Harrisburg University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Harrisburg University teaduse ja tehnika Harrisburg University : avastus algab siit

Innovatsioon paneb maailma ringi käima ning Harrisburg University teaduse ja tehnika Harrisburg University keerab rooli. Siin ühendatakse kujutlusvõime ja teadus ideede inkubeerimiseks ja elumuutvate läbimurrete sõnastamiseks.

HU professorid ja üliõpilased rakendavad oma kirgi avastusretkedele. Nende edu retsept ühendab endas täpsed uuringud, akadeemilise tarkuse ja reaalse maailma oskusteabe. Üheskoos töötavad nad välja mõttetegevuse tehnoloogiad, ihaldatud kaubanduslikud tooted, tõhusad protsessid ja väärtuslikud intellektuaalsed omadused.

people, girls, women

Miks õppida Harrisburg University ?

Uuenduslik disain

Paljud majanduse kõige kiiremini kasvavad karjäärid on tehnoloogiasektor ja seda mõjuval põhjusel: ettevõtted, avalikud organisatsioonid ja üksikisikud sõltuvad tehnoloogiast rohkem kui kunagi varem. Harrisburg University teaduse ja tehnika Harrisburg University valmistab teid selles pidevalt arenevas valdkonnas oma märgi andma magistrikraadiprogrammide kaudu, mis õpetavad teile:

 • Oma ala uusimad teooriad ja kontseptsioonid
 • Nende mõistete rakendamise praktilised strateegiad
 • Koostöövõimalused
 • Täpsemad kvantitatiivse analüüsi oskused
 • Juhtimistasandi otsuste tegemine

________________________________________

Rõhk kogemusel

Suur osa Harrisburg University missioonist on ühendada meie haridusprogrammid eriala konkreetsete vajadustega. Sellepärast keskendumegi kogemuslike kraadiõppeprogrammide pakkumisele, mis aitavad teil õppekavas õpitud mõisteid sünteesida ja tööle panna.

Meie instruktoritel on kõrgharidus ja edasijõudnute karjäärikogemus nende õpetatavatel aladel, nii et saate nende kogenud teadmistest kasu isegi siis, kui moodustate oma.

________________________________________

Tööandja kinnitatud kursuse sisu

Lisaks teame, et meie kraadiprogrammid õpetavad oskusi ja võimalusi, mida valdkonna suuremad tööandjad soovivad. See on sellepärast, et oleme palunud nende panust. Meie tööandjate nõuandekomisjoni kuuluvad sellised ettevõtted nagu IBM ja LinkedIn.

Nende kommentaarid aitavad meil kursuste fookust lihvida, et tagada teie lõpetaja varustus tänapäeva tehnoloogia töökohtade vajaduste rahuldamiseks.

________________________________________

Erakorraline taskukohasus

Lisaks kõrgtasemel kursuse sisule ja tõhustatud seotusele töömaailmaga läheb Harrisburg University veelgi kaugemale, et tagada meie tudengitele taskukohane investeering. Meie väga konkurentsivõimelised õppehinnad on soodsalt võrreldavad paljude teiste erakoolidega.

138934_pexels-photo-3182765.jpeg

Läbimurded

on sündinud Harrisburg University , kus teadusuuringud õhutavad uuendusi ja edendavad edusamme meie üliõpilaste, õppejõudude, kogukonna ja kogu maailmas.

Meil on rääkida inspireerivaid lugusid:

 • Inimkonna parandamine teaduse ja tehnoloogia abil. Loome murrangulise testi dementsuse tuvastamiseks selle varases staadiumis. Mõned õpilased teevad videomängusõltuvuse päritolu avastamiseks koostööd maineka riikliku tervishoiuinstituudiga.
 • Toiduainete tootmise suurendamine ja keskkonna parandamine. Üks HU-i professori asutamine saagi suurendamiseks veetundliku tehnoloogia abil on meelitanud riskikapitali 2,3 miljonit dollarit. Meie digitaalne veekvaliteedi andmete armatuurlaud annab keskkonnahoidjatele värske ülevaate nende otsuste aluseks olevast teabest.
 • Rassiliste, sooliste ja sotsiaalmajanduslike tõkete ületamine õppimisel. HU õpilaste ja nende õppejõudude loodud ainulaadne mobiilimäng õpetab astronoomiat isegi siis, kui see proovib erinevusi, mida õpilased mobiilseadmete kaudu õppimisse toovad.

Need on vaid mõned põnevatest läbimurretest, mis Harrisburg University iga päev aset leiavad.

2019-2020 akadeemiline paremusjärjestus

 • # 1 USA-s asuv STEM ülikool (ajakiri Corporate Livewire)
 • # 1 aasta rahvusvaheline ülikool (ajakiri USA Academic Insights)
 • Projektijuhtimises # 1 parim meeskonnapõhiseks õppeks (OnlineMasters.com)
 • # 2 parimat USA kolledžit India tudengitele (kõrghariduse ülevaade)
 • # 8 parimat projektijuhtimise meistrit (OnlineMasters.com)
 • # 8 kõige taskukohasem online magistrikraad infoteaduses (DataScienceDegreePrograms.net)
 • # 10 parimat ülemaailmselt akrediteeritud projektijuhtimisprogrammi (PMI: Project Management Institute)
 • # 21 Põhja kõige innovaatilisem piirkondlik ülikool (USA uudiste ja maailma aruanne)
 • # 25 parimat andmeteaduse kraadiõppe programmi

Harrisburg University lugu

Harrisburg University teaduse ja tehnika Harrisburg University on eraviisiline mittetulundusühing, täielikult akrediteeritud õppeasutus, mis pakub bakalaureuse- ja magistriõppe programme STEM-i väljadel. Harrisburg University avas oma uksed 25. augustil 2001, tehes sellest Pennsylvania noorima ülikooli. Harrisburg tervitas oma esimest, 113 õpilase klassi, ja täna elab selles üle 6000 õpilase enam kui 100 riigist.

Asukohad

Harrisburg

Address
326 Market St
17101 Harrisburg, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid