Loe ametlikku kirjeldust

Meie kogemus teeb meid suureks. Kujutage ette, mida see teie heaks teha saab.

Ligi 100-aastane tipptase tähendab, et me teame, kuidas luua püsivat ja sisukat ettevõtlusmõju.

Goizueta Beyond: ettevõtluse tuleviku nägemine

Ettevõte on sõiduk, mis suudab anda ühiskonnale tähendusliku ja püsiva mõju. Selle vaatenurga avamine avab meie kollektiivse innovatsioonivõime kõige olulisematel teemadel. Ligi 100 aastat on Goizueta Business School olnud põhimõtteliste juhtide koolituskohtadeks ja võimekate teadmiste laboratooriumiks. Meie ajalugu hõlmab eetilise äritegevuse eetodit ja annab meile kõik võimaluse elukestva edu saavutamiseks. Liikudes äriringkondade ja ühiskonna keerulise vastastikuse sõltuvusega püüame kokku kutsuda heledamaid mõtteid, et lahendada suurimad probleemid, mis on seotud terviklikkuse, leidlikkusega ja hõõrumisega. See on Goizueta Beyond.

Tuleviku kujundamise ajalugu.

Roberto Goizueta suutis sõita, visaduse ja julgete ideede abil ronida juhtkonna redelit The Coca-Cola Company'i tippkohtusse ja viinud selle enneolematu jõukusse. Tema juhtimisel tõusis Coca-Cola aktsiate turuväärtus 1981. aasta 4 miljardilt dollarilt 1997. aastal 145 miljardi dollarini.

Roberto C. Goizueta

Meie nimekaim oli 20. sajandi suur ärijuhid. Roberto Goizueta oma 16-aastase ametiaja jooksul The Coca-Cola Company'is suurendas oma väärtust 4 miljardilt dollarilt 145 miljardi USA dollarile - selle tagamiseks, et Fortune'i nimekirjas on "Ameerika kõige kuulsamate korporatsioonide seas". Ettevõtte ülesehitamisel aitas Goizueta oluliselt kaasa ka Emori ja ärikooli arengule.

Goizueta juhtis kogu oma elu uudishimu, intellektuaalse julguse ja terviklikkuse. Meil on au jagada oma nime ja realiseerida oma väärtused, mis moodustavad haridusliku lähenemisviisi nurgakivi ja on meie missioonil, mis on mõeldud tulevaste juhtide parimaks õpetamiseks.

Goizueta mõju Goizueta Business School

Roberto C. Goizueta räägib, kui tähtis on äri juhtimine terviklikkuse, au ja uhkusega. Tema poeg jagab lemmikteksti, mis tõstab esile head juhti.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Goizueta Business School

Konkreetselt ehitatud üksikisikutele, kes soovivad rääkida tehnoloogia, äri ja andmete kombineeritud keeles - meie uus loodud programm toodab äriandmete teadlasi, kes osk ... [+]

Analüütika muutmine teadmisteks.

Goizueta MS Business Analyticsis (MSBA) annab tugeva tehnilise ja kvantitatiivse koolituse ning kõikehõlmava äritegevuse, mis kõik on top-20 ärikoolis.

Konkreetselt ehitatud üksikisikutele, kes soovivad rääkida tehnoloogia, äri ja andmete kombineeritud keeles - meie uus loodud programm toodab äriandmete teadlasi, kes oskavad teenida mis tahes funktsioonis, organisatsioonis või valdkonnas. Meie uuenduslik MSBA pakub teile järgmist:

Õppimine läbi multidistsiplinaarse õppekava, mis ühendab äri, andmeid ja tehnoloogiatJuurdepääs õppejõududele, kellel on sügavad akadeemilised teadmised ja erakordne tööstusharu kogemusVäike, intiimne õpikogukond, mille juhendavad nii akadeemilised kui ka tööstusharu mentoridKoostoimed juhtivate ettevõtete ja juhtivtöötajatega, kes pakuvad reaalmaailma, andmetöömahukaid projekteTop-20 ärikool jõudsalt kosmopoliitlikus äritänavas Atlanta... [-]
Ameerika Ühendriigid Atlanta
September 2020
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Clifton Road,1300
30322 Atlanta, Gruusia, Ameerika Ühendriigid