International University of Leadership

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvahelise Juhtkonna Ülikoolis oleme mõtlema uuendusliku idee üle, et kõrgharidus oleks tudengite jaoks väga ligipääsetav.

Paljud mugavused, mis 21. sajandi üliõpilastel on praegu enesestmõistetavateks, viidi läbi või tehti vastuvõetavaks - õhtused klassid, veebiklassid, paindlik ajakava, pidev registreerimine, õpilaskeskne keskkond, praktikute teaduskond, online-raamatukogu, e-raamatud, arvuti simulatsioonid. IULi jõupingutuste kaudu. Täna on IUL erakõrgkool, mis pakub Ameerika taseme kogu maailmas teie valitud keeles inglise või prantsuse keeles mõistliku hinnaga.

IULi õppemeetod

IUL pakub e-kursuseid, õpilased on seotud meie programmide jaoks olulise globaalse keskkonnaga. Kaugõppe hiljutise plahvatuse kaudu on meie ülikooli pühendumus kujundada juhte ja ettevõtjaid, kes on koolitatud kultuuriliselt mitmekesises kogukonnas ja kellel on oskused rahvusvahelises keskkonnas sisenemiseks.

IULi üliõpilased on seotud kogu programmide koostamise ja lõpuks rahvusvaheliste meeskondadega iga kursuse ja kulminatsioonide mitmekultuurilises kogemuses. Kuna töökeskkond hakkab muutuma segatud töökeskkonda, hõlmates nii näost-näkku kui ka interaktiivseid töövõtjate interaktsioone, osalevad üliõpilased üle kogu maailma Rahvusvahelise Juhtkonna Ülikoolist, kes on inspireerinud õppimise keskkonda.

Asukohad

Orlando

Address
International University Of Leadership
1507 S Hiawassee Rd, Suite 113/114

FL 32835 Orlando, Florida, Ameerika Ühendriigid

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: