Loe ametlikku kirjeldust

College of Business, Illinois State University Umbes College Tere tulemast College of Business at Illinois State! See on õige aeg uurida ärimaailmas - pöördeliselt tehnoloogia, globaalne turg ning julge ettevõtlusvaimu on keeruline ja põnevaid võimalusi, kui olete valmis olla tulevikus ettevõtte juht. Ja Illinois State on õige koht, kus olla. Mis vahet seal on tegutsenud siin? Meie õpilased ja vilistlased meile vahe on:

Isiklikud sidemed andekas ja entusiastlik õppejõud ja töötajad.

Mõtestatud reaalse maailma projekte ja praktikume valmistades õpilasi praegune ettevõtluses ja tööstuses.

Võimalusi suhelda ja suhelda edukas vilistlased ja tõestatud ärijuhte.

Põhjalik õppekavasid tugeva ettevalmistus meeskonnatöö, tehnoloogia, analüüsi ja muid olulisi oskusi, mida on vaja, et olla edukas ärimaailmas.

Uus kõrgtehnoloogia õpikeskkond - In 21. sajandi versioon Oxford College mudel, hoone neli lugu ümbritsev vabaõhu hoovis. Rajatis ühendab väike kolledži ülikooli keskkonnaga seotud ettevõtete olemasolu ja state-of-the-art tehnoloogia.

Mis jätkuvat toetust vilistlased, ärijuhid ja sõbrad, meil on võimendades mõju kolledži ärimaailma ja isikliku ja tööalase elu meie õpilastele. Võtke lähemalt kõiki mõõtmeid meie äri programmid. Leiad, et Illinois State on tõepoolest väga eriline koht andekate õpilaste! Illinois State University College of Business on üks parimaid valikuid teenida MBA, vastavalt 2012 väljaanne The Best 294 ärikoolid, avaldatud Princeton Review. Kaasamine parim 294 ärikoolid rõhutatakse kvaliteedi Illinois State MBA programmi ja miks on top valik õpilased osaleda. Lisaks Aspen Institute kohal ka Illinois State University MBA programmi 32. hulgast Beyond Grey Pinstripes Global 100 programme valmistada üliõpilasi ette sotsiaalset, eetilist ja keskkonnahooldusega äri.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka: