Loe ametlikku kirjeldust

UNIVERSITY SNAPSHOT

Peamised ülikoolid

Tere tulemast Grand Canyon University (GCU), Arizona peamise erakristliku ülikooli juurde. Meie Phoenixi ülikoolilinnak on olnud juba 65 aastat edukaks lugemiseks lugematuid teadlasi ja tööstusharu juhte. Meie pühendumus kristlikule maailmavaadele toimub armastaval viisil, mis tagab suurema ühtsuse kogu ülikoolis ning meie alusdokumendid aitavad neid tõekspidamisi väljendada ja kes me oleme kogukonnana. Stiilse maastiku ja silmapaistvate rajatiste poolest kutsume me järgmise põlvkonna õpilasi ja töötavaid spetsialiste nautima kogu ülikooli kogemust.

Ülikooli kasv

GCU kasvab kiiresti koos laienemise jätkamise plaanidega. Alates 2009. aastast oleme ülikoolidesse investeerinud miljoneid, et parandada akadeemiliste pakkumiste ja üliõpilaste kogemuste kvaliteeti. Sellesse infrastruktuuri kuuluvad uued klassiruumid, laborid, raamatukogud, üliõpilaste tugikeskused, eluruumid ja puhkevõimalused. 2016. aasta sügisel tervitasime Phoenixi ülikoolilinnakule rekordarvu üliõpilasi ja plaanime oma õpilaste arvu ja ülikoolilinnakute laiendamist edasi arendada. Meie ülikool jätkab ka meie kasvavate veebi- ja õhtust õpilaste kogukondade majutamist. Meil on kümneid tuhandeid online-üliõpilasi, kes käivad klassis üle kogu maailma. Omakorda täiustame pidevalt oma digitaalseid platvorme, et pakkuda GCU silmapaistvat ülikooli kogemust virtuaalsetele seadetele. Me ehitame ka täiendavaid ülikoolilinnakuid, et aidata täistööajaga ja õhtul õppivatel õpilastel kodule lähemale minna. "Uus" infundeeritakse kogu GCU kasvavas ülikoolis. 2016. aasta sügisel lõpetasime ehituse 173,447 ruutjalga, kaasaegse insenerhoonega, mis oli mõeldud meie kasvavale hulgale STEMi suurettevõtetesse õppivatele õpilastele. Avasime ka kolm uut ülikoolilinnakut kortermaja jaoks. Osana meie algatusest lisada kampusesse järgmise kahe aasta jooksul 10 uut spordirajatist, avaldasime 2016. aasta sügisel uue, 6000-kohalise GCU staadioni, kus elab meie NCAA osakonna I jalgpallimeeskonnad. GCU on laienenud ka väljaspool ülikooli, et lisada uusi omadusi. Hotell GCU asub ülikooli lähedal ja pakub soodsaid hindu ja renoveeritud majutusvõimalusi. See on ideaalne koht peredele, kes saavad oma õpilasi külastades peatuda. Hotellis asuv Canyon 49 Grill pakub täiuslikku kohalikku hangouti, kus pakutakse maitsvat toitu, peresõbralikku õhkkonda ja palju Lope'i vaimu ja külalislahkust. Avastage GCU hotelli külastades gcuhotel.com; Canyon 49 Grilli menüüde sirvimiseks klõpsake käsku Söök. Grand Canyon Beverage Company, mis asub ka hotellis ja ülikoolilinnakus, pakub gurmeejoogid, sealhulgas kohvi, teed ja spetsiaalseid jooke.

GCU õpilaste kogemus

GCU-s leiad kõike, mida vajate, et nautida täielikku kolledži kogemust, alates NCAA osakonna I kergejõustikust kuni sviit-stiilis eluruumide, populaarsete söögikohtade, lõbusate sündmuste ja klubide ning organisatsioonide poole. Traditsioonilised, online- ja õhtused üliõpilased on võrdselt hinnatud meie kogukonna liikmed ja saavad täieliku juurdepääsu GCU ülikoolilinnaku ressurssidele ja üritustele.

GCU missioon ja visioon

Visioon GCU on peamine kristlik ülikool, mis õpetab õpilasi juhtima ja teenima. Missioon Grand Canyon University valmistab õppijaid muutuma globaalseteks kodanikeks, kriitilisteks mõtlejateks, tõhusateks suhtlejateks ja vastutustundlikeks juhideks, pakkudes meie kristliku pärandi kontekstist akadeemiliselt väljakutset, väärtustel põhinevat õppekava.

Kristlik maailmavaade: GCU lõpetajad saavad väljendada kristliku maailmavaate aspekte, mis mõjutavad inimlikku väärtust ja väärikust, eetilisi otsuseid, akadeemilisi erialasid ja kutset. "Sest on üks Jumal ja on üks vahendaja Jumala ja inimeste vahel, inimene Kristus Jeesus." (1 Timoteosele 2: 5) Ülemaailmsed kodanikud: globaalsed kodanikud õpivad empaatiaga, väldivad etnotsentrismi ja omaks reaalsust, mida inimesed on erinevad. Nad hindavad erinevaid perspektiive ajaloo, religiooni, väärtussüsteemide ja paljude teiste eluvaldkondade suhtes. Ülemaailmne kodakondsus tähendab, et teiste mõistmisega õpime me end mõistma. "Sama Issand on kõigi Issand ja õnnistab kõiki, kes teda kutsuvad." (Roomlastele 10: 12b) Tõhusad suhtlejad: tõhusad suhtlejad paistavad silma keeleoskusega, mõistavad, kuidas kirjalik sõna mõjutab teisi intellektuaalselt ja emotsionaalselt ning kellel on väljakutse kasutada uusi kohti ja suhtlusviise. "Laske mu suu sõnad ja mu südame meditatsioon teie silmis meeldivaks, Issand!" (Psalm 19:14) Vastutavad liidrid: vastutavad juhid on maailma reaalsuses põhjendatud, võtavad vastu valiku tagajärjed ja püüdlevad omakasupüüdmatult, et aidata teisi oma kõrgeima potentsiaaliga teenida juhtkonna kaudu. "Selle asemel, kes tahab sinu vahel suureks saada, peab olema sinu sulane." (Matteuse 20:26) Kriitilised mõtlejad: kriitilised mõtlejad töötavad selguse ja loogika mõtlemisel. Nad esitavad küsimusi ja kasutavad teadmisi, et vältida ideede pimedat aktsepteerimist, otsida lahendusi, mitte probleeme lahendada. "Tehke oma parima, et ennast Jumalale esitada, kui üks kinnitatud, töömees, kes ei pea häbi andma ja kes õigesti tegeleb tõe sõnaga." (2 Timoteosele 2:15)

href = "http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Grand Canyon University

Grand Canyon University erikoolituse hariduse magister (NITL) on esmane litsentsikava, mis valmistab õpetajakandidaate ette erialase hariduse jaoks karjääri, keskendudes ... [+]

Grand Canyon University erikoolituse hariduse magister (NITL) on esmane litsentsikava, mis valmistab õpetajakandidaate ette erialase hariduse jaoks karjääri, keskendudes K-12 õpilastele kerge kuni mõõduka puudega.

Selle programmi eesmärk on aidata kraadiõppuritel omandada teadmisi ja arendada vajalikke oskusi, mis toetavad erakordsete laste ja kõrgkooliõpilaste arengut. Hariduskolleegiumi pakutav koolitusprogramm õpetab, kuidas kohandada õppematerjale iga õpilase individuaalse haridusprogrammi (IEP) saavutamiseks, tuginedes samal ajal tugevatele külgedele, mida õpetaja juba omab. See programm aitab õpetajakandidaatidel suurendada nende teadlikkust kergest kuni mõõduka puude tekkimisest, eden dades ekspertteadmisi hindamise, sekkumise ja ülemineku planeerimisel. See programm ei anna õpetamist.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University Master of Education in Educational Leadership, pakutakse läbi College of Education, pakub vajalikke vahendeid, et edendada oma karjääri jooksul ha ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Valmistada Hakka Hariduse Leader

Grand Canyon University Master of Education in Educational Leadership, pakutakse läbi College of Education, pakub vajalikke vahendeid, et edendada oma karjääri jooksul haridusasutuste juhtimist. Lisaks sellele Internetis meistreid juhtimis- kraadi aitab teil mõista ja koostada professionaalse ja eetiliste tavade läbi objektiivi kristlane maailmavaade.

Kui olete huvitatud taotlemisel selle meistri juhtimis- programmi, peate esitama dokumendid kontrollitud õpetamise kogemus, kuigi see programm ei vii õpetaja või peamine licensure. Interstate Koolijuhtide Licensure Consortium (ISLLC) ja Educational Leadership Asutav nõukogu (ELCC) standardid on aluseks käesoleva regionaalselt akrediteeritud ja Arizona heaks kiidetud programmi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University erikoolituse hariduse eriala (ITL) programm on mõeldud haridusvaldkonna spetsialistidele, kellel on kirg töötada K-12 lastega, kellel on kerge kun ... [+]

Grand Canyon University erikoolituse hariduse eriala (ITL) programm on mõeldud haridusvaldkonna spetsialistidele, kellel on kirg töötada K-12 lastega, kellel on kerge kuni mõõdukas puue; selle programmi lõpetajate võib otsida esmast õpetamist.

Kursused on hõlbustanud valdkonna eksperdid, kes kaasavad oma teadmisi ja kogemusi õppe-, emotsionaalsete, käitumis-, füüsiliste ja kognitiivsete puuete ja puuetega inimeste õppekavasse. See programm on sõnastatud nii, et lõpetajatel on valmis tegutsema erivajadustega elanikkonnarühmad ja rakendama individuaalset õppeplaane, mis on kohandatud erinevatele õppimisvajadustele.

Selle regionaalselt akrediteeritud ja Arizona osariigi hariduskomisjoni heakskiidetud programmi vorm ja kursused on mõeldud täiskasvanud õppijatele, kes tuginevad nende tugevatele külgedele ja laiendavad oma oskusi, et toetada erinevaid õppimisvõimalusi. Need kursused vastavad ka Interstate Teacher Assessment and Support Consortium (InTASC) põhimõtetele ja erakorraliste laste (CEC) standarditele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University hariduse magister kooli nõustamise (IL) kraadiõppe programmis valmistab bakalaureusekraadi inimesi karjääri juhtimiseks koolijuhendajaks ja taotle ... [+]

Grand Canyon University hariduse magister kooli nõustamise (IL) kraadiõppe programmis valmistab bakalaureusekraadi inimesi karjääri juhtimiseks koolijuhendajaks ja taotleb sertifitseerimist.

Magistriõpe on järgmine samm ametialase edutamise saavutamiseks kahes mõjukas valdkonnas: haridus ja nõustamine. Selle astme lõppedes saavad koolide nõustajad end enesekindlalt tunda ja saada pädevaks, et aidata noortel õppijatel takistusi ületada, kui nad valmistuvad järgmisel sammul oma haridusreisil ja mõistavad oma karjääri unenägusid.

Kursuse teemad hõlmavad nõustamisteooriaid ja -mudeleid, nõustamisoskusi, kultuurilise mitmekesisuse nõustamist, koolide nõustamisprogrammi korraldamist ja haldamist, rühma nõustamist, elukestust ja arengut, kolleegiumi ja karjääri nõustamist, uurimismeetodeid ja programmi hindamist, arenguhäireid ja tänapäevaseid probleeme. kooli nõustamises.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Parandada oma arusaamist noorte sünnist kuni kaheksa aastat vana Master of Education (med) alushariduse programmi. ... [+]

Esialgne programm - ei vii Initial Teacher Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Valmistage imikute Eelkooliealised akadeemilise edu

Parandada oma arusaamist noorte sünnist kuni kaheksa aastat vana Master of Education (med) alushariduse programmi. Pakutud GCU College of Education, see Med alushariduse programm annab põhjaliku ülevaate kirjaoskuse arendamine, laste juhendamine ja kasvu. Lugege mõisted suurendada oma õpetamise ja õppimise 21. sajandi daycares, lasteaedades ja algkoolides.

Selles lõpetaja tasemel programmi, siis teostada oma kriitilise mõtlemise oskusi uurida lapse arengu ja varajase sekkumise eest sünnist kuni kolmanda klassi õpilased. Rakendades õppekava juhendamisel ekspert õppejõud, meie eesmärgiks täpsustamiseks juhendmaterjalid meetodeid kasutades tõenduspõhiseid ning rakendusuuringud strateegiaid. Field kogemus võimalusi kogu oma Master of Education in Early Childhood Education programmi paljastada teil töötavad erinevate vanuserühmade ja noorte erineva arengustaadiumid ja intellekti.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Arendada õppe teekond noorte sünnist kuni kaheksa aastat vana Master of Education (med) alushariduse programmi. ... [+]

Esialgne programm - viib õpetajate Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Valmistage imikute Eelkooliealised akadeemilise edu

Arendada õppe teekond noorte sünnist kuni kaheksa aastat vana Master of Education (med) alushariduse programmi. Pakutud Grand Canyon University (GCU) College of Education, see meistrid alushariduse programm pakub ulatusliku õpetamise fookus. Research lapse arengu ja varajase sekkumise lastele alates sünnist eelnevalt K ja kapten vajalikud teadmised oma K-3 õpetamine licensure.

See magistrikraadi alushariduse on ideaalne karjääri vahetajad ja teiste isikute kirglik hariduse valdkonnas. Õppida kontseptsioone tutvustada teile õpetamise ja õppimise 21. sajandil. At GCU, palju võimalusi on ette rakendada oma õppimist. Praktilisi kogemusi ja õpilaste õpetamise osad kogu oma programmi paljastada teil erinevaid vanuserühmi ja töötavad noored erineva arenguhäireid riikide ja mõistus.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Spetsialiseerunud ainulaadseid vajadusi väikelaste mitmekesine õpioskuste teenivad Master of Education in alushariduse ja Early Childhood Eripedagoogika. ... [+]

Esialgne programm - viib õpetajate Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma varasest lapsepõlvest Special Education kraadi

Spetsialiseerunud ainulaadseid vajadusi väikelaste mitmekesine õpioskuste teenivad Master of Education in alushariduse ja Early Childhood Eripedagoogika. Mõeldud tulevane haridustöötajatele bakalaureusekraadi mitte-hariduse valdkonnas, see programm viib õpetajate licensure.

Abi rahuldada suurenenud nõudlust kvalifitseeritud ja sertifitseeritud varases lapsepõlves eripedagoogika spetsialistid. See meistrid varases lapsepõlves eripedagoogika Õppekava annab õpilastele praktilisi koolitusi pedagoogika ja metoodika, samuti põhjalik uuring psühholoogiline, emotsionaalne ja arenguvajadusi väikelastele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Hakka ekspert õpetaja, advokaadi ja juht Master of Education in alushariduse ja Early Childhood Eripedagoogika kraadi Grand Canyon University (GCU). See programm võimalda ... [+]

Esialgne programm - ei vii Initial Teacher Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Plii Eripedagoogika erakorralised väikelastele

Hakka ekspert õpetaja, advokaadi ja juht Master of Education in alushariduse ja Early Childhood Eripedagoogika kraadi Grand Canyon University (GCU). See programm võimaldab teil aidata iga õpilase kasvada oma täit potentsiaali, pooldades samas koolis ja linnaosa tasandil laste erinevate võimete.

Astu suur nõudlus valdkonnas varases lapsepõlves eripedagoogika nagu lõpetanud selle magistrikraadi programm, mis on varustatud parima tava pedagoogika ja metoodika, samuti teadmisi psühhosotsiaalse ja perekondliku vajadustele erakorraliste lastele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University Master of Education in Educational Administration loodi neile, kes on huvitatud jälitavad peamine litsents ja töötavad haridusjuhid pre-K-12 seade ... [+]

Täpsem programm Principal Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Masters in Educational Administration

Grand Canyon University Master of Education in Educational Administration loodi neile, kes on huvitatud jälitavad peamine litsents ja töötavad haridusjuhid pre-K-12 seadet. Keeled läbi College of Education, see meistreid haridusjuhid kraadi aitab teil õppida professionaalne ja eetiliste tavade nagu näha läbi objektiivi kristlane maailmavaade.

Aastal magistrikraadi hariduse halduse online-programm, osalete internatuuri koos practicum ja valdkonnas kogemusi. Need võimalused pakuvad teile praktiline rakendamine programmi õppimise eesmärgid ja pädevused. On läbi selle praktiline rakendus, mida saab hästi valmis õpinguid jätkata manustamist positsioonide pärast kooli lõpetamist. Interstate Koolijuhtide Licensure Consortium (ISLLC) ja Educational Leadership Asutav nõukogu (ELCC) standardid on aluseks käesoleva regionaalselt akrediteeritud ja Arizona kinnitatud õppetöö.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Tõsta ja värskendada oma teadmisi juhtiv alg- ja põhikoolis klassiruumis koos regionaalselt akrediteeritud Master of Education in Põhiharidust. See põhiharidust programmi ... [+]

Esialgne programm - ei vii Initial Teacher Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Täpsusta oma Õpetamisoskused First kaudu Kaheksanda klassi klassiruumid

Tõsta ja värskendada oma teadmisi juhtiv alg- ja põhikoolis klassiruumis koos regionaalselt akrediteeritud Master of Education in Põhiharidust. See põhiharidust programmi pakutud Grand Canyon University College of Education on mõeldud litsentseeritud õpetajad, et aidata neil täpsustada juhendmaterjalid meetodid ja laiendada oma arusaamist arenenud sisu. Range õppekava töötab arendada teid informeeritud koolitaja valmis täita erinevaid nõudmisi nii traditsioonilisi kui ka mittetraditsiooniliste kooli.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
21 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Inimesed, kelle soov õpetada ja bakalaureusekraadi väljaspool hariduse saab omandada oskusi ja teadmisi, et viia elementaarne klassiruumides. Mis kinnitatud õppekava Ariz ... [+]

Esialgne programm - viib õpetajate Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Õpetamine licensure Ees- kuni kaheksanda klassi õpilased

Inimesed, kelle soov õpetada ja bakalaureusekraadi väljaspool hariduse saab omandada oskusi ja teadmisi, et viia elementaarne klassiruumides. Mis kinnitatud õppekava Arizona State Board of Education, meie Master of Education (med) Põhiharidust valmistab teid saavutada oma õpetajate licensure. Pakutakse online poolt pedagoogikakõrgkoolis see meistreid põhiharidust programm pakub koolitust ja rakendus aitab teil tegeleda ja juhtida noorte 21. sajandi õppekogukondi.

Kogu online meistrid põhiharidust programmi, siis uurib ettenähtud õpetamise meetodeid ja strateegiaid ning arendada uuenduslikke plaane õpitulemuste parandamiseks. Lugege hindamise meetodeid lisaks asjakohast sisu õppijate klassid 1-8. Grand Canyon University (GCU) range õppekava keskendub analüüsimine ja lahenduste väljapakkumisel jooksvaid küsimusi hariduses, nagu üliõpilane kirjaoskuse ja õpetamine inglise keele õppijatele. Vaatlev praktikumid ja õpilaste õpetamine integreerida oma programmi suurendada oma võimet õpetada, plii ja õnnestub kultuuriliselt ja intellektuaalselt erinevate põhikoolid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

... [+]

Ülevaade

Eelnevalt oma karjääri Masters Keskharidus

Grand Canyon University (GCU) Master of Education keskhariduses oli ette valmistada teil saada litsentseeritud junior kõrge või keskkooli õpetaja. Keeled läbi College of Education, see regionaalselt akrediteeritud ja Arizona State Board of Education kinnitatud kapten hariduse Õppekava valmistab teid tööhõive kõikjal licensure on vajalik, sealhulgas avaliku ja erasektori koolides.

Rõhuga asetatud tehnoloogia ja mitmekesise õpilaskonnaga, sa õpid ühendada kuues kaudu 12. klassi teemad (inglise, ühiskonnaõpetus, ajalugu ja psühholoogia) erinevaid 21. sajandi õpetamise meetodeid ja strateegiaid, et parandada õpilaste tulemusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

... [+]

Vali programmid kogu meie erinevad kolledžid, kõrge nõudlus tööhõive valdkonnas. Klassid hakkavad korduma.

Õhtune

Grand Canyon University õhtul programmid rahuldada nõudmisi töötavad spetsialistid, kes eelistavad in-isik õpikeskkond. Meie öö klassid kokku ainult üks kord nädalas ja pakkuda suhtlemist ja arutelu tüüpiline kolledži klassiruumi. Öö klassid on mõeldud teatud arvu üliõpilaste, pakkudes soe ja toitev keskkond, mis toetab kütkestav kogemus. In õhtul kohordi, siis arengut läbi oma programm, millel on sama karjääri mõtlemisega klassikaaslastega, mis annab võimaluse võrku ja luua suhteid, mis lähevad kaugemale klassis. Klassid algab sageli erinevates kohtades, sealhulgas meie peamine ülikooli.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

MA

Grand Canyon University

Kristliku ministeeriumi magistrikraad pakub parimat klassi teoloogilist väljaõpet inimestele, kes vastavad Jumala kutsumisele kiriku teenimiseks. ... [+]

Kristliku ministeeriumi magistrikraad pakub parimat klassi teoloogilist väljaõpet inimestele, kes vastavad Jumala kutsumisele kiriku teenimiseks. Sisestage Grand Canyoni teoloogiline seminar ja saate vaimse ja vaimse ja tööalase ettevalmistuse, mis on vajalik viljaka ja muutliku evangeeliumi teenimise jaoks. Grand Canyon Theological Seminary on välja töötanud täiustatud õppeprogrammi, mis on pühendatud piibellikele sihtasutustele, ministeeriumidele ja abiprefektidele, kes töötavad täistööajaga, osalise tööajaga, kahe kutsealal või ministeeriumi baasil. Kaevake sügavale Jumala Sõna, kui kasvate ministeeriumi õpetuse ja parimate tavade tundmaõppimisel, mis on efektiivne ja muutlik.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Linnade ministeeriumi magistrikraad on kavandatud kristlaste liidriks südames, et teenida kiriku seinu. Grand Canyon Theological Seminary ainulaadne programm valmistab pa ... [+]

Linnade ministeeriumi magistrikraad on kavandatud kristlaste liidriks südames, et teenida kiriku seinu. Grand Canyon Theological Seminary ainulaadne programm valmistab pastorid, ministrid ja mittetulunduslikud juhid üles tooma Kristusega sarnast teenust kiirelt liikuvatele linnakeskkondadele.

Õpi muutma 21. sajandi kristlikku sõnumit, ilma et see kahjustaks evangeeliumi terviklikkust. See programm on optimaalne kogemus neile, kes soovivad korraldada linna kirikupartnerite teavitustööd ja ministeeriumi tööd või alustada mittetulunduslikku teenistust linnakeskkonnas.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Ajaloo magistriõpe, milles rõhutatakse haridusalast kraadiõppe programmi, valmistab õpilasi õpetama ülikoolilinnakute ja online-tüüpi ülikoolide kursuseid kahe- või nelja ... [+]

Magistriõpe ajaloos hariduse rõhuasetusega Õppekava valmistab ette õpilasi, kes õpetavad ülikoolilinnakule ja online-vorme kaheaastaste või nelja-aastaste asutuste bakalaureuse kursusi.

Suur-Canyoni ülikooli humanitaar- ja sotsiaalteaduskonna kolledž pakub ajalooliste programmide meistrid tasakaalustama ajaloo sisu pedagoogikaga, pakkudes võimalust kõrghariduse omandamiseks ajaloo ja hariduse vallas. Õpilased määravad klassiruumi tehnikaid ja heade pedagoogiliste tavade erinevaid aspekte ülikoolitasandil. Suurte ajalooliste sündmuste, teemade, narratiivide, argumentide ja tõlgenduste mõistmise demonstreerimine aitab õpilastel veelgi ette valmistada õppetunde. See ajaloo magistriõpe, milles rõhutatakse hariduse õppekava, on suurepärane võimalus neile, kes on kirglikud õpetamise teemal, kellel on suur ajalugu huvi ja uudishimu. Õpilased analüüsivad olulisi fakte ja ajalooliste sündmuste tähtsust, hindavad kultuurilist arengut ja jälgivad mitmesuguseid poliitilisi, majanduslikke või sõjalisi ajalooteid kogu maailmas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Master of Arts in autism (ASD), mida pakub Grand Canyon University College of Education, annab intensiivse analüüsi aju-õppe ja oskuste parandamiseks. ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Keskendu autism (ASD)

Levimus autism tõus jätkub, on hädavajalik võtta süvendatud teadmisi neuroloogilised arengu ja rakendusuuringute käitumise analüüs. Master of Arts in autism (ASD), mida pakub Grand Canyon University College of Education, annab intensiivse analüüsi aju-õppe ja oskuste parandamiseks. Läbi kombinatsiooni taotlus, teooria ja teadustöö, litsentseeritud eripedagoogide valmistuda rahuldada õppe- ja kapten tehnikaid, mis parandavad ASD õpitulemustele.

Selles magistrikraadi autism programmi rõhku pannakse eluks vajalikke oskusi, et aidata õpilastel koos ASD üleminek iseseisvale elule. Review meetodid suurendada ja hinnata sotsiaalsete, kognitiivset ja käitumuslikku oskusi kasutades tõestatud ja uuenduslikke lähenemisviise. Kogu oma magistrikraadi autism programmi, siis rakendada oma õppe käigus valdkonnas ja internatuuri kogemusi ja keskenduda õppekava ja kava arengu kasutatavaid tehnoloogiaid ja õpilase arengut. Ühes kulmineerus nurgakiviks muidugi, näidata oma üldist pädevust, luues portfelli esitades raamistiku kehtestamisega rolli ASD spetsialist.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Suur-Canyoni ülikooli magistriõpe inglise keeles, rõhuasetusega haridusalase kraadiõppe programmis valmistab ette üliõpilasi, kes õpetavad bakalaureuseõppe kursusi kahe- ... [+]

Grand Canyoni ülikool Magistriõpe inglise keeles, rõhuasetus hariduses Õppekava valmistab ette õpilasi, kes õpetavad bakalaureuse kursusi kahe- või nelja-aastastel kõrgkoolid nii ülikoolilinnakule kui ka internetipõhistele viisidele.

Humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste kolleegiumi pakutav programm on suurepärane võimalus neile, kellel on kirg ja kirjandus kirg, ning soovivad jagada oma kirge õppuritega õpetamise kaudu. Õpilased saavad täiendkoolitust inglise valdkonnas, et teha vahet bakalaureuse klassiruumis. Selle programmi peamised pädevusse kuuluvad pedagoogika ülikooli tasemel, kirjanduse ja kirjanduse õpetamine, erialase kirjutamise praktika ja kirjutamise ja retoorika teooriad. Vabakunstide sihtasutuses uurib see programm uurimispõhiseid pedagoogilisi tavasid, nagu strateegiline ja ühine õppekavade kavandamine, mitmekesine täiskasvanute õppeteooria ja tehnoloogia integreerimine kaugõppekeskkonda. Programm liigub, et arendada üliõpilasi haridusjuhtideks, kes oskavad rakendada neid tavasid õpilaste tulemuste mõjutamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Kristliku juhtimise magistriõpe on ainulaadne multidistsiplinaarne programm, mis on mõeldud neile, kes soovivad kristlastena juhtida erinevaid kirikuid, ministeeriume ja ... [+]

Kristliku juhtimise magistriõpe on ainulaadne multidistsiplinaarne programm, mis on mõeldud neile, kes soovivad kristlastena juhtida erinevaid kirikuid, ministeeriume ja teisi seadusi.

Selle Grand Canyon Theological Seminary pakub see kristliku juhtimise kraadiõpe teile akadeemiliselt, vaimselt ja professionaalselt, et liikuda 21. sajandi juhtkonna väljakutsetega. Parandage oma administratiivseid oskusi ja teadmisi. Muutke oma kirik või kohalik kogukond, arendades efektiivsust ettevõtte või kogukonna juhina. Astuge Grand Canyoni teoloogilise seminari juurde ja õppige kristliku juhtimise arendamise tavasid, mis on vajalikud teiste juhtimiseks tarkusega koguduse ja kogukonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Valmistage noorukite kirjaoskus vaja kolledži või tulevase karjääri. Grand Canyon University Master of Arts in Reading Rõhk Keskharidus, pakutud College of Education, joo ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Master of Arts in Reading Online

Valmistage noorukite kirjaoskus vaja kolledži või tulevase karjääri. Grand Canyon University Master of Arts in Reading Rõhk Keskharidus, pakutud College of Education, joondub standarditele Rahvusvahelise Kirjaoskus Association ja valmistab spetsialistide nõudmistele õpilaste arengut. Range õppekava teenib koolide ja linnaosade pakkudes mitmekesist õpilast õiglase juurdepääsu kvaliteetsele haridusele sihtasutus kirjaoskuse.

Vaatlusandmeid ja praktika baasil kogemusi, MA lugemine Rõhk Keskharidus annab kohaldamise teooria ja parimate haridusalaste tavade parandamiseks kirjaoskuse koostööl seaded. Tõhusalt pakkuda õppekava, juhendamise ja hindamise tugeva vundamendi korrigeeriv lugemise strateegiaid. See vaatlust erinevaid hindamise vahendeid, juhendmaterjalid lähenemisviise ja tõhusa side tehnikat optimeeritud õppimist. Kandidaadid tegeleda arenenud uuringud gümnaasiumid inspireerida loomine kirjaoskajad keskkondades ja toetada kirjaoskuse kogu sisu valdkondades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Online Master of Arts in Reading Rõhk Põhiharidust, pakutud College of Education, joondub standarditele Rahvusvahelise Kirjaoskus Association valmistada spetsialistide ja ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Master of Arts in Reading Online

Riigi ja Federal hariduse standardite kasvanud vajadus kvalifitseeritud õpetajad, kes suudavad kvaliteedi parandamiseks lugemine klassid K-8. Online Master of Arts in Reading Rõhk Põhiharidust, pakutud College of Education, joondub standarditele Rahvusvahelise Kirjaoskus Association valmistada spetsialistide ja sekkumise täita ülemaailmsed väljakutsed kirjaoskuse arendamiseks. Range õppekava teenib ühenduse, pakkudes mitmekesist õpilast õiglase juurdepääsu kvaliteetsele haridusele sihtasutus kirjaoskuse.

Vaatlusandmeid ja praktika baasil kogemusi, MA lugemise rõhku põhiharidust pakub kohaldamise teooria ja parimate haridusalaste tavade parandamiseks kirjaoskuse koostööl seaded. Tõhusalt pakkuda õppekava, juhendamise ja hindamise tugeva vundamendi korrigeeriv lugemise strateegiaid ja küsitluse erinevaid hindamise vahendeid, juhendmaterjalid lähenemisviise ja tõhusa side tehnikat optimeeritud õppimist. Samuti tegelevad arenenud uuringud põhikoolid inspireerida loomine kirjaoskajad keskkondades ja toetust kirjaoskuse kogu sisu valdkondades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyoni ülikooli magistriõpe kommunikatsioonis rõhuasetusega haridusalase kraadiõppe programmis annab üliõpilastele, kellel on kirg suhtlemiseks võimalusega jätkata ... [+]

Grand Canyoni ülikool Magistriõpe kommunikatsioonis rõhuasetusega hariduses Õppekava annab õpilastele, kes on kirg suhtlemiseks võimalus jätkata karjääri õpetamist.

Need humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste kolleegiumi pakutavad kommunikatsiooniprogrammi magistrid valmistavad ette üliõpilasi, kes õpetavad bakalaureuseõppe kahe- või nelja-aastases õppeasutuses, mis on spetsialiseerunud nii traditsioonilisele ülikoolilinnakule kui ka internetikeskkonnale. Õpilased tegelevad kommunikatsioonisisu ja pedagoogika tasakaalu eesmärgiga omandada teadmisi kommunikatsiooni kõigi aspektide mõistmisel, demonstreerimisel ja efektiivsel õpetamisel. See kõrghariduse kommunikatsiooni õpetaja programm kujundab õpilasi kriitilise mõtleja poole, kes uurib suhtluse rolli ja mõju kultuurile ja ühiskonnale. Siia kuuluvad mitmesugused suhtlusvaldkonnad, mis hõlmavad inimestevahelist ja relatsioonilist, strateegilist, kultuuridevahelist ja meedia kommunikatsiooni.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Kui teil on praegune õpetaja ja teenida oma Master of Arts in Teaching English to Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL), siis on kvalifitseeritud õpetama inglise üliõpilased t ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Masters in TESOL

Kui teil on praegune õpetaja ja teenida oma Master of Arts in Teaching English to Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL), siis on kvalifitseeritud õpetama inglise üliõpilased teistes riikides ja kultuurides. Võite ette võtta haridus- ja TESOL juhtivatel kohtadel nagu 21. sajandi kooli alasid muutunud kultuuriliselt mitmekesine. Tööhõive inglise keeles kirjaoskuse kasvab järgmise kümnendi jooksul.

Selles MA TESOL programm, siis on varustatud erinevate võimaluste kohaldada mõistete, teooriate ja uurimistöö, eriti TESOL practicum, mis juhendab teid vaatlusandmeid ja praktika baasil kogemusi. See practicum peate olema juurdepääs PK-12 kooli klassiruumis ESL õpilaste selleks, et täiendada oma praktikumi käigus ja programm ülesandeid. Piirkondlik akrediteeritud online MA TESOL online, pakutakse läbi Grand Canyon University College of Education on joondatud Interstate õpetaja hindamiseks ja tugi Consortium ja standardid tunnustamine Esmane TESOL programmid PK-12 ESL õpetaja.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Õpi ehitada ja rakendada õppekavade klassiruumis, koolis, maakonna ja riigi tasandil koos Master of Arts in Õppekava ja juhend kraadi. ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Master of Arts in Õppekava ja juhend

Õpi ehitada ja rakendada õppekavade klassiruumis, koolis, maakonna ja riigi tasandil koos Master of Arts in Õppekava ja juhend kraadi. Litsentseeritud K-12 kasvatajad saavad omandada oskusi saada eestvedajateks kombinatsiooni abil kursuste, teadus- ja klassiruumis valdkonnas kogemusi. Pakutud Grand Canyon University College of Education, see programm rõhutab teadlane-praktik lähenemine õppekava arendamise, õpetamise ja hindamise.

Masters in õppekava ja juhendamine Õppekava, arendada oma võimeid akadeemilise planeerimise ja diferentseeritud õpet kasutades praeguste teooriate, kujunduse ja teaduspõhise andmeid. Võimalused vaatluse ja praktilise rakendamise tegelik klassiruumid pakkuda kogemusi, et toetada oma professionaalne areng instructional treener, juht ja tasumata koolitaja.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Muuda oma ministeeriumi tõhusust noortele, lastele, peredele ja kogudustele koos magistriõppega noorte ja perede ministeeriumis. ... [+]

Muuda oma ministeeriumi tõhusust noortele, lastele, peredele ja kogudustele koos magistriõppega noorte ja perede ministeeriumis. Grand Canyon Theological Seminary annab selle noorte ministeeriumi kraadiõppe programmi ministritele, assistendid, pereõpetajatele või para-kiriku juhtidele, kellel on kirg jüngritele igas inimarengu staadiumis.

Astuge oma vaimuga täidetud kogukonda ja õppige ehitama võimsat ja muutuvat ministeeriumi, mis muudab elusid. Rääkige noorte ja perekondade erivajadustega, mille teenistus on keskendunud Jeesuse Kristuse evangeeliumile.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Grand Canyon University

Avaliku halduse magistrikraadiga, millel on Suur-Canyoni ülikooli humanitaar- ja sotsiaalteaduskonna kolledžis valitsuse ja poliitika rõhuasetus, saate õppida juhtimisosk ... [+]

Keeled Autor: College of humanitaar- ja ühiskonnateadused

Ülevaade

Avaliku korra väljakutsete lahendamine Avaliku halduse magistrikraadiga, millel on Suur-Canyoni ülikooli humanitaar- ja sotsiaalteaduskonna kolledžis valitsuse ja poliitika rõhuasetus, saate õppida juhtimisoskuste rakendamisel juhtkonna, inimkapitali arendamise, poliitika ja valitsemise valdkonnas valitsuses, mittetulunduslikel ja ühiskondlikel areenid.

Teil on väljakutse leida tänapäeval avaliku sektori organisatsioonide ees seisvatele unikaalsetele probleemidele lahendused. Uuritakse föderaal-, riigi- ja kohaliku omavalitsuse suhteid koos USA föderalismi ajalooga ning valitsuste tasandite ja filiaalide vahelise konkurentsiga.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyoni ülikooli magistrikraad infotehnoloogia juhtimise programmis on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks infotehnoloogia juhtivatel kohtadel. ... [+]

Keeled Autor: colangelo College of Business

Ülevaade

Tehke järgmine samm IT-karjääris Grand Canyoni ülikooli magistrikraad infotehnoloogia juhtimise programmis on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks infotehnoloogia juhtivatel kohtadel. Infotehnoloogia juhtimise programmi meistrid koosnevad ainulaadsest juhtimiskursuste kombinatsioonist, mis pakub teile infotehnoloogiafunktsioonide haldamiseks vajalikke äriteadmisi paljudes tööstusharudes.

Kui teil on infotehnoloogiaalane kogemus või taust ja soovite oma karjääri edendada, on see MS infotehnoloogia juhtimise programm teie jaoks. Infotehnoloogia juhtimise astme magistrid hõlmavad mitmeid funktsionaalsete valdkondade teemasid, nagu raamatupidamine, finants, organisatsiooniline käitumine ja strateegiline juhtimine, samuti tehnoloogia teemad, sealhulgas infoturbe ja riskijuhtimise, infotehnoloogia innovatsiooni ja andmete haldamine, äriprotsesside analüüs ja IT-projektijuhtimine. Sul on võimalus sünteesida ja praktiseerida kogu programmi jooksul omandatud IT-projekti. Teie projekt keskendub infotehnoloogia ja süsteemijuhtimise lahendustele, mis vastavad kaasaegsetele ärivajadustele, rõhutades kriitilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi, mida rakendatakse tänapäevastes IT-juhitud ettevõtlusorganisatsioonides.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University Master of Science in Instructional Technology programm on mõeldud praktiseerivad õpetajad, kes on huvitatud muutumas tehnoloogia spetsialist või t ... [+]

Täpsem programm Jätkuv ametialane Haridus

Keeled Autor: College of Education

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University keemia magistrikraad koos hariduse õppekava rõhuasetusega pakub haridust neile, kellel on kirg kemikaaliga. ... [+]

Ülevaade

Keemia ja hariduse spetsialiseerumine

Grand Canyon University keemia magistrikraad koos hariduse õppekava rõhuasetusega pakub haridust neile, kellel on kirg kemikaaliga. Ettevalmistus õpetada bakalaureuse kursusi keemia kahe-või nelja-aastase asutus nii ülikoolilinnak ja online-korda.

Keemiahariduse õppekava tasakaalustab keemiaalast sisu pedagoogiliste tavadega, nii et õpilased saavad arendada oma arusaama keemiaprojektidest ja areneda efektiivseks kasvatajaks. Üks ainulaadne GCU tööstusharu juhitud õppekava aspekt on usundite integreerimine, mis peegeldab ülikooli kristliku maailmapildi põhiväärtusi. Klassiruumis toimuvatel aruteludel tekivad eetilise filosoofia küsimused seoses teaduse, keemia ja tehnoloogilise innovatsiooniga. Nende väljakutsete ja konfliktide uurimine aitab kasvatada valdkonna juhte, kes on valmis tugevat moraalset veendumust lahendama.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
8 nädalat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Tervishoiu informaatika on kiiresti arenev distsipliin, mis pakub uusi piirkondi, mis nõuavad uuenduslikku juhtimist. Areneva tehnoloogia abil saab mõista tervise informa ... [+]

Umbes

Tervishoiu informaatika on kiiresti arenev distsipliin, mis pakub uusi piirkondi, mis nõuavad uuenduslikku juhtimist. Areneva tehnoloogia abil saab mõista tervise informaatika väärtust ja seda, kuidas see võib vähendada tervishoiukulusid, suurendada juurdepääsu ja patsientide ohutust ning parandada tervishoiuteenuste kvaliteeti. Grand Canyon University meditsiiniõdede ja tervishoiu eriala kolledži tervishoiu informaatikate Grand Canyon University võivad aidata teil kasutada infotehnoloogiat, nii riistvara kui ka tarkvara, paremate otsuste tegemiseks ja paremate patsientide tulemuste saamiseks.

Lõpetajad saavad kutselise tervise informaatikaga (CPHI ™) sertifitseeritud eksami läbi viia Ameerika tervishoiuteabe haldamise assotsiatsiooni (AHIMA) kaudu. Kursused, mis valmistavad õpilasi ette sertifitseerimiskatsel, keskenduvad järgmistele teemadele:... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
8 nädalat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Klassid algavad tihti erinevates kohtades, kaasa arvatud meie peamine ülikoolilinnak. ... [+]

Klassid algavad tihti erinevates kohtades, kaasa arvatud meie peamine ülikoolilinnak.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
8 nädalat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyoni ülikooli magistrikraad infotehnoloogia juhtimise programmis on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks infotehnoloogia juhtivatel kohtadel. ... [+]

Keeled Autor: colangelo College of Business

Ülevaade

Tehke järgmine samm IT-karjääris Grand Canyoni ülikooli magistrikraad infotehnoloogia juhtimise programmis on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks infotehnoloogia juhtivatel kohtadel. Infotehnoloogia juhtimise programmi meistrid koosnevad ainulaadsest juhtimiskursuste kombinatsioonist, mis pakub teile infotehnoloogiafunktsioonide haldamiseks vajalikke äriteadmisi paljudes tööstusharudes.

Kui teil on infotehnoloogiaalane kogemus või taust ja soovite oma karjääri edendada, on see MS infotehnoloogia juhtimise programm teie jaoks. Infotehnoloogia juhtimise astme magistrid hõlmavad mitmeid funktsionaalsete valdkondade teemasid, nagu raamatupidamine, finants, organisatsiooniline käitumine ja strateegiline juhtimine, samuti tehnoloogia teemad, sealhulgas infoturbe ja riskijuhtimise, infotehnoloogia innovatsiooni ja andmete haldamine, äriprotsesside analüüs ja IT-projektijuhtimine. Sul on võimalus sünteesida ja praktiseerida kogu programmi jooksul omandatud IT-projekti. Teie projekt keskendub infotehnoloogia ja süsteemijuhtimise lahendustele, mis vastavad kaasaegsetele ärivajadustele, rõhutades kriitilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi, mida rakendatakse tänapäevastes IT-juhitud ettevõtlusorganisatsioonides.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University magistrikraad Cyber ​​Security kraadiõppe programm pakub õpilastele oskusi tehnoloogia ja turvalisusel põhinevate valdkondade liikuda spetsialisee ... [+]

Pakutud: teaduse, tehnika,

Ülevaade

Turvaline, kaitsta ja hallata virtuaalset keskkonda Grand Canyon University magistrikraad Cyber ​​Security kraadiõppe programm pakub õpilastele oskusi tehnoloogia ja turvalisusel põhinevate valdkondade liikuda spetsialiseeritud karjääri küberjulgeoleku. Kuna üks väheseid küberjulgeoleku programme rahvas, GCU magistriprogrammi rongid õpilastele kasutada praeguste, avatud lähtekoodiga ja täiustatud tehnikat digitaalse kohtuekspertiisi, läbitungimise katsetamine, haavatavuse hindamise ja kasutamise tehnikat - koos muu tarkvara ja rakendusi - kaitsta organisatsiooni süsteemid, andmed, protsessid ja inimesed.

Õpilased keskenduvad küberjulgeoleku erinevatele valdkondadele, omandades vahendid vaenlase mõistmiseks ja kaitsmiseks küberrünnakus ja küberkaitsetegevuses. Nendeks valdkondadeks on poliitika uurimine, küberjulgeoleku, riiklikud ja rahvusvahelised tagajärjed ja eetilised kaalutlused.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Rikasta oma ettevõtlikkust uuendusi ja orgaaniliselt kasvatada oma äri koos Master of Science in Organizational Leadership ja ettevõtlus kraadi. ... [+]

Keeled Autor: colangelo College of Business

Ülevaade

Parandage oma oskusi MS-ga organisatsiooni juhtimises

Rikasta oma ettevõtlikkust uuendusi ja orgaaniliselt kasvatada oma äri koos Master of Science in Organizational Leadership ja ettevõtlus kraadi. Pakutud colangelo College of Business, õppida strateegiaid, et juhtida ettevõtte kasvu ja suurendada tulusid. Need meistrid organisatsiooni juhtimisprogrammis keskenduvad turunduse ja müügiga seotud lähenemisviisidele, mis aitavad teie toodet või ettevõtet kasvada.

Selles ettevõtlusprogrammi meistrid võimaldavad kursuste abil omandada 21. sajandi majandusele eduka ärimudeli arendamiseks, ehitamiseks ja säilitamiseks vajalikud oskused. Läbi õppekava, mida õppida käitumist toetada turustamine ja müük toodet või teenust, kasutades teaduspõhine uuring. Arutelu juhivad kogenud õppejõud võimaldab teil saada süvendatud arusaam mõisted nagu klient arengu analüüsi ja veebipõhine turundus strateegiaid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Colangelo Business College pakub seda terviklikku MSA kraadiõppeprogrammi, mis võimaldab teil oma ühtset CPA eksami ettevalmistamisel arendada oma oskusi finantsaruandlus ... [+]

Keeled Autor: colangelo College of Business

Ülevaade

Teenige raamatupidamise magistrikraadi (MSA) ja valmistage oma CPA jaoks ette Valmistuge ette arenenud karjääri äri-või avaliku sektori raamatupidamise koos Grand Canyon University (GCU) Magistrikraad Raamatupidamine. Colangelo Business College pakub seda terviklikku MSA kraadiõppeprogrammi, mis võimaldab teil oma ühtset CPA eksami ettevalmistamisel arendada oma oskusi finantsaruandluse, maksustamise ja auditeerimise valdkonnas. See raamatupidamisarvestuse bakalaureuseõppe üliõpilastele mõeldud see kiirendatud õppimisvõimalus pakub tugeva aluse, mis julgustab Sarbanes-Oxley'i (SOX) seaduse poliitikatega seotud raamatupidajate ja juhtide õiguslikku ja eetilist praktikat.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University magistrikraad Leadership programmi annab õpilastele oskusi arendada professionaalselt ja saada enesekindlust oma juhtimisstiili. ... [+]

Grand Canyon University magistrikraad Leadership programmi annab õpilastele oskusi arendada professionaalselt ja saada enesekindlust oma juhtimisstiili. Õpilased õpivad integreerima kontseptuaalse aluse juhtivtöötajatele, kes rõhutavad eetiliste ja praktiliste juhtimisoskuste viivitamatut rakendamist ning võime luua, edastada ja mõjutada otsuseid, kasutades kriitilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi, mis põhinevad teoorial ja uuringud. Programmis rõhutatakse suhtlemisoskuste loomist ja säilitamist, mis põhinevad personaalsel ja inimsuhetevahelistel suhtlemisoskustel, et juhtida erinevaid ja globaalseid organisatsioone.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Õigusemõistmise magistri kraad õigusteaduses on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laiendada oma arusaamist õigusest, sotsiaalsest korraldusest ja õiglusest. ... [+]

Õigusemõistmise magistri kraad õigusteaduses on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laiendada oma arusaamist õigusest, sotsiaalsest korraldusest ja õiglusest. See programm on eriti sobilik õiguskaitseorganite töötajatele, kes soovivad oma valdkonnas edasi areneda, samuti parandusi, kriminaalhooldustoetusi ja vabastustajaid; õigusteadlased; ja teisi otsustajaid, kes tegelevad avaliku korra, sotsiaalsete uuringute ja õigusemõistmise küsimustega avalikus sektoris.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Õigusteaduste magistriõpe kriminaalõiguses on mõeldud õpilastele, kes soovivad laiendada oma arusaamist õigusest, sotsiaalsest korrast ja õiglusest. ... [+]

Õigusteaduste magistriõpe kriminaalõiguses on mõeldud õpilastele, kes soovivad laiendada oma arusaamist õigusest, sotsiaalsest korrast ja õiglusest. See programm valmistab ette ka üliõpilasi seaduslike aluste tööks, kus viiakse läbi põhjalikud uuringud õiguslike ja sotsiaalsete küsimuste kohta.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University transformatiivne magistriõpe kristlikus nõustamises ainete kasutamise ja sõltuvust tekitavate häirete abil aitab integreerida kristlikke väärtusi ... [+]

Kui teil on kutsutud jagama Jumala sõna, teenindades neid, kes võitlevad narkosõltuvusega, on kristlike põhimõtete, psühholoogia teooria ja nõustamistavade tugev haridusalane alus.

Grand Canyon University transformatiivne magistriõpe kristlikus nõustamises ainete kasutamise ja sõltuvust tekitavate häirete abil aitab integreerida kristlikke väärtusi sõltuvust tekitavate häirete suhtes kohaldatavates kutsealastes nõustamistavades.

Selle aine kuritarvitamise nõustamisprogrammi pakub humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste kolleegium ning see hõlmab kursuste tööd, mis võimaldavad teil keskenduda ainete kuritarvitamise nõustamisele ja valmistab teid karjääri jaoks litsentseeritud sõltuvusnõustajana. Lisaks piibellikule tarkusele uuritakse sõltuvusest tingitud psühholoogilisi teooriaid, ajakohaseid hindamis- ja ravimeetodeid ning mõjukultuuri, perekonda ja muid sotsioloogilisi mõjusid sõltuvusele. Teil on täielik koolitus ja akadeemiline ettevalmistus riikliku sertifitseerimise ja licensure Arizonas kui narkomaania nõustaja.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

GCU ümberkujundatud kristliku nõustamise programmid loovad võimaluse integreerida kristlikke põhimõtteid professionaalse nõustamise praktika raames. Magistrikraad kristli ... [+]

GCU ümberkujundatud kristliku nõustamise programmid loovad võimaluse integreerida kristlikke põhimõtteid professionaalse nõustamise praktika raames.

Magistrikraad Christian Counseling valmistab ette lõpetajad teenindada kliente, kes otsivad nõustamisteenuseid koos kristliku usu elementide integreeritud. Programm pakub tugeva aluse piibli teadmiste ja teoloogilise tarkusega, mida saab rakendada kliendikeskse nõustamise seade. See hõlmab nõustaja elus ja praktikas vaimse tervise, kasvu ja iseloomu arendamise uurimist.

Õppijad arendavad sügavat arusaamist evangeeliumist, et arutleda kristlikust seisukohast asjakohaste küsimuste üle. Programm vastab akadeemilistele nõuetele, mille kehtestab riikliku sertifitseeritud nõunike nõukogu. Õppuritele antakse põhjalikku koolitust, et saavutada riiklik nõustamine ja sertifitseerimine Arizonas. Teiste riikide üliõpilastel võib olla akadeemiline ettevalmistus sertifitseerimis- ja litsentside taotlemise protsessi alustamiseks oma vastavates riikides. Nõustamiseks on vaja magistrikraadi, et saada luba 48-liikmelise nõustajana, sealhulgas Arizonas. Kuid täiendavad nõuded võivad riigiti erineda. Selle kraadiõppeprogrammi õpilased on valmis raviks sotsiaalsete, psühholoogiliste ja emotsionaalsete puuetega inimesi. Õppurid võivad keskenduda oma nõustamisharjumustele mitmesuguste häirete, nagu käitumine, vaimne tervis, ainete kuritarvitamine, abielu ja perekond.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Magistrikraad organisatsioonilise juhtimise ja ettevõtluse eesmärk on anda ärijuhtidele, ettevõtjatele ja ettevõtjatele teadmisi ja oskusi, et keskenduda ettevõttele orga ... [+]

Magistrikraad organisatsioonilise juhtimise ja ettevõtluse eesmärk on anda ärijuhtidele, ettevõtjatele ja ettevõtjatele teadmisi ja oskusi, et keskenduda ettevõttele orgaanilise majanduskasvu kaudu innovatsiooni, saadud tulemuste uuendamise ja seejärel toodete ja teenuste müügi ja turustamise arenenud.

Uuritakse innovatsiooni, turunduse ja müügiga seotud laia teemavaldkonda ning teenistusliku juhtimise ja väärtustepõhise juhtimise tõestatud põhimõtted on kogu programmi jooksul ette valmistatud, et valmistada ette kõrgharidustöötajad, et nad saaksid oma organisatsioonides välja töötada ja arendada ettevõtlusvaimu. Õpilased arutlevad kasvatusstrateegiate väljatöötamise ja elluviimise üle organisatsioonides ja kuidas püsida konkurentsivõimelisena maailmaturul.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Magistriõpe psühholoogia, rõhuasetusega elukutse koolitusprogramm on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia vald ... [+]

Magistriõpe psühholoogia, rõhuasetusega elukutse koolitusprogramm on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas.

Elu Coaching on kujunemisjärgus valdkond, mis hõlmab ja ühendab sotsioloogia, psühholoogia ja nõustamisvaldkonnad. Psühholoogia magistriõppe üliõpilane, kellel on rõhuasetus elukoolituses, õpib oskusi, mis on vajalikud teiste abistamiseks nende elu muutuste hõlbustamisel, ning kaasata tehnikaid ja strateegiaid, mis aitavad teistel oma isiklikku ja kutsealast potentsiaali täita. Selles valdkonnas tööhõive väljavaated hõlmavad koostööd mitmesuguste üksikisikute, rühmade ja kutseorganisatsioonidega. Ettevõtte loomine, ressursside kasutamine karjääride muutmiseks, õppimisvõimaluste loomine ja säilitamine elus, samuti motivatsiooni tõstmine ja suurendamine on vaid mõned teemad, millest selle programmi lõpetaja oskab. Selle uurimisvaldkonna oluliste teemade hulka kuuluvad arenenud raportööri ehitus- ja kommunikatsioonistrateegiad, ebatäpsete teadmiste väljaselgitamine, teooriate ja tõhusa juhtimise mudelite uurimine, intervjuud ja vaatlusmeetodid ning andmete analüüs. Programm valmistab lõpetajaid mitte-litsentseeritud, aidates elukutse pärast programmi lõpuleviimist.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse tervise psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuude ... [+]

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse tervise psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas. Magistriõpe rõhuasetusega tervise psühholoogias keskendub psühholoogilistele, bioloogilistele ja sotsiaalsetele teguritele, mis mõjutavad tervist ja haigusi. Tervisepsühholoogia rõhuasetusega üliõpilased abistavad inimesi või rühmi haiguse ennetamisel ja tervisliku käitumise edendamisel.

Teooria ja teadustöö praktikad esitatakse, et valmistada ette kõrgharidusega õpilasi, kes juhivad ja mõjutavad muutuste tervist erinevate kogukondade seas. Uuritakse keha ja vaimu vahel, et saaksime esitada sekkumisi, mis innustavad positiivseid muutusi. Stress, toitumine, täiendavad ja alternatiivsed meditsiinilised lähenemisviisid, toitumishäired, meditsiiniline vastavus ja valu juhtimine on huvipakkuvad teemad, mida uuritakse nende tervise ja haiguste mõju kohta. Lõpetajad on valmis läbi viima teadusuuringuid ja töötama mitmesugustes olukordades, sealhulgas haiglates, ülikoolides, erakapitalil põhinevates ettevõtetes, valitsusasutustes, eraasutustes ja tervishoiuasutustes.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse inimtegurite psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokku ... [+]

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse inimtegurite psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas.

Inimtegurite psühholoogia on psühholoogia ja inseneriteaduste ühendamine. See on teaduslik distsipliin, mis on seotud inimeste ja teiste süsteemi elementide koostoime mõistmisega. See eriala hõlmab teadustöö, teooriat, põhimõtteid, andmeid ja muid projekteerimise meetodeid, et optimeerida süsteemi üldist jõudlust. Selles valdkonnas püütakse muuta tehnoloogia lihtsamaks ja turvalisemaks, et inimesed kasutaksid ja parandaksid igapäevaelu.

Inimtegurite psühholoogi valdkonnad on järgmised: inimese arvuti-interaktsioon, kasutatavus, kasutajakogemus disain ja toote disain. Inimtegurite isikud töötavad mitmesugustes seadetes, sealhulgas valitsuses, kõikides relvastatud teenistuste harudes, ülikoolides ja erasektori tehnoloogiapõhistes ettevõtetes, mis on spetsialiseerunud riistvara ja tarkvaratootele ja -süsteemidele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Magistrikraad psühholoogia, rõhuasetusega kohtuekspertiisi psühholoogia on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkup ... [+]

Magistrikraad psühholoogia, rõhuasetusega kohtuekspertiisi psühholoogia on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas. Programm pakub põhjalikku, ranget ja analüütilist uuringut kuritegevuse ja ühiskonna vastuste kohta. Keskendutakse teooria ja uurimismeetodite rakendamisele algatuste, poliitikate ja tavade väljatöötamisel. Õpilased arendavad kriminaalõiguse eetika, mitmekesisuse, kriitilise mõtlemise, analüütiliste ja juhtimisoskuste mõistmise ja arendamise tuge.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse organisatsioonilist psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilis ... [+]

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse organisatsioonilist psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas.

Programm keskendub kriitilise mõtlemise ja juhtimiskvaliteedi arendamisele. Need atribuudid lõpetanutega võivad mõjutada ettevõtteid ja organisatsioone, kes on huvitatud oma töökeskkonna kujundamisest, kus üksikisikud võivad edendada ja aidata kaasa organisatsiooni eesmärkide saavutamisele.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse üldist psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet ... [+]

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse üldist psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas.

Programm keskendub kriitilise mõtlemise ja juhtimiskvaliteedi arendamisele. Nende atribuutide lõpetajad mõjutavad neid ümbritsevaid inimesi juhtkonna, tegevuste uurimise ja programmiliste kogukonna muutuste kaudu, kas nad tegutsevad õpetajate, praktikute või teadlaste vaatevinklist.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse gera psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet p ... [+]

Psühholoogia magistriõpe, milles rõhutatakse gera psühholoogiat, on programm, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad edendada ja / või jätkata akadeemilist kokkupuudet psühholoogia valdkonnas.

Geropsühholoogia on eriala psühholoogias, keskendudes vananemise psühholoogilistele ja neuroloogilistele aspektidele. Õppur, kes tegeleb magistrikraadiga rõhuga geropsihholoogias, rakendab teooriat ja teadustöö tavasid, et juhtida ja mõjutada eakate inimeste psühholoogilist abi.

Uuritakse keha ja vaimu vahel, et saaksime esitada sekkumisi, mis toob kaasa positiivseid muutusi. Keskendumise teemad hõlmavad täiskasvanute vananemise abistamist ärevuse, depressiooni ja vananemisprotsessiga seotud kehaliste võimetega toimetulekuks. Lõpetajad on valmis tegema uuringuid vananemisega seotud haiguste, näiteks dementsuse kohta.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Magistriõpe sõltuvusnõustamises. Kuna ühiskond mõistab rohkem sõltuvustest, otsivad rohkem inimesi ravi ning narkomaanid saadetakse pigem raviprogrammidele kui vanglatele ... [+]

Magistriõpe sõltuvusnõustamises. Kuna ühiskond mõistab rohkem sõltuvustest, otsivad rohkem inimesi ravi ning narkomaanid saadetakse pigem raviprogrammidele kui vanglatele.

Selle tulemusena eeldatakse, et nõudlus ainete kuritarvitamise nõustajate järele kasvab 2018. aasta jooksul rohkem kui enamiku teiste kutsealade puhul. See järgmise taseme õppekava on kavandatud selleks, et rahuldada õppijate vajadusi, kes soovivad jätkata karjääri sõltuvusega nõustamisega tegelevas professionaalis. Programm valmistab ette õpilasi ainete kuritarvitamise ja sõltuvuse häirete ravimiseks. Kursused annavad põhjaliku ülevaate nõustamine teooriad, rühma nõustamine, sotsiaal-ja kultuurilised küsimused, psühhofarmakoloogia, pere küsimustes ja palju muud. Lisaks juhendatud internatuuri pakub 150 kontakttunde võimaluse õpilane arendada oma nõustamise oskusi. Paljudes riikides on kõrgeima litsentsimise või sertifitseerimise taseme jaoks vajalik magistrikraad. Lõpetajad selle programmi on valmis vastama akadeemilistele nõuetele licensure Arizonas kui nii litsentseeritud Associate Substance Abuse nõustaja (LASAC) ja litsentseeritud sõltumatu ainete kuritarvitamise nõunik (LISAC). Lisaks on enamuse teiste riikide programmide lõpetanutele akadeemiliselt ette valmistatud sertifitseerimis- ja litsentside taotlemise protsessi alustamiseks oma koduriigis. Litsentsimis- ja sertifitseerimisnõuded võivad riigiti erineda. Õpilase kohustus on kontrollida oma riigi nõudeid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyon University magistriõpe vaimse tervise ja tervise valdkonnas, milles rõhutatakse kristliku ministeeriumi kraadiõppe programmi, on aluseks piibellikest teadmis ... [+]

Grand Canyon University magistriõpe vaimse tervise ja tervise valdkonnas, milles rõhutatakse kristliku ministeeriumi kraadiõppe programmi, on aluseks piibellikest teadmistest ja teoloogilisest tarkusest õpilastele, kes soovivad ministeeriumi tegeleda vaimse tervisega ja olla tervishoiu keskendunud kristliku töötajatena.

Te arendate evangeeliumi sügavamat arusaama, et arutleda kristlikust seisukohast asjakohaste küsimuste üle. Vaimse tervise, kasvu, iseloomuarengu ja inimeste looduspiirkondade uurimine annab teile teadmisi elust ja praktikast, et aidata inimesi, kes soovivad toetust ja julgustust kristlikus raamistikus. See kristlik ministeerium ei anna litsentsi.

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Grand Canyoni ülikooli sotsioloogia magistriõpe, milles rõhutatakse haridust, valmistab üliõpilasi 2-aastase või 4-aastase bakalaureuseõppe üliõpilastele ette nii põhialu ... [+]

Grand Canyoni ülikool Magistriõpe sotsioloogias, rõhuasetus hariduses Valmistab ette õpilasi 2-aastase või 4-aastase bakalaureuse kursuste õpetamiseks nii maapealsetes kui ka internetipõhistes toimingutes.

See unikaalne programm pakub sotsioloogilise sisu tasakaalustamist pedagoogika ja klassiruumis kasutatavate tehnikate abil täiendõppe omandamiseks sotsioloogia valdkonnas, rahuldades samal ajal kutsealase täiendõppe nõudeid. Lõpetajad selle programmi suudavad täita lõpetaja kursuse nõudeid, mis on vajalikud võimaluste õpetamise järel keskhariduse tasemel.

Min. Haridus

Bakalaureusekraad

[-]
Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Grand Canyon University

Toetage oma reisi ärijuhtimises, täites arenenud oskused operatsioonides ja funktsionaalses juhtimises. Grand Canyoni ülikooli ärijuhtimise magister (MBA) ja magistrikraa ... [+]

Keeled Autor: colangelo College of Business

Ülevaade

Suurendage oma ärikõnesid MBA ja MS juhtidega Toetage oma reisi ärijuhtimises, täites arenenud oskused operatsioonides ja funktsionaalses juhtimises. Grand Canyoni ülikooli ärijuhtimise magister (MBA) ja magistrikraadi juhtimine (MSL) kahe kraadi programm annab teile võimaluse kombineerida põhimõtteid rahanduse, majanduse ja turustamise väärtuste teenistuses juhtimine. Colangelo Business College pakub seda programmi ideaalselt sobivateks töötavatele spetsialistidele.

Selle MBA / MS programmi juhtimise veebiprogrammi õppekavad hõlmavad mitmesuguseid kursusi, mis on seotud kaasaegse äritegevusega. Kursused järgivad loogilist edasiminekut: enne kui hakkate tegelema suurema tähelepanu keskpunktiga, puutute kokku kraadiõppe põhialuste põhialustega. Väikestes, akadeemiliselt stiimulites õpikeskkondades arutlege poliitika ja mõjuvõimu üle lisaks operatsioonide juhtimisele ka ekspertide ja ärijuhtidega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Rohkem
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Location address
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Social Media
Location address
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Social Media
Location address
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Social Media