Loyola University Maryland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Loyola kohta

Loyola University Maryland on jesuiit, katoliku ülikool, mis on pühendunud Jeesuse Seltsi hariduslike ja vaimsete traditsioonide ning kogu inimese arengule. Seega inspireerib ülikool õpilasi õppima, juhtima ja teenima mitmekesises ja muutuvas maailmas.

Loyolas on ideaalid, mis on juutide ülikoole ligi 500 aastat juhtinud - akadeemiline tipptase, cura personalis , teenistus, õiglus, mitmekesisus ja terviklikkus - muu hulgas jätkama akadeemiliste, sotsiaalsete ja vaimsete kogemuste kujundamist, mida pakume oma õpilastele, meie rakendatavad programmid ja suhted, mida me ehitame koos kogukondadega, mis meid ümbritsevad.128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

Loyola missioon

Loyola püüab valmistada üliõpilasi ette nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe tasemel, et anda neile mõtestatud professionaalse teeninduse ja juhtimise elu. Loyolas tähendab see, et õppekava on range ja teaduskonna ootused on kõrged. Õpilastel on raske mõista isikliku ja tööelu eetilisi aspekte ning uurida oma väärtusi, hoiakuid ja veendumusi.

Lisaks akadeemilistele kursustele toetatakse jesuiitide missiooni erinevate programmide ja ürituste kaudu, mida toetavad mitmed ülikooli osakonnad.

Visiooniaruanne

Loyola University Maryland püsivaks püüdluseks on kaastunde ja kompetentsusega meeste ja naiste harimine, mis on täis soovi otsida kõigest Jumala suuremat au. See ideaal, mida esmalt selgitas Loyola Püha Ignatius, Jeesuse Seltsi asutaja ja meie ülikooli nimekaim, jätkab Loyolale suunamist, kuna ta püüab viia õpilased, õppejõud, töötajad, vilistlased ja sõbrad edasi uuritud intellektuaalse, sotsiaalse ja vaimse eripära elu.

Nende eesmärkide saavutamiseks kinnitab Loyola julget visiooni, mida ülikool saavutab, pakkudes bakalaureuseõppe üliõpilastele liberaalset haridust, mis muudab neid, mis tagab neile intellektuaalsele elule kõige kõrgema väärtuse ja mõistab, et juhtkond ja teenus maailmale on tihedalt seotud. Samamoodi on Loyola tunnustatud liider kraadiõppes, pakkudes programme, mis vastavad professionaalsetele ja akadeemilistele kogukondadele, keda see teenindab, inspireerides oma kraadiõppe üliõpilasi juhtimisele ja andes neile teadmisi, et teenus suuremale maailmale on nende ametialaste kohustuste täielikku mõistmist.

Kogu selles osas jääb Loyola alati teadlikuks jesuiitide ettekirjutusest, et kogu hariduse eesmärk on lõppkokkuvõttes inimese vaimu kasvatus.128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Asukohad

Baltimore

Address
4501 N. Charles Street
Baltimore, MD 21210

Baltimore, Maryland, Ameerika Ühendriigid