Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Ainulaadne haridusmudel

Umbes iga kolledž räägib hiljuti kogemuslikust haridusest. Sellepärast see töötab. Johnsonis

Pakume optimaalset intellektuaalse arengu, tööstusepõhise hariduse, elukutseliste töökogemuste, kogukonna ja juhtimisvõimaluste kombinatsiooni ning karjääriteenuste ebatavalist sügavust.

Johnsonis

See lähenemine on tõhusam õppimisviis. Nende kogemuste abil saate olla ainulaadne, et suunata tööstusharusid ja neil on paindlikkus teiste karjäärivõimaluste ja ettevõtmiste loomiseks.

Akrediteerimine

JWU on akrediteeritud New Englandi koolide ja kolledžite ühingute (NEASC) kaudu oma kõrgkoolide asutuste komisjoni (CIHE) kaudu. Riigi vanim piirkondlik akrediteerimisühing NEASC akrediteerib haridusasutusi rahvusvaheliselt. See akrediteering hõlmab ülikooli neli ülikoolilinnakud.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Johnson & Wales University

Aastal üha suuremaid ja keerukamaid andmeid juhtivas maailmas on töötajatel vaja neid andmeid kiiresti ja tõhusalt dekodeerida, et aidata ettevõtetel teha teadlikumaid är ... [+]

Programmi ülevaade

Aastal üha suuremaid ja keerukamaid andmeid juhtivas maailmas on töötajatel vaja neid andmeid kiiresti ja tõhusalt dekodeerida, et aidata ettevõtetel teha teadlikumaid äriotsuseid ja leida uusi võimalusi konkurentsieeliseks.

Uurige varjatud mustreid, tundmatuid korrelatsioone, turusuundumusi, kliendi eelistusi ja muud kasulikku teavet JWU magistrikraadiga Data Analyticsis.

Te kasutate reaalmaailma probleemide lahendamiseks statistilisi mudeleid ja tööriistu. Uurige oskusi andmete kaevandamisel, analüüsimisel, juhtimisel ja visualiseerimisel, prognoosimisel, modelleerimisel ja optimeerimisel ning simulatsioonil, et valmistada teid suurte andmetega seotud tehniliste ja äriliste väljakutsete eest.... [-]

Ameerika Ühendriigid Providence
September 2020
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Providence Campus
Koduleht
Telefon
800-342-5598
Miami Campus
Telefon
866-598-3567
Denver Campus
Telefon
877-598-3368
Charlotte Campus
Telefon
866-598-2427