Loe ametlikku kirjeldust

AERONAUTIKA JA TEHNIKA KOLLEGAAL

Aeronautika ja tehnika kolledž (CAE) on üks Kenti Ülikooli üheteistkümnest kolledžist, kellel on ligi 1000 üliõpilast ja viimastel aastatel peaaegu kahekordne arv. Ülikool on üks kiiremini kasvavaid kolledžeid, kes toetasid tugevalt oma programmide laiendamist. Kenti osariik on kolledži jaoks ehitanud uue 55 000 ruutjalga hoone. Lennunduse ja tehnoloogia hoone (ATB) asub 1400 Lefton Esplanaadis.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Kolledži ajalugu

Kenti tehnoloogiakavad algasid juba 1913. aastal, mil Kenti riikliku tavakooli õpetajate ettevalmistamise lahutamatuks osaks oli ruumi koolituskohaks "käsikoolitus". 1995. aastal loodi sõltumatu tehnoloogiakool kui integreeritud kaheksa ülikooli õppeüksus. Sõltumatu tehnoloogiakool koosnes kolmest akadeemilisest üksusest, nimelt: Aeronautika osakond, rakendusteaduse ja tehnoloogia osakond ning rakendusteaduse ja -tehnoloogia osakond. 2006. aastal saavutas tehnoloogiakooli kolledži staatus ja sai tehnoloogiakolledži. 2011. aastal eraldati kõik piirkondlike ülikoolilinnakutega seotud tehnoloogiaprogrammid Kenti ülikoolist ja sai osa äsja moodustatud piirkondlikust kolledžist. 2012. aasta juulis muudeti tehnikakõrgkooli nimeks Applied Engineering, Sustainability ja Technology College, et peegeldada kolledži muutuvat missiooni uute rakenduslike tehnikate ja jätkusuutlikkuse programmide väljatöötamisel. Juulis 2017 valiti nimeks Aeronautika ja tehnika kolledž.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Missiooni kirjeldus

Võtta omaks aeronautika, inseneriteaduse ja tehnoloogia ainulaadne sünergia, muutes positiivselt piirkondliku, riikliku ja globaalse kogukonna trajektoori, pakkudes dünaamilist haridusalast kogemust, mis soodustab kogemuslikku õppimist; Uuendusuuringute kultiveerimine, mis muudab ideed reaalsuseks; ja tulevikku suunatud spetsialistide loomine, kes on pühendunud piiride ületamisele ja elu parandamisele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Magistrikraadi kraad pakub õppekava, mis pakub üliõpilastele arenenud tehnilisi ja juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tööstuse ja äri tehnilise tööjõu vajad ... [+]

Master of Technology (MTEC) kraadi nõuab kõigilt õpilastelt vähemalt 33 lõpetaja krediidi tundi. Kell 33 lõpetanute krediidi tundi, vähemalt 18 tundi peavad olema 60 000 tasemel ja vähemalt 21 tundi tuleb võtta kursustel, mida pakub College of Aeronautics ja Engineering (kursuse nime eesliin AERN või TECH).

Kirjeldus

Tehnoloogia magistrikraad pakub õppekava, mis pakub õpilastele edasijõudnutele tehnilisi ja juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tööstuse ja ettevõtluse tehnilise tööjõu vajadustele. Programm võimaldab õpilastel kursuste valimisel paindlikkust, et rahuldada karjääri mitmekesiseid nõudmisi kiiresti muutuvates valdkondades äri-, tehnika- ja tehnoloogiavaldkonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Kent
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
33 tunde
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles