Harrisburg University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes HU

Harrisburg University on nii palju Harrisburg University . Raske on valida, mis on parim põhjus siin kolledžis osalemiseks. Järgmised on mõned asjad, mida meie õpilased väidavad, et nad hindavad Harrisburg University kõige rohkem:

 1. Oleme tuntud oma silmapaistvate teadusele ja tehnoloogiale keskendunud kraadiprogrammide poolest, mis viivad suurepärase karjäärini.
 2. Pakume Pennsylvania eraülikooli haridusele üht madalaimat õppemaksu ning seda toetavad suured stipendiumid ja muu rahaline abi.
 3. Kuna üliõpilasi on 110 riigist, on meie üliõpilaskond erakoolide hulgas etniliselt kõige mitmekesisem. Pole tähtis, kes te olete, tunnete end nagu kodus.
 4. Kõik suuremad nõuavad praktikat, nii et teile tagatakse reaalse kogemuse saamine, mida tööandjad hindavad.
 5. Meie ülikoolilinnak asub Harrisburgi kesklinna südames, Pennsylvania õitsvas pealinnas, kus on tohutud võimalused praktikaks, töökohaks ja meelelahutuseks.
 6. Pakume programme, mis ühendavad meie õpilasi äriringkondadega juhendamiseks ja võrgu loomiseks - see on tohutu karjäärieelis.
 7. Edenduskolledžite hulgas on stipendiumite pakkumisel edetabelis 1. kohal.
 8. Ettevõtte LiveWire poolt nimetatud aasta STEM-ülikooliks.
 9. Teie klassidest uus, korteri moodi elamu üle tänava.
 10. Teaduskonnad integreerivad oma ettevõtte ja tööstuse kogemused praktiliste projektidega.
 11. Alustage esimese aasta jooksul oma põhikoolis klasside võtmist.

Harrisburg University lühiajalugu

Harrisburg University teaduse ja tehnoloogia Harrisburg University liideti Pennsylvania riiki 12. detsembril 2001, muutes selle esimeseks iseseisvaks teaduse ja tehnoloogiaga seotud mittetulunduslikuks ülikooliks, mis loodi Pennsylvanias enam kui 100 aasta jooksul. Harrisburg University loodi pealinna regiooni vajaduste suurendamiseks teaduse, tehnoloogia, inseneri ja matemaatika (STEM) karjäärivõimaluste suurendamise järele ning see on oluline samm Pennsylvania mitmekesise 21. sajandi teadmistepõhise tööjõu ligimeelitamiseks, harimiseks ja hoidmiseks. .

Vajadus uue ülikooli järele

1981. aastal oli Harrisburg tööstuslinn, mille tootmissektor oli languses ja see kuulutati rahva seas kõige probleemsemate linnade hulka. Kvalifitseeritud ja kõrgepalgalisi töökohti ei loodud enam nii, nagu nad kunagi olid, ja piirkonnas puudus haritud tööjõud, kes oleks võimeline piirkonna kasvavas teadmistepõhises majanduses edukalt toime tulema. Lisaks sellele kannatas piirkond hoolimata 20 teisest läheduses asuvast kolledžist tehnilise ajude väljavoolu all.

Kogukonna juhid tõdesid, et piirkonna jaoks on vaja uut suunda. Kasutades Harrisburgi tugevust riigikapitalina, otsustasid need juhid luua stabiilsema tööhõivebaasi ja elavdada selle majandust, luues oma kõrgkooli, mis oleks pühendunud 21. sajandi tööjõu tehnoloogiliste ja teaduslike nõuete käsitlemisele. See ettevõtete, valitsuste ja akadeemiliste juhtide rühm hindas selle uue majanduse konkreetseid vajadusi alates haridusest ja tööstusest kuni maksude ja transpordini. Ilmseks sai hariduse sidumine majandusarenguga.

Rühmale oli selge, et töökohtade kasvu jaoks on vaja kõrgharidust ja uusi oskuste komplekte, kuna tärkava tehnoloogia ja uute materjalide vanus tõi keerukamad tooted ja protsessid tööstusesse, kontorisse ja jaemüügikeskkonda. Valmistamine polnud enam madala oskustega ja korduv protsess, vaid hõlmas kõrgetasemelist tehnilist teadmist koos tugevate otsustus- ja meeskonna loomise oskustega. Kaelarihmad ei olnud enam sinised ega valged ning töötajad pidid omandama elukestva õppe, et jätkata uute oskuste loomist ja areneda töökohal.

Liiga vähe tehnoloogiaharidusega töötajaid oli piirkonna majanduskasv sõltuv liiga tugevalt madalamapalgaliste töökohtade ja halvemate pikaajaliste väljavaadetega sektoritest. Meil oli oht saada sellest, mida üks ärijuht kirjeldas kui „laomajandust.

Haridus peaks rõhutama loodusteadusi ja tehnoloogiat, alates keskklassidest kuni kolledži ja ülikooli loengusaali. Kuid kahe miljoni elanikuga piirkonnas, millest Harrisburg oli nii suurim linn kui ka riigi pealinn, polnud ühtegi nelja-aastast asutust, mis keskenduks peamiselt teadustele ja tehnoloogiale. Piirkonnas oli tugev kogukondlik kolledž ja mitmed kõrgelt hinnatud vabade kunstide institutsioonid, kuid mitte ükski ei keskendunud põhiainetele, mida kasvav ja muutuv majandus eeldab: STEM - teadus, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika. Lisaks näitasid piirkonna ülikoolid vähest huvi selliste programmide pakkumise vastu, mis keskendusid ainult STEMi ainetele, mis ei jätnud muud võimalust kui täiesti uue ülikooli loomine nullist.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

StockSnap / Pixabay

Kõrghariduse sidumine strateegilise majandusarenguga

Sisenege Harrisburg University teaduse ja tehnikaülikooli, mis on eraviisiline linnaharidusasutus, mis pakub pädevusi, mis julgustavad kõigi õpilaste STEM-karjääris edukat navigeerimist. Harrisburg University avas uksed 25. augustil, tervitades oma esimest õpilast 113 õpilast. Ülikool esindab STEM-põhist majandusarengut ja sellest on saanud kogu riigi kaubanduskodade plaan, et katta oma talentide dividende.

Harrisburg University missiooni keskmes on siduda haridus piirkonna ärivajadustega. Ammu enne ühe avalduse vastuvõtmist kohtus kõrgem juhtkond enam kui 100 Rahvaste Ühenduse ettevõtete tegevjuhiga, et teha kindlaks nende tööjõuvajadus. Vastuste põhjal koostas ülikool oma õppekava. Piirkondliku tööstuse liikmed osalevad ka ülikooli kursuste õppekava väljatöötamisel ning osalevad ettevõtete õppejõudude ja programmide nõustajatena. Lisaks on kohustuslik mitu praktikakohta.

Ülikooli ülikoolilinnak asub paljude ettevõtete lähedal, kus HU tudengid praktikume teenivad. See vastastikune suhe võimaldab õpilastel saada reaalajas töökogemust äritehnoloogiasektoris ja ettevõtetel saada eelkvalifitseeritud töötajaid, keda nad saavad koolitada ja koolitada oma tööstuse konkreetsete vajaduste jaoks. Viies traditsioonilised bakalaureuse kraadid teaduse ja tehnoloogiapõhise tööjõu arenguga vastavusse, aitab HU stimuleerida teadmistepõhise majanduse kasvu Kesk-Pennsylvanias, positsioonida piirkonna tööjõudu 21. sajandi teadmistepõhises majanduses edukaks osalemiseks.

Ülikool saab välist tuge ettevõtlussektorilt, eraisikutelt ning osariigi ja föderaalvalitsuselt. Fortune 500 ettevõtted ja muud juhtivad ettevõtted nagu Hershey Company, Select Medical Corporation, PPL, Gannett Fleming, Cleveland Brothers Equipment Company, Tyco Electronics ja Penn National Insurance on kõik ülikooli toetanud.

Ülikooli kogemusliku õppe mudel koos karjääri ettevalmistamise ja arendamisega on viinud partnerlussuheteni, mis on vastavusse viidud ülikooli missiooni ja visiooniga. Oma visioonilise hoolekogu ja kogenud juhtimismeeskonnaga on Harrisburg University hea positsioon, et kasvada, õitseda ja vastata Commonwealthi üleskutsele luua STEM-põhine tööjõud.

Akrediteerimine

 • Harrisburg University teaduse ja tehnikaülikooli on akrediteerinud Keskriikide kõrghariduskomisjon, Market Street 3624, Philadelphia, PA 19104. Keskriikide kõrghariduskomisjon on institutsionaalne akrediteerimisasutus, mida tunnustavad USA haridussekretär ja kõrgema nõukogu nõukogu. Hariduse akrediteerimine.
 • Programmide pakkumised on heaks kiitnud Pennsylvania haridusosakond, Postsecondary ja täiskasvanute koolituse büroo, Market Street 333, Harrisburg, PA 17126.
 • Marylandi kõrghariduse komisjon andis loa Lõuna-Marylandi kõrghariduskeskuses tegutsemiseks õppetehnoloogia magistriõppe ning infosüsteemide inseneri- ja juhtimisprogrammide magistriõppe alal.
 • USA haridusministeeriumi poolt heaks kiidetud osalemine föderaalses IV jaotises HEA üliõpilaste abiprogrammides
 • On heaks kiitnud Pennsylvania veteranide ja abikõlblike ülalpeetavate haridusosakond õppetoetuste saamiseks veteranide administratsiooni (VA) kaudu.
 • Veteranide administratsiooni poolt heaks kiidetud programmis “Kollane lint” osalemiseks.
 • Sisejulgeolekuministeeriumi - USA sisserände- ja tolliameti (DHS-USICE) - poolt föderaalseaduse alusel antud luba mitte-immigrantidest üliõpilaste vastuvõtmiseks üliõpilaste ja vahetuste külastajate infosüsteemi (SEVIS) jaoks kõlblikuks institutsiooniks.
 • Liigenduskokkulepe mõne teise kõrgkooliga võimaldab teatud assotsieerunud kraadiõppe programmides õppivatele üliõpilastele kanda ainepunktid ülikooli konkreetsetesse kraadiõppekavadesse. Ülikoolil on sõlmitud leping järgmiste asutustega: Harrisburg Area Community College; Baltimore'i maakonna kogukonna kolledž; Lehigh Carboni kogukonna kolledž; Husi kunstikool. Erinevate kõrgkoolidega sõlmitakse täiendavaid liitumislepinguid.
 • Konsortsiumikokkulepe mõne teise kõrgkooliga võimaldab üliõpilasel jääda ülikooli õppima, võttes samal ajal krediiti ka külalisasutuses. Ülikoolil on teatud nanobiotehnoloogia kursuste konsortsiumikokkulepe Pennsylvania Riikliku Ülikooliga - University Park Campus ning ülikoolil on konsortsiumikokkulepe Saint Francisci ülikooliga teatud arvutiteaduse kursuste jaoks.
 • Magistrikraad projektijuhtimises, mille on akrediteerinud ülemaailmne akrediteerimiskeskus projektijuhtimisinstituudist. HU projektijuhtimise MS-i programm on üks ainukest 110 akrediteeringu saavutamise programmist kogu maailmas. Projektijuhtimise haridusprogrammide ülemaailmne akrediteerimiskeskus (GAC) on iseseisev akadeemiline akrediteerimisasutus, millel on põhimõtted, protseduurid ja standardid projektide, programmide, portfellihalduse ja nendega seotud programmide jaoks bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel.

Asukohad

Harrisburg

Address
326 Market St
17101 Harrisburg, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid