IPSL Institute for Global Learning

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IPSL Institute for Global Learning õppeasutus määratleb 21. sajandil kõrghariduse uue määratlemise kaudu - rahvusvaheliste partnerlussuhete IPSL Institute for Global Learning mis kõrvaldavad akadeemiliste ringkondade ja ühiskonna piirid ning tahtlikult taundades õpilaste õpikogemusi tänapäeva maailma väljakutseteks ja võimalusteks. Meie ainulaadset hariduskeskkonda iseloomustab intellektuaalne rangus, avatus, vastastikkus, loovus ning oskused ja otsustusvõime mõjuvõimu suurendamiseks.

Algselt tuntud kui "rahvusvaheline partnerlus Service-õppe ™ ja Leadership" - IPSL, asutati aastal 1982, on haridusasutus teenindavad õpilast, kolledžid, ülikoolid, mittetulundusühingute ja muude ametite maailmas, edendades programme, mis viitavad vabatahtlike teenust kogukonna ja akadeemiline õpe.

Kooskõlas oma traditsiooniga hariduspioneeridena käivitas IPSL hiljuti oma uusima algatuse 2017. aastal ... Ühenduse organiseerimine ja sotsiaalne aktivism või lihtsalt "COSA".

Mis motiveerib IPSLi?

IPSL teeb koostööd, et muuta rahvusvaheline osalus eetilisemaks, ligipääsetavamaks ja jätkusuutlikumaks, hõlbustades üliõpilaste ja sotsiaalse vahetuse agentuuride suhteid ja õppimist kogu maailmas. Erinevalt praktikast ei paku IPSL üliõpilasi, vaid pigem pakub õpilastele võimalusi oma sotsiaalsete muutuste organisatsioonidega (meie partneritega) ühendust võtta neljas riigis.

Täna pakub IPSL täielikult akrediteeritud kraadiõppe programme ja krediiti kandvaid bakalaureuseõppe õppeprogramme kogu maailma riikides - programme, milles on osalenud üle 4000 üliõpilase enam kui 400 USA ülikoolist või kolledžist ja 25 teisest riigist. IPSL investeerib üle 83% nende programmi tuludest otse kogukondadesse, mida nad teenivad.

Asukohad

Portland

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Portland, Oregon, Ameerika Ühendriigid

Cusco

Address
Cusco, Cusco, Peruu

Medellín

Address
Medellín, Antiookia, Colombia

Hanoi

Address
Hanoi, Hanoi, Vietnam

Thessaloniki

Address
Thessaloniki, Thessaloniki, Kreeka

Cartagena

Address
Cartagena, Bolivar, Colombia

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, Sololá osakond, Guatemala

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega