James Madison University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Me teame, et edu eeldab võrdsete osade mõistmist ja tegevust. JMU-s on see asi, mis on "Muutuste muutumine" .

Kui James Madison University lõpetanud üliõpilased uhkelt kõnnivad üle kogu lavastuse, et saada oma diplomid, on nad rohkem kui lihtsalt haritud. Nad on osavõtjate liikmed. Nad teavad, kuidas asju läbi viia. Nad on suurendanud oma võimet mõelda kriitiliselt. Nad on õppinud tugeva tööeetika olulisust ja nad on pühendunud ja kogenud koostööd teistega. Diplomid on käes, nad jätavad ülikoolilinnakust välja otsustama elada tähendusrikka elu ja jätkata karjääri eesmärgil.

Virginia ilusas Shenandoahi orus asuvas JMU on tihedalt ühendatud 22 000 üliõpilast ja kraadiõppurit ning 4000 õppejõudu ja personali, kes on pärit kogu riigis ja kogu maailmas. Ainult kaks tundi Washingtonist DC on JMU kiiresti muutumas kõrghariduse üheks riigi juhtivaks tuledeks. Selle põhjuseks on asjaolu, et õpilased tunnevad JMU-s erakordselt suhteid maailmaklassi õppejõududega, kes soovivad omandada teadmisi ja õpetada andekaid õpilasi.

Mida see tähendab teie ja teie tuleviku jaoks? USA Gallupi uuringus, kus osales üle 29 000 Ameerika Ühendriikide ülikooli lõpetanute, leiti, et kui professor võtab iseseisva huvi, kui nad üliõpilased, tekib kõrgem eesmärk ja heaolu. Gallup leidis ka, et JMU vilistlaste arv on kõigis heaolu mõõtmetes oluliselt kõrgem kui riiklik keskmine ja USA uustulnukate 100 populaarseima kõrgkooli vilistlased on oluliselt kõrgemad

JMU üliõpilased, õppejõud ja vilistlased kasutavad igas mõttes sammu võrdses mõttes ja tegevuses: nad aitavad innovatsiooni ja avastamist, juhivad äri, edendavad kultuuri, parandavad tervishoidu, reformivad haridust, uuendavad kodanikuühiskonda, konkureerivad kergejõustikus - nad on kõik, mida on võimalik kujutada.

Asukohad

Harrisonburg

Address
91 East Grace Street
22807 Harrisonburg, Virginia, Ameerika Ühendriigid

Firenze

Address
Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2
50125 Firenze, Toscana, Itaalia