Loe ametlikku kirjeldust

Probleemide lahendamine

Robinsoni ettevõtluskolledž on üliõpilaste, õpetajate ja spetsialistide kogukond, kes on spetsialiseerunud arukamate äriotsuste juhtimisele.

Rikkaliku ajalooga linnas asub Robinson College Atlanta kesklinnas, on kohalike ja ülemaailmsete äripartnerite liider ning toetab üle 60 000 inimese, kes jõuavad kaugele ja kaugele - väikestelt ettevõtetelt globaalsetesse ettevõtetesse. . Meil on kogu maailmas tugevad sidemed - ja me kindlustame ka meie õpilaste tegevuse.

Meie programmid on ehitatud nii, et need tõstaksid õpilasi klassiruumist ja pakuksid kogemusi, mis ületavad lõhe ärikoolituse ja ärimaailma vahel. Meie rahvusvaheliselt tunnustatud teaduskond ei ole mitte ainult oma valdkonna eksperdid, vaid ka viljakad autorid, silmapaistvad teadlased ja auhinnatud juhid.

Robinsoni õpilased seisavad silma

Leiad meie õpilased, kes on kohalike ettevõtete konsultandid ja pakuvad äriplaane, turu-uuringuid ja toodete hindamisi. Nad töötavad äripartneritega kõrvuti, et lahendada tõelisi suuri andmeprobleeme ja pakkuda häid lahendusi. Meie üliõpilased reisivad maailmas, õppides ülemaailmselt tegutsevaid ettevõtteid. Nad võistlevad võistluste, hackathonide ja ettevõtlusprobleemide puhul edetabelis. Meie lõpetajad on maandumise tipppositsioonid, teenivad tõstatusi ja teevad endale nime ja Robinson College'i.

Lähemale ärile

  • Financial Leadership Symposiumit .The pooleaastane Financial Leadership Symposium koosneb paneelidest C-suite juhid, ettevõtjad ja rahanduse asjatundjad, kes üliõpilaste häid äritavasid, arengutendentside ja tuleviku äri .Moderated meie Executive Residence, C -suitejuht kahes Fortune 500 ettevõttes ja erakapitali investeerimisfirmas, on sümpoosionide varasematel teemadel M
  • Mentorprogramm. Õpilased saavad karjäärinõustamise ja ärisidemete pakkumiseks täidesaatva mentori. Mentorid hõlmavad C- suite'i juhte sellistes ettevõtetes nagu Pacific Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , kirikud kana , Printpack ja Oglethorpe Power .
  • Finantsjuhtimise võrgustik. Finantsjuhtimise võrgustik (FLN), mis on seotud rahandusministeeriumiga, annab üliõpilastele juurdepääsu juhtivatele Atlanta firmadele, nagu Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Georgia Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue, ja Alvarez
  • Aasta finantsjuht (FLY) Auhinnad. Rahandusosakond toetab FLY Awards-i , iga-aastast üritust, mis tunnustab silmapaistvaid juhtivtöötajaid rahanduskogukonnas ja aitab ühendada õpilasi Atlanta rahanduse „liikujate ja värinatega”.
  • Finantsjuhtimise kursus. Finantsjuhtimise kursus keskendub meie Residence in Residence'i tegevusele, keskendudes karjääri ja inimkapitali arendamisele mentorluse, karjäärianalüüsi testimise ja tegevjuhi sõnavõtjate vahel.

Vision 2020 edendamine

Vision 2020 edendamine on Robinsoni viieaastane strateegiline plaan, mis nõuab investeeringuid õppejõudude töösse, suurendades üliõpilastele immateriaalsete ja kogemuslike õppimisvõimaluste arvu, luues kolledži ja korporatiivsete partnerite vahel sügavamaid koostöövõimalusi, täiustades rajatisi ja tehnoloogiat. olemasolevaid ressursse ja uusi tulusid. Plaan kiideti heaks 2015. aasta novembris toimunud Robinson Fall Teaduskonna koosolekul.

Visioon

Keegi ei lähe ettevõtlusele lähemale kui Robinson.

Atlanta südames, mida ümbritsevad Fortune 500 ettevõtted ja ettevõtlusega alustavad ettevõtted, soodustab Robinson Business of Business, et arendada sügavaid ja püsivaid ärisuhteid, mis katavad meie uurimis-, õpetamis- ja teenistusmissioone, et lihtsustada meie järgmise põlvkonna juhtide arengut . Me kasvame tulevaste talentide kaudu kraadiõppe programmide kaudu, pidevalt ühendades õpilasi ettevõtlusega ja ühiskonnaga ning toetame praeguseid liidreid täidesaatva hariduse kaudu, samuti koostöösuhteid ja sponsoreeritud uuringuid. See võimaldab meil olla äritegevusele lähemal, paremini mõista turuprobleeme ja arendada ettevõtlusega tõhusamalt lahendusi.

Selle visiooni saavutamiseks on 2020. aastaks vaja kolm eesmärki:

  1. Volitada õpilasi kasutama tehnoloogilise revolutsiooni võimalusi
  2. Edendada teadlik keskkond, mis on vajalik insightful Business Leaders'i tootmiseks
  3. Juhtige sihtotstarbelist ühendust

Missioon

Tagada mitmekesine üliõpilaskond, mis on valmis andma väärtust ettevõtluses, valitsuses ja mittetulundusühingutes.

Me saavutame selle, kaasates teadlasi ja praktikuid, kes suurendavad meie arusaama sellest, kuidas üksikisikud, organisatsioonid ja turud kõige tõhusamalt sotsiaalset heaolu suurendavad. Me jagame neid teadmisi oma eakaaslaste ja praeguste ja tulevaste ärijuhtidega, et maksimeerida oma potentsiaali üksikisikute, perede, kogukondade ja globaalse ühiskonna mõjutamiseks.

Põhiväärtused

Neli väärtust määravad meid ja juhivad meie tulemusi.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Avatus

Karmus ja asjakohasus.

Koostöö.

Turgude turg.

Oleme avalikult pühendunud loovate ideede ja viiside otsimisele, mida teised väidavad, et ei ole võimalik. Me võitleme praeguste ja tulevaste juhtidega kõigist taustadest.

Toodame rangeid ja asjakohaseid uuringuid, mis stimuleerivad akadeemilist maailma ja võimaldavad meil pakkuda hariduslikke kogemusi, mis inspireerivad praeguseid ja tulevasi ärijuhte äripraktika edendamiseks, uuendamiseks ja muutmiseks.

Loome ja väärtustame koostöösuhteid, mis võimaldavad meil akadeemilisi teadmisi, tehnikaid ja meetodeid paremini äritegevuseks muuta. Ettevõtlusprobleemid, millel ei ole tõestatud lähenemisi, loovad tuletatud nõudluse uute akadeemiliste uuringute ja väärtuste kaasootmise võimaluste järele. Koostöösuhete kultiveerimine on selle vooru loomise võti.

Usume, et turule orienteeritud süsteem edendab ja toetab kõige paremini individuaalse väärikuse, vabaduse ja isikliku vastutuse kasvu ning on kõige tõhusam vahend inimeste elu rikastamiseks. Me hindame, et praegused ja tulevased organisatsioonilised juhid osalevad pikaajalises väärtuses eetiliselt ja vastutustundlikult nii turul kui ka ühiskondlikus kontekstis, milles nad tegutsevad.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

MS rahanduse programmis Georgia State University Robinson Business College'is! Meie innovatiivne STEM-sertifitseeritud programm, mis on TFE Times'i 2019. aasta parima par ... [+]

MS rahanduse programmis Georgia State University Robinson Business College'is ! Meie innovatiivne STEM-sertifitseeritud programm , mis on TFE Times'i 2019. aasta parima parima finantsprogrammide nimekirjas 15. maailmas ja 6. ülikoolide seas , sisaldab väljapaistvat õpet, praktilist koolitust ja allkirjaelamusi, et parandada oma inimkapitali ja teha teid väga atraktiivne ja turustatav tööandja kandidaat tööstuse tööandjatele.

Programmi esiletõstmised

Meie programmi põhiteemad on:

Tipptasemel õppekava. Meie STEM-sertifitseeritud programm pakub õppekava, mis on välja töötatud tulevikku suunatud keskendumisega pidevalt areneva finantstööstuse tehnoloogilistele uuendustele ja kvantitatiivsetele oskustele. Lisaks suurepärasele finantsmajanduse alusele on meie õpilased koolitatud programmeerimises ja nüüdisaegse andmeanalüüsi tarkvara kasutamises. Õpilastel on praktiline kogemus andmete analüüsi rakenduste arendamisel reaalsete finantsprobleemide analüüsimiseks.Paindlik õppeprogramm. Pakume väga paindlikku õppeprogrammi, mis võimaldab õpilastel valida valikainete hulgast, mis sobivad nende karjääri eesmärkidega. Pakume spetsialiseerumist finantsanalüütika, Fintechi, ettevõtete rahanduse ja investeerimispanganduse, varade ja varahalduse ja investeeringute ning erakapitali ja riskikapitalismi jaoks.Unikaalne juurdepääs ärimaailmale. Suur, mitmekülgne ja kosmopoliitne linn, mis asub paljudes Fortune 500 ettevõtetes, on Atlanta aktiivne ettevõtlus ökosüsteem ja muutub kiiresti FinTechi kapitaliks. Meie õpilased on finantsjuhtimises koolitatud kahekordse Fortune 500 finantsjuhiga ning neil on ka otsene juurdepääs rahandussektori juhtidele meie mentorlusprogrammi, juhtide sümpoosionide, finantsjuhtide nõukogu, juhtumikonkursside, praktikate ja muude allkirjaelamuste kaudu.Juurdepääs juhtivatele finantsandmete pakkujatele ja tehnoloogiale. Meie programmi õpilastel on juurdepääs eksklusiivsetele andmeesitajatele, nagu Wharton Research Data Services ja Bloomberg, samuti meie uusim uusim Fintechi labor, mis pakub kogemuslikku keskkonda, kus õpilased, õppejõud ja ettevõtte partnerid saavad eksperimenteerida sellised tehnoloogilised uuendused nagu masinõpe ja blokeerimisahel, mis muudavad finantsteenuste sektorit.Võrreldavad ressursid. Meie üliõpilastel on üks suurimaid ärikoole riigis, ja neil on juurdepääs... [-]
Ameerika Ühendriigid Atlanta
August 2020
Inglise
Osakoormus
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Graduating The State Way