Hesston College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alusta Quality

Edu algab tugeva aluse. Juba rohkem kui 100 aastat, Hesston College on valmistada õpilasi eduka elu ja karjääri.

Hesston College on kahe aasta era-, elamu-, kunsti kolledž Hesston, Kansas. Siin, leiad toetust ja julgustust, kui tunnete elu ja on võimalus, et saada oma tulevikku. Hesston nimeks number 2 kaheaastase kolledži USA üliõpilaste edu Washington kuukiri 2010. Selline kõrge tunnustuse näitab, et meie õpilaste esitatakse koos range akadeemilise väljakutsetele ning pakutakse abi nendele väljakutsetele vastata.

Hesson College on liitunud Mennonite kirik USA kelle väärtused on juurdunud Christian põhimõtetega.

Teile antakse võimalus arendada kõigis valdkondades oma elu - intellektuaalne, sotsiaalne ja religioosne. Me tervitame kõiki taustaga, sest kui hakkate Hesston, ühinege kogukond, mis väärtustab iga inimene.

Alusta Success

At Hesston edu algab toetust. Hesston õpilased uurida ideid ja võimalusi toetada ja julgustada juhendajate ja asjad on olemas, et vastata küsimustele, arutada kursuste või lihtsalt rääkida elust. Õppimine uus kultuurikontekstis võtab tööle. Pakume inglise keele kui teise keele tunnid ja teiste rahvusvaheliste üliõpilaste, et aidata teil kohaneda eluga Hesston College kogukonnas. Tänu väikestes klassides ja õpilane-to-õpetaja suhe 11 ühe teaduskonna tunne teid ja varustada teid teadmisi ja oskusi, mida vajate, et saavutada oma eesmärke.

Akadeemilise programmi eesmärk on rahuldada erinevaid võimalusi. Hesston annab assotsieerunud kraadi, nii et kui teil on konkreetne karjääri huvides, oma kaheaastase määral võib viia otse tööhõive või võib olla aluseks edasiseks uurimiseks. Enamik Hesston lõpetanud oma haridustee on nelja-aastase kolledži või ülikooli. Meie vabade kunstide õppekava pakub laia haridusliku ettevalmistuse, ja me töötame teiega teha üle oma krediiti lihtne.

Alusta ühenduse

Hesston College muutub kiiresti kodust eemal kuni 450 õpilast, kes ettevõtmise siin umbes 27 USA osariikides ja 14 riigis. Kuna meie õpilased on pärit üle kogu maailma, siis tekib ainulaadne kogemusi ja seisukohti. Teil on võimalus õppida väljaspool klassiruumi kuigi campus tegevust ja organisatsioone, vabatahtlik töö ja osalemine meie koorid, ansamblid ja sportlik võistkonda.

Siin üldsus hakkab ühiselamutes. Rohkem kui 75 protsenti üliõpilastest elab campus. Toetame sotsialiseerumist, kes elavad ja töötavad koos läbi campus tegevust mod elu ja vaimne areng. Ühiselamud on korraldatud nii, et kaks õpilast tuba jagada, mis on samuti osa mod. Moodulid on üksused, mis on viis või kaheksa tuba, mida juhivad teise aasta üliõpilane kutsus resident assistent või RA. Teie RA on saadaval, et vastata teie küsimustele, kui üleminek uuele kultuurile.

Asukohad

Kansas City

Address
Hesston College
Box 3000 Hesston

67062 Kansas City, Missouris, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega