Loe ametlikku kirjeldust

2009. aastal asutatud ISDI toob pika ajaloo ülemaailmse edu Ameerika Ühendriikides digitaalse muundamisega seotud ärikavadele. Silicon Valley'i asukoht on Ameerika Ühendriikides esimene omataoline, ja seda juhib akadeemiline juhatus, mis koosneb mõnest piirkonna kõige silmapaistvamatest digitaaljuhtidest, et õpetada järgmise põlvkonna digitaalseid juhte.

KES ME OLEME

Haridussektori pioneer

ISDI Digital University tutvustab esimest terviklikku Interneti-äri magistriõpet (MIB), mis keskendub üksikisikute digitaalsele ümberkujundamisele.

MISSIOON

Anda teadmised

Edendada üksikisikute ja organisatsioonide digiteerimist. Uuendage haridust ja muutke digitaalmaailmas edukaks muutmiseks vajalikke oskusi.

VISION

Mõelge, et tulevik on digitaalne.

Digitaalseks muutmisega murrame me globaalseid tõkkeid ja tugevdame sotsiaalseid võlakirju. Me ehitame paremaid ettevõtteid, tugevamaid majandusi ja arendame inimeste ja kultuuride sügavamat mõistmist. Maailm on digitaalne. Sa võid ka olla.

Kogemus

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ISDI USA

Õpilased töötavad gruppides, mis keskenduvad partnerettevõtte digiteerimisele. Kursuse käigus kaasatakse üliõpilased oma uusi digitaalseid oskusi äriprojekti. Karkassipr ... [+]

Õpilased töötavad gruppides, mis keskenduvad partnerettevõtte digiteerimisele. Kursuse käigus kaasatakse üliõpilased oma uusi digitaalseid oskusi äriprojekti. Karkassiprojekti jälgivad hoolikalt juhendajad, kes kohtuvad üliõpilaskondadega iga 3 nädala järel ja juhivad projekti arengut. Lõplik digitaalplaan esitatakse äriomanikele ja professorite kolleegiumile magistri lõpus.

[-]
Ameerika Ühendriigid San Jose
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles