Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Howard University ettevõtluskool on 1970. aastast alates asutatud kõrghariduse mudeliks.

Howard University ettevõtluskoolis on jätkuvalt populaarseimates äriprogrammides dünaamilised akadeemilised osakonnad, murrangulised tippkeskused, lugupeetud õppejõud, auhinnatud programmid ja üle 8000 vilistlaste kogu maailmas.

Õpilased ja õppejõud valivad Howard University äriülikooli, sest see pakub põhjalikku klassiruumi õpetust, reaalmaailma kogemust, mitmesuguseid taustaga ekspert kõnelejaid, juurdepääsu maailma tööstuse juhtidele ja pühendumist teadustööle ja avaldamisele.

Osakonnad

Raamatupidamine

Howard University raamatupidamise osakond on lõpetanud rohkem Aafrika ameerika audiitori raamatupidajaid kui mõni teine ​​kolledž või ülikool.

Rahandus, kindlustus ja rahvusvaheline äri

Magistrikursus, kindlustus ja rahvusvaheline äri, suurim osakond School of Business, pakub kursusi kolmes suuruses (rahandus, rahvusvaheline äri ja kindlustus).

Infosüsteemid

Infosüsteemide ja tarneahela juhtimise osakond toetab ärijuhtimise põhikooli õppekava ning pakub kahe astme programme bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel (arvuti infosüsteemid ja tarneahela juhtimine).

Juhtimine

Juhtimise valdkonna peamised ettevõtted kuuluvad õppekavale, mis keskendub juhtimise, otsuste tegemise, personalijuhtimise ja ettevõtlusoskuste arendamisele.

Turundus

Turundusosakond pakub õppekava, mille eesmärk on valmistada ette oma bakalaureuseõppe üliõpilased algtaseme turustamise seisukohtadele ja selle üliõpilastele kesk- ja kõrgema taseme ametikohtadel turundusfunktsiooni juhtimisel organisatsioonis.

Akadeemilised keskused

  • Karjäärivõimaluste keskus
  • Raamatupidamise hariduse keskus
  • Tippkeskuse tarneahela juhtimine
  • Finantsteenuste keskus
  • Globaalse ärijuhtimise keskus
  • Kindlustushariduse keskus
  • Küberkaitsekoolide keskus

Klassi parim

12. järjestikusel aastal on Princetoni ülevaade klassifitseerinud Howard University äriülikooli # 1 vähemuste õpilaste võimalustesse

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Howard University

Magistriõpe rahanduse [MSF] kraadi programm varustab õpilasi teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud, et edukalt äri-ja edendada karjääri Finance. ... [+]

Magistriõpe rahanduse [MSF] kraadi programm varustab õpilasi teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud, et edukalt äri-ja edendada karjääri Finance. Selles intensiivses lõpueksamites õpivad õpilased analüüsima ja lahendama keerulisi finants- ja investeerimisprobleeme ning praktilisi küsimusi korporatiivse finantseerimise, finantsturu ja institutsioonide, investeeringute ja portfellihalduse, finantskorralduse ja finantsstrateegia valdkonnas.

Lisaks sellele aitab see programm õpilastele ja praktikutele, kes valmistuvad ette professionaalseks nimetamiseks, nagu CFA (Chartered Financial Analyst) või CFP (Certified Financial Planner) .

VastuvõtutingimusedSissepääsu taotlus koos 75-ga mittetagastatava taotluse tasugaAmetlik ärakiri, mis näitab bakalaureusekraadi väljaandmistKaks soovituskirjaEsseeGMAT testi tulemusedIdeaalsel taotlejal on 1-3 aastat kogemusiEelistatud bakalaureuse peamised äriühingud on rahandus, majandus ja raamatupidamine.GPA nõue on 3,0 või kõrgem... [-]
Ameerika Ühendriigid Washington
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Howard University

Howard University Raamatupidamise Kapten MACC programm on spetsialiseerunud kõrgkoolilõpetaja taseme äriprogramm keskendunud ettevalmistus lõpetajate jaoks edukaks karjää ... [+]

Howard University raamatupidamise magistrikraad MAcc programm on spetsialiseerunud kõrgkoolilõpetaja taseme äriprogramm keskendunud ettevalmistus lõpetajatele edukaks karjääri ettevõtete raamatupidamise, valitsuse raamatupidamise, mittetulundusliku raamatupidamise, auditeerimise ja nõustamine ja nõustamisteenused.

Õppekava valmistab üliõpilasi märkimisväärselt ette sertifitseeritud avaliku sektori raamatupidamise (CPA) eksami läbi intensiivne ja väljakutseid kursuste ajal 30-tunnise programmi. Riigid vajavad eksami sooritamiseks 150 tundi, tavaliselt viiendat raamatupidamise haridust. Meie programm pakub vajalikke täiendavaid kursuste, võimaldades samal ajal õpilastel samaaegselt teenida maineka MAcci kraadi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles