Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie programmid

Ülikooli Cincinnati Carl H. Lindner College of Business on korduvalt nimetatud üheks top ärikoolides USA allikate nagu US News & World Report, Bloomberg BusinessWeek Princeton Review. Sama oluline on, oleme olnud AACSB akrediteeritud (au teenitud vaid 15% maailma ärikoolides) alates 1919. aastast. Pakume õpilastele riiklikult edukamaks MBA programmi, samuti kaheksa spetsialiseeritud magistrikraadi programmid, millest kuus on seas top 10 programmidele Ameerika Ühendriigid. Meie programm oli hiljuti järjestatud # 1 USA põhineb meie akadeemilise kvaliteedi, töökohta edu ja õppemaksu taskukohasus.

Meie programmid ühendada muutusi klassiruumis õppe reaalse maailma õpikogemuste. Meie õpilased on lugematuid võimalusi osaleda piirkondlike, riiklike ja ülemaailmsete juhul võistlused, saada praktilisi kogemusi töötades projektide ülemaailmse klientidele nagu Procter & Gamble, Kellogg-ja Citi, välismaal õppimiseks ja Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Euroopas ja Aasias.

Kuna spetsialiseerumine pakub võimaluse saate tõeliselt kapten uue distsipliini ja oluliselt liikumas oma karjääri ja teenida võimsus, pakume õpilastele võimaluse spetsialiseeruda oma kraadi ühe üle 20 lõpetaja sertifikaatide alates funktsionaalne valdkondades nagu turundus, rahandus ja toimingud valdkonnaülestele teemasid nagu andmete analüüsi, innovatsiooni ja ettevõtlust.

Meie asukoht

Ülikooli Cincinnati asub Cincinnati, Ohio, üks suurimaid äri jaoturid Ameerika Ühendriigid. Nelisada ettevõtete kohta Forbes 500 nimekirja on esindatud Cincinnati ja linna Cincinnati on koduks peakorter rohkem Fortune 500 ettevõtted elaniku kohta kui New York, Los Angeles või Chicago. Tegelikult maailma peakorter seitse Fortune 500 ettevõtted asuvad 3 miili Ülikooli Cincinnati ülikooli. Kuna nii paljud suured ettevõtted on nii lähedal meie campus, tippjuhid on piisavalt võimalusi külalise loeng meie klassi ja osaleda meie erinevate on-campus ja võistlusi.

CNN Money hiljuti nimega Cincinnati üks Top 6 kohti Ameerika Ühendriigid ettevõtluse alustamiseks ja Forbes järjestatud meie linna kui 7. kõrgeim keskmine sissetulek Ameerika Ühendriikides põhineb elukallidus. Mashable reastatud Cincinnati kõige sotsiaalse linn Ameerika Ühendriigid, Movoto reastatud see üks Top 10 Targem linnad riigis ja Kiplinger Magazine Cincinnati oma # 1 parim panus "leviala" ja üks 10 suurimaid linnu Ameerika Ühendriigid noortele täiskasvanutele.

Meie ülikool

Ülikooli Cincinnati on koduks 44000 õpilast ja meie vilistlased praegu elavad kõik viiskümmend riiki ja 125 riigis üle maailma. Rohkem kui 4000 rahvusvahelist õpilast osales Ülikooli Cincinnati on 2015-16 õppeaasta meie ülikooli hiljuti järjestatud # 5 kõige külalislahke ülikooli maailma International Student Barometer. Lisaks Ülikooli Cincinnati hiljuti nimeks üks "maailma kõige ilusam ülikoolilinnakud" Forbes ajakirja.

Asukohad

Cincinnati

Carl H. Lindner College of Business

Address
College of Business
Carl H. Lindner Hall
University of Cincinnati
2925 Campus Green Drive
Cincinnati, Ohio 45221-0020

45221-0020 Cincinnati, Ohio, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 513-556-7020

Akrediteeringud

AACSB Accredited