Loe ametlikku kirjeldust

MBU paneb õpilasi teele edu, mis rõhutades õppe-ja teenust. Iga õpilane jalutab campus potentsiaaliga. Aitame neid võtta, mis peitub sees ja muuta see helge tulevik. MBU on rohkem kui õitsev vabade kunstide ülikoolis. See on koht, kus õpilased särada.

Missouri RISTIJA ülikooli pühendumist MITMEKESISUSE

Missouri Baptist University kohustuse säilitada kogukond tunnustab ja väärtustab ainuomast väärtust ja väärikust iga inimene. Missouri Baptist University kinnitab, et oluline osa integratsiooni usk ja õppimine on arusaam, et kõik inimesed on loodud Jumala näo järgi ja väärib austust ja väärikust. Meie eesmärk on tagada, et kõik õpilased on täielik juurdepääs haridusliku, sotsiaalse ja vaimse kasvu võimalusi, et ülikool pakub, et tagada õpilastele mõista ja hinnata ühe ülikooli põhiväärtused, mis on "sotsiaalsete muutuste kaudu teenuste ja juhtimist." Läbi selle õppekavade ja klassiruumi kogemusi, ülikooli eesmärk on arendada ja kasvatada mitmekesisust, sest see tugevdab organisatsiooni soodustab loova probleemilahenduse ja rikastab meid kõiki.

Eesmärgiks on tutvustada materjale ja tegevusi, mis on lugupidav erinevate rühmade, sealhulgas, kuid mitte ainult, rassi, soo, nahavärvuse, rahvusliku või etnilise päritolu, vanuse, kvalifitseeritud puude, ajateenistuses, õppe erinevused või sotsiaalmajandusliku staatusega.

See ülikool pakub ka:

MA

Missouri Baptist University

Tema õpingud on kavandatud selleks, et rõhutada kohaldamise elule, orienteerumist kiriku ja truuduse Piibli ilmutus. ... [+]

Master of Arts in Christian ministeerium

Religioon teaduskonna Missouri Baptist University soovib aidata kirikud arendada juhte Kristuse-sarnased omadused, et nad saaksid laiendada Kristuse-sarnane mõju, pakkudes magistrikraadi, mis on foundational ja praktiline. See õppekursus on loodud selleks, et rõhutada kohaldamise elule, orienteerumist kiriku ja truuduse Piibli ilmutus.

Truu CHRISTIAN ALUSED

At Missouri Baptist University tuum ühist kristlikku teoloogiat õpetatakse väljendus jumalikult ilmutatud tõe, mis kehtib kõikidele inimestele ja millel on elu-mõju kõikide inimeste peale.

Master of Christian ministeeriumide MBU pakub individualiseeritud kraadi võimalusi koos viis põhivaldkonda, kus rõhuasetus: ... [-]

Ameerika Ühendriigid Püha Louis Chicago
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles