Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Grambling State University ühendab akadeemilise tugevused suurt ülikooli kasu väike kolledži kombinatsioon, mis võimaldab meie õpilastel kasvada ja õppida rahulik ja positiivne keskkond. Pakume üle 800 kursust ja 68 kraadi programmid viis kolledžid, sealhulgas kiitusega kolledži kaks kutsekoolid, Graduate School ja osakonna täienduskoolituse. Riiklikud ja kohalikud tööandjad tööle lõpetajate Grambling suurepäraseid põetamine, infotehnoloogia, õpetajakoolituse ja teisi programme.

Lisaks sellele, et üks riigi top tootjad afroameerika lõpetajate ja top tootja Computer Information Science grads Louisiana, Grambling on kodus rahvusvaheliselt tuntud Tiger Marching Band ja "winningest" treener kolledži jalgpalli, legendaarne jalgpalli treener Eddie Robinson, Sr, kelle ametiaeg on memorialized campus muuseumi rahastatud ja haldab riigi Louisiana. Leotatud ajalugu, kellel on pikaajaline traditsioon tipptasemel Grambling State University rõhutab jätkuvalt väärtust ja tähtsust iga õpilane, ilmestab meie moto: Kui kõik on Somebody.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Grambling State University

Department of Educational Leadership on pühendatud toetada ja edendada missioon ja eesmärgid Ülikooli ja selleks oma ... [+]

Department of Educational Leadership on pühendatud toetada ja edendada missioon ja eesmärgid Ülikooli ja selleks, mille peamine eesmärk on valmistada pädev, professionaalne personal tööhõive koolides, ametite, Tallinna Tehnikakõrgkool haridusasutustes, äri, tööstuse, ja valitsusasutused.

Selle otstarbeks hõlmavad, kuid ei ole nendega piiratud:

Ettevalmistused oma ala professionaali arenguhäireid hariduse õpetamise ja juhirolli kolledžid / ülikoolid, erasektor, valitsuse, äri ja inimeste teenuse seaded. Valmistades spetsialistide rollid elementaarne, keskmine ja keskkooli seaded. Hoolitseda juhendamine haridusasutustes haldamine ja järelevalve õpilased otsivad sertifitseerimise Direktori ja juhendmaterjalide järelevalve Kraadi pakutud ... [-]
Ameerika Ühendriigid Grambling
August 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles