Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Asutatud aastal 1984, College of Business on suuruselt kolmas kolledži Iowa State.

Kolledž pakub uuenduslikke õpetlik kogemus, mis ühendab teooria praktikaga homse ärijuhte.

Gerdin Ärimaja pakub uue kõrgtehnoloogilise kodus College of Business. 111.000-ruutmeetril hoone, mis asub ülikooli tunnustatud kui üks kauneimaid rahvas, on varustatud uusima state-of-the-art tehnoloogia. Lisaks traadita ja kõrgtehnoloogia laborid, meie üliõpilased ja õppejõud saab imiteerida reaalse olukordades sellistes valdkondades nagu väärtpaberitega kauplemise, infosüsteemid, ja turu-uuringud. Need uued võimeid koos tugeva õppekava, riiklikult tunnustatud õppejõud ja tervitades atmosfääri, pakkuda äritudengid uuenduslik õpetlik kogemus. Meie tehnoloogia ja informatsiooni õppekava lingid klassiruumis teooria reaalse maailma praktika õpetanud maailma tuntud teadlased.

Õpilased saavad kasu ka õppejõud ja töötajad, kes on pühendunud, vastutulelik ja tundlik, luues tasakaalustamata äri haridus kogemus.

Hariv Future Business Leaders

College of Business at Iowa State University teeb ja jagab teadus harida homsed ärijuhte, et nad on valmis tegelema multidistsiplinaarne, globaalne, tehnoloogia, eetilisi ja mitmekesisuse probleeme.

ajalugu

Kuigi äri haridus on õpetanud Iowa State University, sest juba 1920, College of Business ei loodud kuni 1984. aastani. Selle langemine 2015 registreerimine on 4,485 - 10% rohkem kui sügisel 2014.

Kolledž kolis Gerdin Ärimaja 2004. aastal. 111.000-ruutmeetril hoone on varustatud state-of-the-art tehnoloogia, sealhulgas kõrgtehnoloogilise laborid, mis võimaldavad ja üliõpilasi imiteerida reaalse maailma äri olukordades, nagu väärtpaberitega kauplemise ja turu-uuringud.

Õppekava ja standardid

Neid võimeid koos tugeva õppekava, riiklikult tunnustatud õppejõud ja tervitades atmosfääri, pakkuda äritudengid uuenduslik õpetlik kogemus. Õpilased saavad kasu ka õppejõud ja töötajad, kes on pühendunud, vastutulelik ja tundlik, luues tasakaalustamata äri haridus kogemus.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Iowa State University

College of Business pakub magistriõppesse viib Master of Science kraadiga Infosüsteemid. See aste eesmärk on anda õpilastele tugeva tehniliste oskuste kogumi lisaks laia ... [+]

College of Business pakub magistriõppesse viib Master of Science kraadiga Infosüsteemid. See aste eesmärk on anda õpilastele tugeva tehniliste oskuste kogumi lisaks laia tausta äri, et nad saaksid arendada ja hallata kogu spektri IT-projektide.

Iowa State University on loonud Master of Science kraadiga Infosüsteemid lahendada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud infosüsteemide juhid. Lõpetajad aitab täita vajadust kõrgelt haritud tehnilise töötajate tänapäeva infoühiskonnas.

See programm õpetada õpilasi on taotlemine teooria ja kontseptsioone Modern areng läbi klassid, mis võimaldavad õpilastel õppida ja kasutada uusim tarkvara rakenduste projektid. Praktikaõpe internatuuri seade annab õpilastele kokkupuude reaalse maailma projekte. Üliõpilaste lõpetamist programm on arenenud tehnilised ja juhtimisoskused vaja saada kohe tööd kui keskastme juht ükskõik mitmed organisatsioonid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Ames
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Magister

Iowa State University

Master of Accounting programm on mõeldud vajaduste rahuldamiseks raamatupidajad avaliku või erasektori raamatupidamise keskendudes tõlgendamisel ja analüüsimisel moodusta ... [+]

Master of Accounting programm on mõeldud vajaduste rahuldamiseks raamatupidajad avaliku või erasektori raamatupidamise keskendudes tõlgendamisel ja analüüsimisel moodustades informatsiooni otsuste tegemisel. See programm võimaldab bakalaureuseõppe raamatupidamise peamiste lõpule edasijõudnud järgides samal ajal ületunde vaja täita 150 tunnise nõue enamikus riikides, et saada vannutatud audiitor. Lõpetajad vastavad Iowa standardid Sertifitseerimine läbimisel Uniform Certified Public Raamatupidamine uurimist.

Taotlejad Programm peaks olema tugev akadeemilise rekord. Nõuded sissepääs on tavaliselt:

GPA ületab 3,25 (noorem / vanem GPA loetakse kui parem kui üldine) Klasside ole halvem kui B kõik nõutud raamatupidamise kursused. Läbinud vähemalt nelja ülemise rajoon raamatupidamise kursused, sealhulgas Acct 387 Näidata tugev professionaalne suhtlemisoskus läbi nõutava esseed GMAT skoor vähemalt 50. protsentiil * GMAT kirjalikult vähemalt 4,5 * ... [-]
Ameerika Ühendriigid Ames
January 2020
Päevane õpe
2 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Iowa State University

Master of Finance (MFIN) kraadi Iowa State eesmärk on valmistada õpilasi karjääri Corporate Finance, finantsanalüüs, investeerimis- ja varahalduse ja riskijuhtimine. ... [+]

Master of Finance (MFIN) kraadi Iowa State eesmärk on valmistada õpilasi karjääri Corporate Finance, finantsanalüüs, investeerimis- ja varahalduse ja riskijuhtimine. Kuigi see ei ole "kvant" programmi, Iowa State MFIN rõhutab rohkem kvantitatiivseid meetodeid ja oskusi kui kas bakalaureuse Finance kraadi või MBA programmi. Kuna valdkonnas Finance on muutunud kvantitatiivne, tööandjad soovivad järjest ja väärtustamine kõvasti analüütilised oskused.

Teistest core rahanduse teemasid nagu finantsanalüüs ja hindamine, MFIN õpilased õpivad arenenud regressioonitehnikat ja programmeerimine lähenemisviise andmete analüüsiks, aegridade analüüs ja prognoosimine, kasutamise tõenäosus distributsioonid, optimeerimise meetodeid, modelleerimine finants- ja riskimuutujad, simulatsiooni meetodeid, hinna ja riski mõõtmise ja vahendid tõhusa riskijuhtimisega. Need vahendid on varustada õpilasi tõhusalt analüüsida ja lahendada probleeme tänapäeva kiiresti muutuvas rahalist keskkond.... [-]

Ameerika Ühendriigid Ames
September 2019
Päevane õpe
3 - 4 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Iowa State University

Master of Business Analytics on interdistsiplinaarne kraadiõppe programmi, mis tegeleb probleemidega tegelevad andmete analüüsi ja äri luure "Big Data" keskkonda. See töö ... [+]

Dean Tere Sõnum, Business Analytics programmi. Alates Ärianalüüs on Vimeo.

Master of Business Analytics on interdistsiplinaarne kraadiõppe programmi, mis tegeleb probleemidega tegelevad andmete analüüsi ja äri luure "Big Data" keskkonda. See töötati välja, et rahuldada tänapäeva ettevõtete ja organisatsioonide ees intensiivne globaalse konkurentsi ja tehnoloogia pidevat häireid.

Digitaalse revolutsiooni poolt volitatud Internet ja arvutivõrgu tehnoloogia viimase mitme aastakümne jooksul on loodud kujuteldamatu andmemahtude. Maht, kiirus ja erinevaid andmeid on toodetud uusi probleeme ja väljakutseid ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Master of Business Analytics Iowa State University on unikaalne, segatud programm pakub nii online ja näost-näkku haridus. Programm tugineb mitme Iowa State juhtiv haridusvaldkonnas teaduse ja tehnoloogia, sealhulgas infotehnoloogia, elektrotehnika ja Computer Engineering, statistika ja Tööstus ja tootmine Systems Engineering. See interdistsiplinaarne programm pakub ettevõtetele võimaluse arendada juhte, kes kapten analüüsi viisil, mis suurendaks kasumit oma firma. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Ames
September 2019
Päevane õpe
21 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Season's Greetings from the College of Business