King's College - Pennsylvania, USA

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kingi kolledž räägib sinust.

Lõppude lõpuks olete te põhjus, miks me siin oleme. Püüame luua isikliku ja külalislahke keskkonna, mis annab teile tööriistad edu saavutamiseks nii siin kui ka pärast kooli lõpetamist. Leiate range kursuste, võistlusspordi ja hulgaliselt tegevusi, nii nagu toetate professorid, muljetavaldavad treenerid ja sõbrad kogu eluks.

Kingi kolledž on seotud väärtustega.

King's on katoliiklik laiahaardeline vabade kunstide traditsiooniga kolledž, mille asutasid 1946. aastal Notre Dame'i ülikooli Püha Risti kogudus. Minuti pärast ülikoolilinnakusse astumist tunnete sooja, sõbralikku õhkkonda; märkad laitmatut ümbrust ja muljetavaldavaid rajatisi; tunnete end koduselt mugavas linnakeskkonnas. Kingi kolledž on kodust eemal - koht, kus elu jooksul väärtused üle voolavad.126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

Kingi kolledž on seotud võimalustega.

Klassides keskmiselt 18 õpilast, mis soodustab dünaamilist, isiklikku keskkonda, kus saate suhelda oma õppejõudude ja klassikaaslastega, et saada edu nii akadeemilises, sotsiaalses kui ka vaimses plaanis. Kingi kolledž on teie kool kogu eluks.

Kingi kolledž kuulub parimate hulka.

USA uudised

Meie akrediteeringud räägivad palju.

Meie akadeemilised programmid pälvivad enamat kui lihtsalt austust; nad saavad ka riikliku tunnustuse. William G. McGowani ärikool on üks ainult 53-st ettevõtluskõrgkoolist, mis on saanud akrediteeringu ühingu edasiseks ärikoolide koolitamiseks (AACSB-International).

Positiivsena tõestades ootame oma asutuselt sama palju edu kui oma õpilastelt.

Pakume enamat kui lihtsalt tipptasemel traditsiooni.

Pakume kogukonna tugevust, mille juured on Püha Risti koguduses Notre Dame'i ülikoolist. Kui astud ülikoolilinnakusse, tunned sa meie hoolivast, turgutavast keskkonnast soojust.

Juhindume usu ja usalduse põhimõtetest.

King's asutati 1946. aastal kaevurite ja veskitöötajate poegade harimiseks. Kuigi aastatega on palju muutunud, püsib meie pühendumus vabade kunstide tugeva aluse loomisele koos professionaalsete tööriistadega eduka karjääri nautimiseks paljudes valdkondades tänaseni.

Kõigi uskude ja taustaga õpilased saavad kasu õppekavast, mis on keskendunud nii mõistusele kui hingele.126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Missioon

King's College on katoliiklik kõrgkool, mida animeerib ja juhendab Püha Risti kogudus. Kingi eesmärk on tipptasemel õpetamine, õppimine ja stipendiumide pakkumine range põhiõppekava, vabade kunstide ja teaduste suuremate programmide, riiklikult akrediteeritud kutseprogrammide kaudu bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel ning isikliku tähelepanu eest õpilaste moodustamisele turgutavas kogukonnas.

Visioon

Alates asutamisest 1946. aastal on King's pühendunud Püha Risti ideele muuta meele ja südameid innukalt lootuskogukondades. Kolledži pühendumus tudengitele on väljendatud nii õppekavas kui ka õppekavades, mis soodustavad teenindust, soodustavad mõtlemist ja kasvatavad juhtimisoskusi. Inspireerituna nimekaimast, armastusest valitsetud Kristuse Kuninga õpetustest ja eeskujudest, on Kingi vormilõpetajad, kes võitlevad iga inimese loomupärase väärikuse eest ja mobiliseerivad nende anded ja ametialased oskused ühise hüve teenimiseks. Asutatud presidendi sõnul "õpetab King's oma õpilastele mitte ainult elatist teenima, vaid ka seda, kuidas elada."

Asukohad

Wilkes-Barre

Address
133 N River St
Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711

Wilkes-Barre, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid