Lynn University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lynn University väikesed ja kartmatud inimesed võimaldavad meil teha asju, mida suured koolid soovivad ainult seda teha. Kogemused piiratud klassiruumidest, millel on iPad-põhine õppimine. Võta ühendust potentsiaalsete tööandjatega juba esimesel poolaastal. Gain globaalse mõtteviisi koos eakaaslastega kogu maailmast. Lõpetage lõputu kiirusel kiirendatud kraadi programmidega.

Missioon

Lynni missiooniks on pakkuda haridust, tuge ja keskkonda, mis võimaldavad individuaaltel õpilastel oma potentsiaali täielikult ära kasutada ja valmistuda edu saavutamiseks kogu maailmas.

Lynn on üks innovaatilisemaid, rahvusvahelisi ja individualiseeritud väikseid ülikoole riigis. Ülikool suureneb oma suuruse, asukoha ja lähedaste üliõpilaste ja õppejõudude võlakirjade eestikeelse asutuse, iseseisva 21. sajandi ülikoolina, mis on pühendatud õpilaste ettevalmistamisele tulevikuks. Selleks on Lynni strateegia suunatud järgmisele:

  • Jätkuvalt suhteliselt väike, kus on ligikaudu 2400 üliõpilast ja 600 kraadiõppurit ning 500 või enam täiskasvanut, kes osalevad igal aastal mitmekülgse, ühisõppega, peamiselt elamuülikooli säilitamiseks väikese kolledžiga keskkonnas.
  • Võta vastu hulgaliselt erinevaid õpilasi, nendega, kellel on õppimisvõimalused andekatele, ning paljudest maailma riikidest ja riikidest pärit inimesed.
  • Põhineb vabakutseliste kunstide puhul, kuid see sisaldab kolleegiumide kogumit, mis on orienteeritud arenevatele ametialastele võimalustele, millest kõigil on hea õpetamine, rakenduslik õppimine ning rahvusvaheline keskendumine ja kogemused.
  • Sisaldab tunnusjoont üliõpilaste arendusprogrammi, mis tunneb ära iga õpilase tugevused, puudused ja erivajadused, et aidata arendada oma võimekust.

Keskendunud akadeemilised pakkumised

Lynn on intensiivistanud oma akadeemiliste pakkumiste keskpunkti ja loonud ainulaadse ja riiklikult tunnustatud põhikoolituse, mida nimetatakse dialoogiks.

Üliõpilaste mitmekesisus

Kõik stiilid on teretulnud. Lynni üliõpilased tulevad kõikidest maailma nurkadest ja toovad endaga kaasa erinevaid huvisid ja võimeid. Vaadake, kuidas meie programmid aitavad neil edu saavutada.

Kvalifitseeritud teaduskond

Meie professorid on keskendunud õpetamise kunstile, et teha häid tudengeid suurepäraseid ja suurepäraseid tudengeid tähelepanuväärseks. Vaadake, kuidas Lynn innustab õppejõude pakkuma täiesti uut õpetamise ja õppimise stiili.

Tipptasemel ülikoolilinnak disain

Lynni ülikoolilinnak on kavandatud nii, et see sobiks kõigile õpetamise ja õppimise stiilidele. Meie uued hooned võtavad Wall Street'ist Silicon Valley'i parimaid tavasid, kasutades selleks ühiseid tööruume ja uusimaid tehnoloogiaid. Vaadake meie uusimaid täiendusi ülikoolilinnakule.

Toetuse kultuur

Lynn University vilistlased, õpilased, vanemad ja sõbrad teavad, et me kunagi istume endiselt. Me kujutame meie õpilastele ja meie kogukonnale parima võimaliku tuleviku ning püüame pidevalt selle visiooni parandada, ehitada ja investeerida.

Missioon LYNNpossible

Sellel talvel tähistab Lynn selle strateegilise plaani varase lõpetamist, kus Lynn University julge visioon: "tunnistada üheks kõige uuenduslikumaks, rahvusvahelisemaks ja individuaalsemaks väikestes ülikoolides Ameerika Ühendriikides".

Presidendi Kevin Rossi 2017. aasta missiooni LYNNpossible teemastatud ülikooli aadressil rõhutas erakorralist toetust ja tööd, mis tõid meid kaks aastat enne tähtaega.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata MSc kraadid » Vaata magistriõppe programme » Vaata Online MBA » Vaata MBAd »

Programmid

See ülikool pakub ka:

MSc

Magistriõpe kriminaalõiguses

Online ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2019 Ameerika Ühendriigid Boca Raton + 1 veel

Lynn online magistriõpe kriminaalõiguse kraad (MSCJ) on ideaalne sobiv neile, kes soovivad laiendada oma teadmisi kriminaalõiguse teooria ja arendada oma kriitilise mõtlemise oskusi valdkonnas edendada. [+]

Online magistrikraad kriminaalõiguses

100% võrgust. Ei GRE. Lõpeta üks aasta. Ekspertöötajad. Põhjalik õppekava.

Teave programmi kohta

Lynn online magistriõpe kriminaalõiguse kraad (MSCJ) on ideaalne sobiv neile, kes soovivad laiendada oma teadmisi kriminaalõiguse teooria ja arendada oma kriitilise mõtlemise oskusi valdkonnas edendada. Meie ekspert õppejõud võimendavad oma reaalses maailmas kogemusi õiguskaitse, parandused, poliitika ja seadused, et aidata õpilastel:

Näidake kriminaalõiguse valdkonna igakülgset mõistmistHankige analüütilised, tehnilised ja suhtlemisoskused, mis on vajalikud tulevase tööhõive ja / või kraadiõppeks avaliku korra halduses ja kriminaalõigusesMõista mitmekesisuse mõju inimeste elule tänapäeva õigusemõistmise kontekstisLisage eetilisi otsuseid kriminaalõiguse halduses... [-]

Magistriõpe Psühholoogia

Online ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 aasta September 2019 Ameerika Ühendriigid Boca Raton + 2 veel

Lynni magistriõpe psühholoogias on kiirendatud programm, mida saab lõpetada osalise või täistööajaga ja täies ulatuses veebis, mis võimaldab teil oma töö- ja perekondlikke kohustusi juhtida. Õppekava pakub teile erialaseid teadmisi ja oskusi teadusuuringute ja programmide hindamise, rakenduspsühholoogia, käitumispsühholoogia ja arenenud sotsiaalse, organisatsioonilise ja tööstusliku psühholoogia valdkonnas. [+]

Online Magistrikraad Psühholoogia

100% võrgust. Ei GRE. Lõpeta üks aasta. Ekspertöötajad. Põhjalik õppekava.

Teave programmi kohta

Lynn University online psühholoogiaalane meister (MS PSY) pakub teile mugavat teenust oma arenenud psühholoogia kraadi omandamiseks nii vähe kui üks aasta - valmistudes ette võtmeosadeks nii äri- kui ka psühholoogias, sealhulgas:

Turu-uuringute analüütikInimkapitali analüütikUuringu teadlaneTööstuskonsultantVärbajaOrganisatsiooniline konsultantPersonalijuhtKooli psühholoogÜhenduse psühholoogSpordi psühholoog

Lynni magistriõpe psühholoogias on kiirendatud programm, mida saab lõpetada osalise või täistööajaga ja täies ulatuses veebis, mis võimaldab teil oma töö- ja perekondlikke kohustusi juhtida. Õppekava pakub teile erialaseid teadmisi ja oskusi teadusuuringute ja programmide hindamise, rakenduspsühholoogia, käitumispsühholoogia ja arenenud sotsiaalse, organisatsioonilise ja tööstusliku psühholoogia valdkonnas.... [-]


Magister

Haridusjuhtimise haridus magistriõppes

Online ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2019 Ameerika Ühendriigid Boca Raton + 1 veel

Haridusjuhtimise online-haridusprogrammi pakutakse täiesti veebipõhiselt ja seda saab lõpetada nii vähe kui üks aasta, mis võimaldab õpilastel teenida oma kõrgtasemel taset, jättes oma ametialased ja isiklikud kohustused täitmata. [+]

Online Master of Education haridusjuhtide

100% võrgust. Ei GRE. Lõpeta üks aasta. Ekspertöötajad. Praktikumi mudel. Asjakohane õppekava.

Teave programmi kohta

Lynn online-haridusjuhtimise magistriõpe (MED Leadership) on suunatud üksikisikutele, kes soovivad omandada erialaseid teadmisi ja administratiivseid oskusi, mis on vajalikud juhtpositsiooni saavutamiseks, sealhulgas:

PeamineÜlemnõunikAsepresident või dekaanOsakonna direktorPiirkonna administraatorÕppekava ProfessionalTäiskasvanute koolituse direktorÜliõpilaste teenuste administraator

Paljud meie kraadiõppurid on ajendatud, töötavad õpetajad, kes soovivad kasutada oma andeid väljaspool klassiruumi ja avaldavad positiivset mõju suurema arvu üliõpilaste jaoks, võttes haridusjuhtimise ja -juhtimise rollid linna, piirkonna ja isegi riigi tasandil. Selleks, et aidata Lynni üliõpilastel neid eesmärke saavutada, töötasid meie ekspertteadlased veebipõhise magistri õppekava, et pakkuda lahenduspõhiseid teadmisi kaasaegsetel teemadel, sh koolijuhtimine, ohutus ja eetika, üliõpilaste saavutused, tehnoloogia ja andmete kogumine ja hindamine.... [-]


Kontakt

Lynn University Online

Aadress, rida 1 3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, Ameerika Ühendriigid