Loe ametlikku kirjeldust

Haridus on ümberkujundamine. Gordoni juures võtame seda isiklikult. Meie privileeg mitte ainult meie vastutusel on meie üliõpilaste elus luua ainulaadseid akadeemilisi, ühiste õppekavade ja relatsioonilisi verstaposti.

Gordoni kogemus loob omandatud teadmiste konteksti, annab võimaluse rakendada seda, mida õpitakse ja täiustama laiemat eesmärki - iga õpilase elu kutse või kutsumine.

Gordon College püüab lõpetada meeste ja naiste eripärasid intellektuaalse küpsuse ja kristliku iseloomuga, pühendunud teenindusjärgus olevatele inimestele ja valmis kogu maailmas juhtimiseks.

Meie missioon: ajatu ja õigeaegne

Tahtlikust kristlikust kogukonnast teenib Gordon paljude taustaga õpilastele, kes võtavad vastu kolledži üldjoontes evangeelset identiteeti ja soovivad kogemust, mis ühendab erakorralise liberaalse kunstihariduse teadliku kristliku usuga. Me hoiame pühendumust usu ja õppimise integreerimisele, mis on kord hõlmatud paljude institutsioonidega, nagu meie naaber Bostonis, Harvardi ülikool, Ameerika Ühendriikide esimene kõrgkool.

Gordon on endiselt pühendunud vabade kunstide harimise võimele, et parandada tööandjate kõige paremini soovitud omadusi - võimet mõelda terviklikult, analüüsida analüütiliselt, veetleda veenvalt ja veelgi olulisem - tegutseda moraalselt.

Meie esmane ülesanne on valmistada üliõpilasi ette pikkadeks veetmiseks, et muuta need vaimselt, intellektuaalselt, relatsiooniliselt ja professionaalselt valmis kogu majanduskasvu vältel - alates esimesest töökohast väljaspool kolledžit ja kaugemal olevatest valdkondadest, mis pole veel olemas. Ajal, mil üksikisikud liigutavad karjääri jooksul tõenäoliselt kutseid (mitte ainult tööandjaid), pakub tugeva vabade kunstide haridus paindlikkust ja kohanemisvõimet.

Meie missioon on aluseks kõigile, mida me teeme, sest me inspireerime järgmist põlvkonda ühist kasu ustava juhtimise eest.

Gordon College on üks rahvusest kristlikest kõrgkoolidest ja asub Bostoni põhja pool. Pakume õpilastele erakordset juurdepääsu intellektuaalsete, professionaalsete ja juhtimisalaste tippteadmiste võimalustele, et lahendada globaalse ühiskonna järjest keerukamaid väljakutseid. Gordon eraldab teistest väljapaistvatest institutsioonidest New England'is, ühendades erakorralise hariduse teadliku kristliku usuga.

Akrediteerimine

Gordon College on akrediteeritud järgmiste organisatsioonide poolt, tunnustades meie programmide tipptaset pärast ranget läbivaatamist:

 • NEASC: New Englandi koolide ja kolledžite ühing
 • NASM: riiklike muusikakoolide ühendus
 • CSWE: sotsiaaltöö hariduse nõukogu
 • Massachusettsi Ühenduse Haridusministeerium

Liitumised

 • CCCU: kristlike ülikoolide ja ülikoolide nõukogu
 • CCC: Christian College konsortsium
 • Annapolis Grupp
 • CIC: sõltumatute kolleegiumide nõukogu
 • NAICU: riiklike sõltumatute kolledžite ja ülikoolide assotsiatsioon
 • AICUM: Massachusettsi sõltumatute kolledžite ja ülikoolide ühendus
 • NECCUM: Massachusetsi kolledžide ja ülikoolide kirdeosa konsortsium
 • National Collegiate Athletics Association (III osakond)

Õpilase elu

Gordoni süda on meie tugevad õpilaste ühendused, kes elavad, õpivad, teenivad ja kasvavad üksteise kõrval. Me hoolitseme selle eest, et te saaksite oma Gordoni kogemuse igas aspektis edeneda ja et teete seda nii heade sõprade ja hoolivate töötajatega. Siin on teil võimalus juhtida oma kaasõpilasi, teha vahet nii kohalikul kui ka kogu maailmas, süvendada oma usku ja laiendada oma silmapiiri.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Gordon College

Gordoni finantsanalüütikute magister (MSFA) sobib hästi nii neile, kes soovivad oma äri- ja rahandusalaseid karjääre täiendada, kui ka neile, kes soovivad üle minna human ... [+]

Äriskandaalid on meile näidanud, et üksikasju ei saa pidada enesestmõistetavaks. See tähendab, et ettevõtted ja organisatsioonid ei võta mitte ainult analüütikute tööle võtmist, kes võivad numbreid kärpida, vaid kes seda ka järgivad, järgides kõrgeid eetilisi standardeid. Gordoni ärimudel on erinev. Meie kristlikus raamistikus võivad äri- ja finantsteenused - nagu talentide tähendamissüsteemis - olla sotsiaalse heaolu, juhtimise, õigluse ja armastuse vahendiks.

Leia oma sobivus

See programm on suurepärane nelja-aastase akadeemilise taustaga õpilastele - kas teil on oma kolledžite diplom, milleks on kunsti-, teadus- või rakendusteaduse bakalaureus. Gordoni finantsanalüütikute magister (MSFA) sobib hästi nii neile, kes soovivad oma äri- ja rahandusalaseid karjääre täiendada, kui ka neile, kes soovivad üle minna humanitaar-, sotsiaalteaduste või STEMi valdkondadesse finants- või ettevõtluskarjäärile.... [-]

Ameerika Ühendriigid Wenham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles