Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

Kaplan Ülikool on kõrgkool pühendunud pakkuma innovatiivseid bakalaureuse-, magistri- ja pidevat erialast haridust. Meie programmid soodustavad õpilase õppimise võimalusi käivitada, suurendada või muuta karjääri tänapäeva mitmekesine globaalse ühiskonna. * Ülikool on pühendunud üldharidus, õpilaskeskne ja tugi lähenemist ning rakendada stipendiumi praktilises keskkonnas.

Umbes Kaplan Ülikool

Kas te olete pühendunud, et saavutada oma hariduse ja karjääri eesmärgid? Kaplan Ülikool pakub online, campus-põhine, ja segatud programmid sellistes valdkondades nagu äri, infosüsteemid ja tehnoloogia, kriminaalõiguse, haridus, õigusõpinguid sotsiaal- ja käitumisteadused, Health Sciences, ja õendusabi. Õpilased võivad teenida sidusettevõtte, bakalaureuse- ja magistrikraadi samuti tunnistused ja diplomid.

Kes me oleme

Kaplan Ülikool on osa Kaplan, Inc, mis pakub laia valikut haridusasutuste üle maailma, sealhulgas kõrghariduse ja erialase ettevalmistuse, katse ettevalmistamine ja õppimise programmid lastele ja koolides. Iga Kaplani pakkumisi aitab õpilastel jõuda oluline verstapost oma hariduse ja karjääri.

Meie eesmärk

Kaplan Ülikool on elukestva partner karjäärivõimalusi, pakkudes parimat-in-klassi õpetlik kogemus tasakaalustamata kohustus õpilase edu. Meie eesmärgid on järgmised:

Hoolitseda akadeemilisi programme, mis on välja töötatud ja hinnatud õppejõud, töötajad ja liikmed haridus- ja kutsealane ja äriringkondade Pakkudes intensiivne, terviklik online ja kohapeal juhise eesmärk on tugevdada õpilase õpiedukust Sisendada õpilastele väärtus elukestva õppe stimuleerides intellektuaalne uudishimu, loovat ja kriitilist mõtlemist ja teadlikkust kultuuri ja mitmekesisuse Planeerimine ja pakuvad vahendeid ja ressursse, et vastata vajadustele üliõpilased, õppejõud ja töötajad Abistada õpilastel arendada professionaalset suhtumist, väärtusi, oskusi ja strateegiaid, mis aitavad edendada edu oma karjääri ja elu Ettevalmistused õpilastel täita pidevalt muutuvaid vajadusi oma kogukonnas

Meie väärtused

Kaplan Ülikooli põhiväärtused määratlevad meie kultuuri ja loovad raamistiku, mida me pakume oma õpilastele ja töötajatele iga päev.

Ausus - Me peame end kõrgeimate eetiliste standardite kõiges, mida teeme. Abi - Anname teile vahendid, mida vajate edu. Teadmised - Pakume ekspert vahendeid, et aidata teil saavutada oma akadeemilise ja karjääri parim. Opportunity - Aitame avatud uksed ja laiendada juurdepääsu haridusele. Tulemused - Me pühendatud aidata teil saavutada oma eesmärke. Meil õnnestub, kui teil õnnestub.

Meie ajalugu

Nagu üks maailma juhtivaid osutajatele elukestva hariduse tegevuse ümber maakera, Kaplan on arenenud ka väljaspool meie ajaloolise juured katse ettevalmistamine. Nüüd oleme igas vanuses õpilastele läbi laia haridusliku pakkumisi. Nende hulka kuuluvad programmid Tehnikakõrgkool haridus, tööalane koolitus, ning palju muud.

Alates asutamisest American Institute of Commerce 1937, Kaplan Ülikool on omaks uuenduslikke strateegiaid, et vastata tööhõive nõudmisi, tööandja vajadustele, õppemeetodite ja kasutamise haridusvõimalused.

Meie Õppemaks Cap

Kaplan Ülikool otsib pidevalt võimalusi, kuidas aidata õpilastel otsida helgema tuleviku, ja mis sisaldab hoolitsedes meie õppekulud on võimalikult madal. Seetõttu oleme rakendamas Kaplan Ülikooli Õppemaks Cap.

Kuidas see toimib: Kui teil registreeruda osalev Õppemaks Cap programmi Kaplan Ülikool, oma õppemaksu ülemmäär, tagades, et maksad ainult fikseeritud summa oma hariduse. Kui oled tabanud oma kork, siis ei pea enam teha makseid oma ülejäänud hariduse Kaplan Ülikool, isegi kui sa pead uuesti teha muidugi, kui te vastate ja säilitada kõik liitumise nõudeid Kaplan Ülikooli Õppemaks Cap programmi.

Miks see aitab: Kui te registreeruda Õppemaks Cap programmi ilma eelneva õppe krediiti, oma õppemaksu peegeldab 33% kokkuhoidu võrreldes kuludega teiste Kaplan Ülikooli kraadi. † See on osa meie lubadus aidata kolledži haridus kättesaadavamaks ja odavam. Kliki siia vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Sest Kaplan Ülikooli palgatöö programmi avalikustamise info kliki siia.

(*) Kaplan ülikooli ei saa garanteerida töö- või karjäärile.

(†) Enrollees programmides saada Õppemaks Cap hinnakujunduse maksab sama õppemaksu hind kvartali krediidi tund ja tasud, mis teiste under¬graduate programmid / enrollees pluss 200 $ perspektiivis haldustasu ja muud tasud. Kogumaksumus programmi, aga ülempiir. Säästud põhineb summa üle krediiti, kui üldse, sõlmitud. Õpilased, kes saavad ülekande krediitkaardi tavaliselt õppida oluliselt vähem termineid ja ei kvalifitseeru maksimaalselt säästa. Kontakt Sisseastujale Advisor üksikasju.

Programs taught in:
Inglise