olemuse tõttu teadlikud ja ettevalmistused töötamiseks erinevates töökohtades.

Programm on ideaalne:

Töötavad spetsialistid, kes otsivad rohkem koolitust töökohal suhtlemise ja juhtimise alal.Hiljutised lõp... [-]
Ameerika Ühendriigid Statesboro Savannah
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Georgia Southern University inglise keele kraadiõppeprogramm valmistab ette õpilasi erinevatele karjäärivõimalustele ja ka täiustatud doktoritööle. Õpilased, kes registre ... [+]

Magistrikraad, Inglise keel - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Ingliskeelne kraadiõppe programm Georgia Southern University valmistab oma üliõpilasi ette mitmesuguseks karjääriks või edasiseks doktoritööks. Üliõpilased, kes registreeruvad magistriõppesse inglise keeles, naudivad kraadiõppe kaasahaaravat õhkkonda ja teevad tihedat koostööd õppejõududega. Programmis võetakse vastu 10–12 õpilast aastas, see edendab tõelist kogukonnatunnet, pakkudes samal ajal õpilastele meie jaoks ebaharilikke võimalusi professionaalseks arenguks.

Kraadiõppe ingliskeelne teaduskond Georgia Southern'is avaldatakse teadlastele, kelle erialad on sama mitmekesised kui programmi raames toimuvad kursused. Õppejõud loovad magistrantidele stimuleeriva ja innovaatilise õpikeskkonna.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Ühiskonnateaduste magistrikraad (MASS) on esimene omataoline programm Georgia ülikoolisüsteemis. Erinevalt traditsioonilistest magistriõppe programmidest, mis piiravad ku ... [+]

Kunst, ühiskonnaõpetus - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Ühiskonnateaduste magistrikraad (MASS) on esimene omataoline programm Georgia ülikoolisüsteemis. Erinevalt traditsioonilistest magistriõppe programmidest, mis piiravad kursuste arvu, mida üliõpilased saavad väljaspool oma kodudistsipliini kasutada, on sotsiaalteaduse magistrikraad kavandatud selleks, et kasutada ära hulgaliselt ühiskonnateaduste kraadiõppe seminare. Programmis osalevad üliõpilased teevad tihedat koostööd programmidirektori ja nõustajaga, kelle tähelepanu keskpunkt on - kas antropoloogias, politoloogias või sotsioloogias -, et kohandada õppeprogrammi, mis ühendaks teooria, meetodid ja sisu praktikaga.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Georgia Southern University

Magistrikraad infotehnoloogia (MSIT) kraadiõppe programmis Georgia Lõuna integreerib tipptasemel tehnoloogiat ning interdistsiplinaarset ja kontseptuaalset teadust prakti ... [+]

Magistrikraad, Infotehnoloogia - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Magistrikraad infotehnoloogia (MSIT) kraadiõppe programmis Georgia Lõuna integreerib tipptasemel tehnoloogiat ning interdistsiplinaarset ja kontseptuaalset teadust praktiliste, tööoskusteks vajalike ettevalmistustega. Lõpetajad omandavad väärtuslikke teadmisi ja asetatakse ainulaadsesse olukorda, et neil oleks kohene mõju nende karjäärile ja tööandjatele.

MSIT programm hõlmab pidevalt muutuvat IT-tööstust, valmistab lõpetajaid ette IT-võrkude ja -süsteemide analüüsimiseks ja haldamiseks.

Lõputööde või lõputööde lood on programmi raames saadaval.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Nõudlus rakendustele orienteeritud inseneride ja spetsialistide järele on kiiresti kasvanud. MSEE programm on loodud selleks, et rahuldada globaalset vajadust inseneride ... [+]

Magistrikraad, Elektrotehnika - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Georgia lõunaosa elektri- ja arvutitehnika on uhke, et on rakendatud, tähelepanelik ja saavutatud. Elektri- või arvutiinseneridena õpime enamat kui lihtsalt teooriat. Te alustate oma esimest semestrit praktiliste kogemustega stuudio- või laborikeskkonnas. Kas see on oluline loeng või üks-ühele teadustöö kogemus, pärast valmimist tunnete end kindlalt oma võimetes aidata lahendada maailma inseneriprobleeme.

Palun võtke mõni hetk meie õppekava üle ja lugege lähemalt meie ning õppekeskkonna kohta, mille teile pakume. Georgia lõunaosas on see tõeliselt põnev periood, kuna jätkame uuenduslike viiside arendamist elektri- ja arvutitehnika hariduse tõstmiseks uutesse kõrgustesse.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Georgia Southern University 's magistrikraad arvutiteaduses on auhinnatud programm, mis valmistab teid ette teadmistepõhiste andmesüsteemide karjääri jaoks. Need arvutite ... [+]

Magistrikraad, arvutiteadus, MSCS (hübriid) - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Georgia Southern University infotehnoloogia magistrikraad on auhinnatud programm, mis valmistab teid ette teadmistepõhiste andmesüsteemide karjääriks. Nendel infotehnoloogiaaladel kasvab plahvatuslik tööhõive, pakkudes mediaanpalku, mis ületab 90 000 dollarit aastas.

