Loe ametlikku kirjeldust

Kriegeri Kunsti- ja Teaduskoolis pakub Advanced Academic Programs erinevaid online-õppimisvõimalusi, tutvustades nii kõrgharidust tõendavaid ja kraadiõppe programme, mis hõlmavad erinevaid tööstusharusid eesmärgiga pakkuda maailmatasemel Johns Hopkinsi haridust osalise tööajaga formaadis.

 • Paindlikkus - üliõpilased ei kasuta füüsilist klassiruumi. Selle asemel töötavad nad kursuste juhtimise süsteemis ülesannete täitmiseks ja suhelda instruktorite ja klassikaaslastega. Kursuste jaoks on ettenähtud tähtajad, kuid õpilased saavad oma mugavuse loomisel sisse logida kursuse juhtimissüsteemi.

 • Suurepärased instruktorid - kõiki AAP-kursuseid õpetavad kõrgelt õpetatavad instruktorid, kes on tuntud oma stipendiumide ja nende erialade praktika poolest. Online-kursused võimaldavad AAP-l laiendada oma õppejõu pooli väljaspool DC / Baltimore'i ala, pakkudes õpilastele võimalust töötada suurepäraste instruktoritega üle kogu riigi ja kogu maailmas.

 • Kõrge suhtlemise tase - Online-üliõpilased suhtlevad oma juhendajate ja klassikaaslastega vestlusgruppide, grupiülesannete ja aeg-ajalt veebipõhise sündmuse kaudu. Õpilased ütlevad tihti, et võrgukeskkond võimaldab neil oma klassikaaslastel õppida sama palju kui oma instruktoritelt ja ülesannetest.


Õppevaldkonnad

Johns Hopkinsi ülikooli täiustatud akadeemiliste programmide ülesanne on pakkuda kvaliteetseid kraadiõppekursuseid, tunnistusi ja kraadiõppekavasid, mis sisaldavad teooria ja praktika segu, mis teenivad tänapäeva täiskasvanud õppijate praeguseid ja pikaajalisi vajadusi. AAPi eesmärk on luua uusi ja uuenduslikke kraadiõppekavasid, stipendiume, tunnistusi ja akadeemilisi ja ühiskondlikke üritusi, mis annavad meie õpilastele ülesehituse ja võimalused, mida nad vajavad isiklikuks ja ametialaseks arenguks.

 • Biotehnoloogia
 • Valitsus
 • Turvalisus
 • Tehnoloogia
 • Teadus
 • Liberal Arts
 • Muuseumiuuringud
 • Keskkonnateadus
 • Majandus
 • Teatis


JHU AAP Üldine vastuvõtu nõuded

Sissepääsu nõuded varieeruvad sõltuvalt teie taotletud programmist. Lisateabe saamiseks teie huviprogrammi kohta võtke meiega ühendust või lugege vastava programmi lehte. Siiski hõlmavad ülikooliülese vastuvõtukriteeriumid järgmist:

 • Bakalaureusekraad regioonis akrediteeritud USA kolledžist või ülikoolist (või praegune registreerimine bakalaureuseõppe lõppsemester). AAP Post-Masters tunnistused nõuavad ka magistrikraadi või samaväärse taseme lõpetamist.
 • Kandidaadid, kes said bakalaureusekraadi Ameerika Ühendriikidest väljaspool asuvas riigis, peavad esitama kursuse mandaadi hindamise ja TOEFL või IELTS skoori, kui inglise keel ei ole nende emakeel.
 • Miinimum GPA 3,0-le 4,0-skaalal. (Vastu minimaalse riigihangete nõue ei taga lubamist.)
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinsi edasijõudnute akadeemiliste programmide filmi- ja meediamagistrid arendavad teadmisi, ressursse ja suhteid, mida peate töötama valitud filmi- ja meediaäri ... [+]

Arendage Johns Hopkinsi edasijõudnute akadeemiliste programmide filmi ja meedia magistrikraadiga filmi- ja meediaäris töötamiseks vajalikke teadmisi, ressursse ja suhteid. See 30 krediidi programm annab teile tööriistad ja juhised oma vaatepunkti, missiooni, omapärase jutuvestmise lähenemise ja professionaalse portfelli arendamiseks teie fookuspiirkonnas.

Looge laialdased teadmised tööstuse põhialuste kohta tundides, mida õpetavad praktiseerivad kirjanikud, produtsendid, heliprofessionaalid ja loojad. Osalete ka arvukatel külalisloengutel, mida õpetavad valdkonna juhtivad loojad, ja teil on ainulaadne võimalus õppida külastavatelt kunstnikelt (keda rahastab Sundance'i toetused), kes on ümbritsevate lugude jutustamise eksperdid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
August 2020
Inglise
Päevane õpe
16 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinsi edasijõudnute akadeemiliste programmide üheksakursuseline veebipõhine või ülikoolilinnaku kirjutamisprogramm MA kajastab kooli rahvusvahelist mainet akadee ... [+]

Johns Hopkinsi edasijõudnute akadeemiliste programmide üheksakursuseline veebipõhine või ülikoolilinnaku kirjutamisprogramm MA kajastab kooli rahvusvahelist mainet akadeemilise ranguse ja loomingulise innovatsiooni alal. Selles töökojakeskses 3-aastases programmis saate valida ilukirjanduse või muu teabe koondamise võimaluse ja teil on võimalusi suveresidentideks kogu maailmas.

Mõned õpilased jätkavad karjääri ajakirjanduse, õpetamise, õigusteaduse või ettevõtte kirjutamise alal. Teised jätkavad autorite infokirjanduse, novellide, romaanide ja muude teostega. Pole tähtis, mis on teie eesmärgid, kui lõpetate edasijõudnute kirjutamisoskuste ja sügava arusaamisega kirjutamiserialast.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles