Golden Gate University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Teisel järjestikusel aastal järjestatakse Washington Monthly Golden Gate University Ameerika 1. klassi täiskasvanud õppijate kool oma iga-aastasesse kolledži juhendisse ja edetabelitesse.

HARTAVAD PROFESSIONAALID 1901. AASTAL

Mittekasutatav Golden Gate University (GGU) on juba üle 110 aasta olnud aidanud õpilastel saavutada oma ametialaseid eesmärke, pakkudes bakalaureuse- ja magistriõpet raamatupidamises, õiguses, maksustamises, äritegevuses ja sellega seotud valdkondades.

GGU on California neljas vanim eraõiguslik mittetulunduslik ülikool, mis hõlmab 3000 üliõpilast ja esindab rohkem kui 68 000 vilistlasi. Ülikooli ülikoolilinnak asub San Francisco kesklinnas. Lisaks õhtusele ja nädalavahetuse klassidele pakutakse enamikke kursusi ja kraate veebis.

MISSIOON

Golden Gate University valmistab ette üksikisikuid, kes juhivad ja teenivad, pakkudes kõrgekvaliteedilisi praktikapõhiseid haridusalaseid programme raamatupidamises, õiguses, maksunduses, äri- ja sellega seotud kutsealadel - mittetulundusühinguna - innovaatilises ja väljakutseid pakkuvas õpikeskkonnas, mis hõlmab kutse-eetikat ja mitmekesisus.

AJALUGU

Golden Gate University jälgib oma päritolu San Francisco YMCA poolt Californias toimunud kulla kiirust 1850. aastate alguses korraldatud õhtu loengusarjaga. Isegi siis olid loengud keskendunud päevakajalistele praktilistele probleemidele, nagu näiteks kulla analüüsimine ja inglise keel. Ülikooli esimene kraadiõppeprogramm algas 1901. aastal, moodustades California esimese õhtuse õiguskooli. Pakkudes klassid öösel, korraldas Golden Gate tavapärasele isikule õigusteadmisi. Neli õpilast koosnesid õigusteaduse esimesest lõpetajast. Täna on Golden Gate University jätkuvalt täiskasvanuhariduse algajaks äri- ja juhtimis-, raamatupidamis-, maksustamis- ja õiguse valdkonnas. Nagu alati, GGU rõhutab praktilist õpet, mida õpetavad selle valdkonna spetsialistid.

Asukohad

San Francisco

Golden Gate University

Address
536 Mission Street San Francisco, CA 94105
94105-2968 San Francisco, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 415-442-7800