Best Buy Online Master of Science in Computer Science

Meie 30-krediiditunnine magistrikraad nimetati 2017. aasta parimate veebipõhiste arvutiinfotehnoloogia programmide seas 55 kooli seas 21. kohale ning see pakub õpilastele ainulaadset akadeemilise ja teoreetilise õppe tasakaalu koos praktiliste oskuste ja kogemustega, mis annavad saate reaalainete kogemusi, mida peate arvutiteaduse karjääriks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Magistrikraad matemaatikas valmistab ette doktorikraadi. matemaatikateaduste ja karjääri uuringud tööstuses või õpetuses. Kraadiõppurid saavad jätkata õpinguid paljudes p ... [+]

Magistrikraad, matemaatika - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Magistrikraad matemaatikas Georgia lõunaosas valmistab üliõpilasi ette doktorikraadiks. õpingud matemaatikateadustes ja tööalane karjäär tööstuses või ülikoolides. Matemaatika on kiiresti arenev valdkond, mille kasv peaks järgmise 10 aasta jooksul kasvama enam kui 20 protsenti.

Valige matemaatika kontsentratsioon:

Rakenduslik matemaatikaPuhas matemaatikaStatistikaArvutiteadus (interdistsiplinaarne) [-]
Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Georgia Lõuna magistrikraad mehaanikaehituses (MSME) pakub programmidele suunatud ja spetsialiseeritud haridusvõimalusi väljaspool BS kraadi. Õpilased valivad kursuste ko ... [+]

Magistrikraad, masinaehitus - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Georgia Lõuna magistrikraad mehaanikaehituses (MSME) pakub programmidele suunatud ja spetsialiseeritud haridusvõimalusi väljaspool BS kraadi. Õpilased valivad kursuste kontsentratsioonid energeetika, mehhatroonika ja üldise masinaehituse alal, viies samal ajal läbi põhjalikke uuringuid.

MSME kraad valmistab insenere ette suurema projektivastutuse võtmiseks, edendades samas oma valitud karjääri kiiremini.

[-]
Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Georgia Southerni magistrikraad rakendatud füüsikateaduses on terminali erialane kraad, mis valmistab ette ülikooli lõpetajaid töökohale, andes neile reaalse kogemuse oma ... [+]

Magistrikraad, rakendusfüüsika - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Valmistuge saama teaduse äriaspektide juhiks. Georgia Lõuna rakenduskõrghariduse magistrikraad (MS-APS) on terminali kutsekraad, mis valmistab teid ette töökoha jaoks. Saate reaalse maailma kogemuse füüsikaliste teaduste rakendamisel äri-, valitsuse- ja mittetulundussektoris.

See kapten rakendusliku teaduse programmi süvendab teie arusaamist teadusest, mida kasutatakse oma valdkonnas, andes teile tugeva aluse äri põhialuste ja kommunikatsiooni.

Võite valida terminaalse lõputöö või lõputöö valiku ja valida interdistsiplinaarse kontsentratsiooniala:... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Magistrikraad suurema rakendusega geograafias valmistab ette kõrgkoolilõpetajaid edasijõudnuks õppimiseks, mõtestatud tööks ja elukestvale õppele. Programmi rakendus kesk ... [+]

Magistrikraad, rakendusgeograafia - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Rakendusgeograafia magistrikraad valmistab koolilõpetajaid ette edasijõudnute õpingute, sisuka töö ja elukestva õppe jaoks. Programmi rakendatud fookus turgutab kaasamiskultuuri, pakkudes õpilastele praktilisi õppimisvõimalusi ja aidates mitmesuguste akadeemiliste erialade tudengitel rakendada oma klassiruumis omandatud teadmisi reaalsetes olukordades.

Kasvav nõudlus hõlpsasti kättesaadava, järjepideva, täpse, täieliku ja ajakohase geograafilise teabe järele ning arenenud georuumiliste tehnoloogiate laialdane kättesaadavus ja kasutamine pakuvad meie lõpetajatele suurepäraseid karjäärivõimalusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgia Southern University

Magistrikraad tsiviilehituses on mõeldud selleks, et rahuldada kõrgkoolis huvitatud õpilaste vajadusi. Me õpetame üliõpilasi tööstusharuga valmis oskustega koos innovaati ... [+]

Magistrikraad, tsiviilehitus - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Magistrikraad tsiviilehituse eesmärk on rahuldada õpilaste vajadusi edasijõudnutele. Me koolitame õpilasi tööstuses valmistamise oskustega koos uuenduslike ja tipptasemel teadusuuringute teadmistega nende huvivaldkonnas.

Tsiviilinsenerid kavandavad, kavandavad, ehitavad, kasutavad, katsetavad ja hooldavad ühiskonna infrastruktuuri komponente, nagu teed ja sillad, laevaliikluse terminalid ja sadamad, pilvelõhkujad ja tunnelid ning veehoidlad ja veepuhastusjaamad. Iga päev, olenemata sellest, kus sa elad, saate kasu mõnda ehitusinseneri poolt välja töötatud.

Magistrikraad tsiviilehituse kraadiõppes (Lõuna-Aafrika Vabariik) valmistab Georgia üliõpilastel ette arenenud tehnilisi teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud teie karjääri edendamiseks infrastruktuuri elutähtsas valdkonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Statesboro
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Discover More at Georgia Southern

Faculty Spotlight: Dr. Sophie George

Address
1332 Southern Drive
Statesboro, Gruusia, Ameerika Ühendriigid
Address
11935 Abercorn Street
Savannah, Gruusia, Ameerika Ühendriigid
Address
175 West Memorial Drive
Hinesville, Gruusia, Ameerika Ühendriigid