Graceland University - Independence Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Gracelandi ülikool on erakordsele kõrgharidusele pühendunud kogukond

Oleme rajatud vabadele kunstidele ja pühendunud 21. sajandi tudengi järkjärguliste akadeemiliste vajaduste tagamisele.

Gracelandi ülikool, mis asutati 1895. aastal ja mida sponsoreeris Kristuse Kogukond, on midagi enamat kui lihtsalt kool. See on kirglike, hooliv ja pühendunud inimeste kogukond, kes seab oma suhted õpilastega esikohale. Aktiivne Gracelandi vilistlaste võrgustik ulatub ülikoolilinnakus üliõpilaste ajast kaugemale.

Asukohad

Lamoni ülikoolilinnak: peamine elamulinnaku asub Iowas Lamonis, umbes tund Des Moinesist lõunas. See on ilus ja külalislahke ülikoolilinnak, mis ulatub Iowa lõunaosa mäenõlvadesse 170 aakrit. Meie spordikompleksis on tehisväljakuga jalgpalliväljak, olümpiamängude kvaliteediga välirada ja konverentsil parim jalgpallikompleks. Helene kujutavate kunstide keskus on teiste koolide kadedus ning Reschi teaduse ja tehnoloogia saal pakub suurepäraseid rajatisi ja tööstuse standardvarustust. Meie piirkondlikus etenduskunstide keskuses Shaw keskuses on 500-kohaline auditoorium, 100-kohaline kontsertsaal, täielikult kohandatav musta kasti teater, ilus uus fuajee ja aatrium ning uimastatav välitingimustes amfiteater. Nelikümmend kaheksa tudengikorterit, mis avati 2011. aasta sügisel ülikoolilinnaku servas, ja värskelt renoveeritud ja laiendatud Newcomi üliõpilasesinduses on spetsiaalne mängutuba, arvutilabor ja ulatuslik õpilaste koosolekuruum.

Iseseisvuse ülikoolilinnak: Meie Iseseisvuse ülikoolilinnak asub Missouris Independensis ja seal asub Gracelandi õenduskool ja Kristuse Kogukonna seminar. Gracelandi veebiprogramme opereeritakse IC-l, mis avati 1969. aastal. Üliõpilasõbralik 55 000-ruutmeetrine rajatis on varustatud tipptasemel õppevahendite ja ressurssidega, sealhulgas ulatusliku traadita võrguga, kaameraga varustatud õendusoskuste laboriga, mis võimaldab salvestada ja taasesituse demonstratsioonid ning auhinnatud põetajate raamatukogu. IC pakub ka õpetajakoolitust ja ettevõtlusprogramme.

Veebiprogrammid: Graceland on aastakümnete pikkuse kogemusega kaugõppe teerajaja, pakkudes üliõpilaste kodudes erakordse hariduse omandamist. 2000. aastal siirdus Graceland mitme programmi jaoks puhtalt veebipõhisele edastusmeetodile: magistrikraad õenduse alal, RN-i BSN-ile, RN-i MSN-i sild, bakalaureusekraad tervishoiu juhtimises ja õendustegevuse doktor.

Professor lecturing at the front of a class

Visioon, missioon, väärtused

Gracelandi ülikool koolitab üliõpilasi edasijõudnute õpingute, produktiivse karjääri ja rikkaliku elu jaoks. Selle üliõpilaskond on sihtrühm, kuid mitmekesine rühm, kuhu kuuluvad erinevas vanuses, taustaga ja rahvusliku päritoluga inimesed, kellel on ühine pühendumus õppimisele. Selle õppekava, mis on kindlalt juurdunud vabade kunstide traditsioonidesse ja mida täiendavad karjäärile orienteeritud praktilised kogemused, kinnitab erinevaid õppimisstiile ja valmistab õpilasi ette kompetentseteks spetsialistideks. Selle kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud paistavad silma õpetamises ning osalevad teaduslikus, loomingulises ja ametialases tegevuses. Koos administratsiooni ja töötajatega hoolivad nad õpilastest sügavalt.

Graceland pakub nii keskkooliõpilastele kui ka mitteeluruumidele mõeldud õppimiskeskkonda, mis turgutab isiklikku kasvu. Selle väljakutseid pakkuv akadeemiline programm rõhutab elukestva õppe rõõmu, intellektuaalse distsipliini rangust ja mõlema suhet rahuldava töö- ja isikliku eluga. Selle suurus suurendab inimese tõelist muret, pakkudes samas osadust ja kuuluvustunnet. Elamisüliõpilase jaoks pakub rikkalik huvigruppide, kergejõustiku, õpilasomavalitsuse, elamispinna ja vaba aja veetmise kaasõppekava võimaluse arendada inimestevahelisi oskusi, suhteid, loovust ja juhtimist.

Inimväärikuse, vastastikuse austuse ja sotsiaalse vastutuse kristlikest väärtustest lähtudes tervitab Graceland igasuguse usuga inimesi. See toetab aktiivselt oma toetava konfessiooni Kristuse Kogukonna nõu "otsida õppimist isegi õppimise ja ka usu kaudu" ning pakub tõepoolest käegakatsutavat väljendust kiriku pühendumusele teadmiste avatud ja vabale taotlusele kõrghariduse kaudu.

Graceland edendab praktiliste ja visiooniliste meetmete abil võimalusi, õiglust ja maailmarahu.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Visioon

Gracelandi ülikoolist saab tunnustatud haridusjuht, mis innustab ja annab inimestele muutuvteenistuse ja juhtimise.

Missioon

Graceland loob õpikogukonnad, kus õpilased arendavad oma potentsiaali sisukaks ja produktiivseks eluks.

Väärtused

Graceland väärtustab õppimist, terviklikkust ja kogukondlikkust. Graceland julgustab nende väärtuste arendamist elu rikastamiseks ja maailma paremaks muutmiseks.

Õppimine

Me usume tõe avatud ja vaba otsimise elukestvasse protsessi.

Terviklikkus

Usume, et kõigi inimeste intellektuaalse, füüsilise, sotsiaalse ja vaimse mõõtme arendamine on vajalik tervislikuks ja täisväärtuslikuks eluks.

Ühendus

Me hindame ja tervitame mitmekesisust ning usume Kristuse Kogukonna toetatava institutsioonina kõigi inimeste loomupärasesse väärtusesse, mida väljendatakse tingimusteta armastuse ja aktsepteerimise alusele rajatud suhete kaudu.

Asukohad

Independence

Address
Graceland University
1401 W. Truman Rd.
Independence, MO 64050

Independence, Missouris, Ameerika Ühendriigid

Lamoni

Address
Graceland University
1 University Place
Lamoni, IA 50140

50140 Lamoni, Iowa, Ameerika Ühendriigid