Missouri Baptist University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

MBU paneb õpilasi teele edu, mis rõhutades õppe-ja teenust. Iga õpilane jalutab campus potentsiaaliga. Aitame neid võtta, mis peitub sees ja muuta see helge tulevik. MBU on rohkem kui õitsev vabade kunstide ülikoolis. See on koht, kus õpilased särada.

Missouri RISTIJA ülikooli pühendumist MITMEKESISUSE

Missouri Baptist University kohustuse säilitada kogukond tunnustab ja väärtustab ainuomast väärtust ja väärikust iga inimene. Missouri Baptist University kinnitab, et oluline osa integratsiooni usk ja õppimine on arusaam, et kõik inimesed on loodud Jumala näo järgi ja väärib austust ja väärikust. Meie eesmärk on tagada, et kõik õpilased on täielik juurdepääs haridusliku, sotsiaalse ja vaimse kasvu võimalusi, et ülikool pakub, et tagada õpilastele mõista ja hinnata ühe ülikooli põhiväärtused, mis on "sotsiaalsete muutuste kaudu teenuste ja juhtimist." Läbi selle õppekavade ja klassiruumi kogemusi, ülikooli eesmärk on arendada ja kasvatada mitmekesisust, sest see tugevdab organisatsiooni soodustab loova probleemilahenduse ja rikastab meid kõiki.

Eesmärgiks on tutvustada materjale ja tegevusi, mis on lugupidav erinevate rühmade, sealhulgas, kuid mitte ainult, rassi, soo, nahavärvuse, rahvusliku või etnilise päritolu, vanuse, kvalifitseeritud puude, ajateenistuses, õppe erinevused või sotsiaalmajandusliku staatusega.

Asukohad

Püha Louis

Address
Missouri Baptist University
One College Park Dr.

63141-8698 Püha Louis, Missouris, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega