Loe ametlikku kirjeldust

Miks MIT Sloan?

MIT Sloan on teistsugune juhtimiskool. Me ei itereeri parema vidina või uusima ettevõtte moehullusega. Me ei räägi juhtimisest abstraktselt.

Osana maailma juhtivast teadusasutusest oleme koondanud tänapäeva kõige säravamad meeled ülemaailmsete probleemide lahendamiseks. Päriselt.

Ettevõtte ja tehnoloogia ristumiskohas uurime töö tulevikku. Me käivitame ettevõtteid, mis käivitavad kohaliku majanduse arengumaades. Oleme ümberõppesüsteemid, et muuta tervishoid paremaks ja kaasata inimesi üle maailma kliimamuutuste käsitlemisse.

Õpilastele tähendab see erinevaid võimalusi. Õppimine praktiliselt. Globaalne kogemus. Ja järeleandmatu keskendumine mõjule.

Teaduskonna jaoks tähendab see erinevaid teadusvaldkondi. Uus töö arenevatel aladel, mis ei sobi olemasolevatesse osakondadesse. Ja kolleegid üle MIT.

Vilistlaste jaoks tähendab see elavat globaalset sarnaste mõtlemisega innovaatorite võrgustikku, mis on valmis aitama teil oma karjääri edendada ja oma visiooni reaalsuseks muuta.

Organisatsiooniliste juhtide jaoks kogu maailmas tähendab see ideede ja annete südamet. Briljantsed meeled. Praktilised probleemide lahendajad. Tähenduslikud uuringud. Ja tööriistad, mida saate oma tööle rakendada.

MIT Sloan. Olulised ideed .


Globaalne ulatus

MIT Sloanil on rikas globaalse kaasatuse ajalugu ja tänapäeval on meie globaalne jalajälg seitse piirkonda. Koostöös organisatsioonide, ülikoolide ja valitsusasutustega aitame kujundada mõnede maailma juhtivate ärijuhtide perspektiivi ja teadmisi.


Campus Life

Meie ülikoolilinnak, mida ümbritsevad teerajajad ettevõtted, elav kultuur ja puhkus ning MIT-i uuenduslikud uurimuslaborid, peegeldab meie õpilaste ja õppejõudude loomingulist energiat.

Kultuur

MIT Sloan on uhke üliõpilaste ja õppejõudude vastuvõtmise üle, kellel on laia taustaga, kogemuste ja huvidega. Kogukonda iseloomustab kirg probleemide lahendamisel ning suurte väljakutsetega tegelemisel, selle austamisel erinevate vaadete ja sügava ettevõtlusvaimu vastu.

Õpilase elu

Ülikooli elu on elav, pidevalt muutuv võimaluste ja tegevuste segu, kus on üle 60 üliõpilasklubi ja juhtorganisatsiooni, kes korraldavad üritusi, planeerivad konverentse ja tervitavad uusi liikmeid.

MIT

Juhtimiskoolitus on olnud osa MIT-st alates 1914. aastast, kui instituut pakkus kõigepealt insenerihalduse kursust. Meie sidemed MIT-ga kulgevad sügavalt: need ulatuvad ühistest uurimiskeskustest nagu Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship ja kaks kraadiõppeprogrammi nagu meie juhtid globaalsete operatsioonide jaoks ja ühised kraadiõppe programmid, nagu näiteks süsteemi projekteerimine ja haldamine. Õpilastel on ligipääs rikkalikele MIT ressurssidele ja tihti teeme instituudi eakaaslastega tihedat koostööd, et viia laborisse uusi ideid turule.

Cambridge

MIT Sloan on Cambridge'i eduka Kendalli väljaku südames. Kooli ümbritsevad biotehnoloogiaettevõtted, tehnilised hiiglased, alustajad ja uurimislaborid, samuti laia valikut restorane, välitegevusi, kunsti, muusikat ja kultuuri. Ja ligi 60 kolledži ja ülikooli Bostonis, loominguline ja intellektuaalne energia on linna kanga oluline osa.

black laptop computer on top of tablerawpixel / Unsplash


Faktid ja arvandmed

Siin on kiire pilk sellele, mis teeb MIT Sloani ainulaadse elupaiga ja õppimise kohaks.

Kool

Meie missioon:
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

MIT Sloan School of Management

MFini eliit, tipptasemel varase karjääri STEM programm rõhutab alust, kuidas turud toimivad ja range õppekava, mis on kujundatud kõige arenenumate finants- ja kvantitatii ... [+]

Akadeemiline tippkvalifikatsioon

Kõrgtehnoloogidele kohandatud kohandatud

MFini eliit, tipptasemel varase karjääri STEM programm rõhutab alust, kuidas turud toimivad ja range õppekava, mis on kujundatud kõige arenenumate finants- ja kvantitatiivsete teooriate ja praktikate ümber.

MFin võimaldab teil luua oma vajadustele vastava programmi. 12-ja 18-kuuliste valikute, valikuliste kontsentratsioonide valiku, ligipääsu kõigile MIT-kursustele ja võimalust ristregistreeruda Harvardis on MFinil oma võimet toetada oma karjääri püüdlusi.

12- ja 18-kuulised valikud

Programm MFin pakub võimalust lõpetada oma kraad 12 või 18 kuu jooksul. Need kaks vormingut võimaldavad teil programmi vastavalt oma vajadustele kohandada.... [-]

Ameerika Ühendriigid Cambridge
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
MIT Sloan School of Management

MIT Sloan School of Management , toetades ja juhtides MIT Operations Research Center, tutvustab uue, spetsialiseerunud ühe aasta Master of Business Analytics programm, mi ... [+]

MIT Sloan School of Management , toetades ja juhtides MIT Operations Research Center, tutvustab uue, spetsialiseerunud ühe aasta Master of Business Analytics programm, mille eesmärk on valmistada õpilasi karjääri äri analüütika.

Programm on kohandatud praegustele üliõpilastele või hiljutistele kõrgkoolilõpetajatele, kes kavatsevad karjääri jätkata andmesidetööstuses, samuti karjääri otsimist või muutmist taotlevaid inimesi, eriti insenerid, matemaatikud, füüsikud, arvutiprogrammeerijad ja muud kõrgtehnoloogia spetsialistid.

Programm vastab tööstuse nõudmisele kvalifitseeritud koolilõpetajate kogumi järele, kes suudavad äritegevuse probleemide lahendamiseks rakendada infoteadust. Selle programmi lisamisega pakub MIT nüüd analüütilist kraadi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel.... [-]

Ameerika Ühendriigid Cambridge
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles