Loe ametlikku kirjeldust

Milwaukee School of Engineering on eraõiguslik mittetulunduslik ülikool, mis pakub inseneri-, äri-, matemaatika- ja õendusabi bakalaureuse- ja magistriõppe ning intensiivse inglise keele akadeemiliste eesmärkide programmi jaoks, kes soovivad parandada oma inglise keele oskust. MSOE-s leiate hoolivat üliõpilaste ja õppejõudude kogukonda. Üheskoos oleme pühendunud akadeemilise programmitöö ja teadustöö kõrgema taseme edendamisele ning personaliseeritud teenindusele, juhendamisele ja juhendamisele.

Miks valida MSOE?

Õpilased saavad reaalmaailma kogemusi tipptasemel programmides, alates ekspertide õppejõud. Lõpetamisel olete valmis osalema mõnes kõige nõudlikuma karjäärina. Tegelikult sai 2014.-2015. Aastal 96% meie lõpetajatelt töökoha või oma valitud kraadiõppesse. MSOE eristub teiste kõrgelt hinnatud ülikoolidega võrreldes mitmel põhjusel. Siin on vaid mõned.

Ekspertide professorid

Õppetöö tuleb esmalt MSOE-s. Iga klassi (keskmiselt vaid 21 õpilast) ja meie pakutavat laborit õpetavad kogenud õppejõud. Siin ei ole õpetamise assistendi.

Reaalse maailma kogemus

Enamik ülikoole räägivad praktilise töö pakkumisest, kuid vähesed võivad sobida keskmiselt 600 tundi töökogemust, mida saate MSOE-s üliõpilasena. Tegelikult on meie ülikoolilinnakus meie koolis rohkem kui klassiruume - ja need on kõik kättesaadavad üliõpilastele.

Top-Ranked Programs

MSOE bakalaureuseõppe inseneriprogrammid on Ameerika Ühendriikide uudiste seas 10 kohal

Nelja-aastane lõpetamistagatis

MSOE on üks väheseid ülikoole kogu riigis, mis tagab, et õpilased saavad klassid, mida nad peavad lõpetama nelja aasta jooksul.

Karjäärivõimalused

Vähesed ülikoolid riigis võivad võita meie keskmist paigutuse määra 96 ​​protsenti - rääkimata lõpetanute keskmine alustavat palka 56 562 dollarit.

Asukoht, Asukoht, Asukoht

Elu ja õppimine Ida-linnas - meie elav kesklinna naabruskond ja üks Milwaukee kõige põnevam ja turvalisem - asetab teid sammudesse alates professionaalsetest võimalustest, akadeemilisest, kultuurilisest ja meelelahutusvõimalustest. Ja me oleme Michigani järvest vaid mõne kvartali kaugusel!

Koht sobivaks

Teil on palju võimalusi sobilikuks saamiseks, osalemiseks või lihtsalt sotsiaalseks saamiseks sarnaste huvidega sarnaste sõpradega. MSOE pakub üle 70 akadeemilise, kutse- ja ühiskondliku organisatsiooni ning klubide ja meeleolukate spordialade.

See on kõik, kust me tulime

Alates meie asutamisest 1903. aastal on MSOE üliõpilased, õppejõud, õppekava ja ajalugu edasi arenenud. Ettevõtte ja tööstuse juhid tegid institutsiooni arenduses koostööd ning loodi tihe seos, mis on jätkunud kogu MSOE ajaloos.

Visiooniaruanne

MSOE on alati professionaalse hariduse esirinnas, rõhutades nii teooriat kui ka tehnoloogiat koos intensiivsete laborite ja karjäärinõustamisega.

Missiooni kirjeldus

MSOE pakub õpilastele pidevat interaktiivset harivat õhkkonda, et saada ümarad, tehnoloogiliselt kogenud lõpetajad ja väga tootlikud spetsialistid ja juhid.Tegevusfilosoofia

Missioon saavutatakse läbi organiseeritud keskkonna, mis paneb ette hoolikalt värvatud üliõpilased kõrgelt kvalifitseeritud õppejõudude seas, spetsiaalsed tugitöötajad ja strateegilised partnerid ettevõtluses ja tööstuses - kõik on pühendunud sellele, et saavutada lõppeesmärgi lõppeesmärk, mis on valmis koheseks tootlikuks ja täiustatud uuringuks. Selline sünergism hõlmab järgmisi komponente:

Teaduskond - ühiselt omab õppekavade mõiste oma erialadel; pühendunud tipptasemele õpetamisel ja jääb praeguseks läbi tööstusliku / karjääriväljaõppe, teaduslike saavutuste, rakendusuuringute, kutseühingute tegevuse ja täiendõppe; pidevalt hinnata võimalusi tulevase rakenduse jaoks vajaliku tipptasemel tehnoloogilise teabe lisamiseks.

Töötajad - kohustuvad pakkuma kogu toetuse, sealhulgas akadeemilise, haldus-, finantseerimis- ja arendustegevuse keskkonda, et aidata üliõpilastel ja õppejõududel vajaduse korral omandada teadmisi, töövalmidust ja juhtimist. Samuti töötage koos õppejõududega, et pakkuda ja toetada tegevusi, mis võimaldavad õpilastel saada kasu kogemustest ettevõtluse, tööstuse / karjääri ja kogukonna tegevusega, samuti otseselt kaasata praktikute kõigi tasandite sisenemise taset tippjuhtidega.

Äri ja tööstus - pühendunud ülikooli ja selle lõpetanute vastastikku kasulikule toetusele. MSOE pakub jätkuhariduse valdkonnas ulatuslikke võimalusi teavitustegevusteks, mis hõlmavad kraadiõppeprogramme, krediidi- ja mittekrediidikursusi ning kohandatud pakkumisi neile, kes otsivad isiklikku ja / või ametialast edutamist.

Institutsionaalsed põhimõtted

Milwaukee School of Engineering põhilised veendumused on järgmised:

 • Keskendutakse üksikutele õpilastele.
 • Elukestev õpe on edu jaoks hädavajalik.
 • Pühendatud õppejõud, kellel on asjakohane ja ajakohane kogemus, on meie õpetamise protsessi keskmes.
 • Olulised on teaduslikud ja matemaatilised põhjendused ja protsessid.
 • Rakenduslikud teadusuuringud ja arenevad ja interdistsiplinaarsed tehnoloogiad on võimaluste ärakasutamisel äärmiselt olulised.
 • Tõhusaks toimimiseks on vajalik suhtlemisoskuste arendamine.
 • Tudengi kogemust tugevdab suhtlemine äri-, tööstus- ja tervishoiuvaldkondadega.
 • Juhtimis- ja ettevõtlusomaduste arendamine on hädavajalik.
 • Õpilased, õppejõud, töötajad ja vabatahtlikud jagavad vastutust õppimise eest.
 • Eduliseks on vajalikud tugevad isiklikud väärtused.
 • Vilistlased tugevdavad institutsiooni nende kaitsmise, julgustuse ja toetuse kaudu.
 • Vastutus vabadus on vaba ettevõtluse alus.
 • Erinevuses on tugevus.
 • Ülemaailmne teadlikkus peab kajastuma kõigis tegevustes.
 • Muutuste algatamine ja vastuvõtmine on vajalik võimaluste prognoosimiseks ja ärakasutamiseks.

Akrediteeringud


Oleme täielikult akrediteeritud ülikool./>

USA kaks peamist akrediteerimisasutust on piirkondlikud ühendused ja kutseliidud. Need ühendused on valitsusest sõltumatud ja koosnevad austatud õpetajatelt ja spetsialistidelt. Ühenduste spetsialistide rühmad külastavad kolledžid ja ülikoolid korrapäraselt, et hinnata nende kvaliteeti ja anda sellest aru. Milwaukee School of Engineering on akrediteeritud Kõrgema Õppekomisjoni (800) 621-7440 (www.ncahlc.org).

Järgmised MSOE programmid on akrediteeritud Engineering akrediteerimise komisjoni ässitama, http://www.abet.org

 • Arhitektuuri insener (BS)
 • Biomeditsiinitehnika (BS)
 • BioMolekulaartehnika (BS)
 • Arvutitehnika (BS)
 • Elektrotehnika (BS)
 • Tehnika (BSE)
 • Tööstuse insener (BS)
 • Masinaehitus (BS)
 • Tarkvaratehnika (BS)

Perearstiabi bakalaureuse programm on akrediteeritud kollegiaalse õendushariduse komisjoniga (CCNE) , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036; telefon (202) 887-6791 ja on täielikult heaks kiitnud Wisconsini juhatuse määrus ja litsentsimine, 1400 E. Washington, Madison, WI, 53703.

Ehitusõppe bakalaureusekraad on akrediteeritud Ameerika Ehitusõppe Nõukoda (ACCE) , 1717 North Loop 1604 East, Suite 320, San Antonio, TX 78232-1570; telefon (210) 495-6161, faks (210) 495-6168, e-post acce@acce-hq.org

Magistriõpetuse Perfusionis on akrediteeritud komisjon Allied Health Education Programs (CAAHEP) akrediteerimise kohta , 25400 US Highway 19 N, Suite 158, Clearwater, FL 33763; tel (727) 210-235, faks (727) 210-2354

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Saada järgmisele erialasele tasemele arhitektuuri inseneri magistrikraad. Teil on mugav väljaõpe ja üks-ühele suhtlemine ekspertidega, kes toovad oma reaalse maailma koge ... [+]

Saada järgmisele erialasele tasemele arhitektuuri inseneri magistrikraad. Teil on mugav väljaõpe ja üks-ühele suhtlemine ekspertidega, kes toovad oma reaalse maailma kogemuse klassiruumi.

MSOE Arhitektuurialase Inseneri Magistrikraad (MSAE) kraad pakub rõhku nii ehituse inseneri kui ka mehaaniliste ja elektriliste sanitaartehniliste süsteemide (MEP) süsteemides. Õpilased, kes valivad Euroopa Parlamendi valiku, saavad valida valikainete kursused, mis keskenduvad mehaanilistele, elektrilistele või torustikusüsteemidele. See vastab arhitektuuri-, tsiviil- või ehitusinseneride vajadustele, kes soovivad arendada teadmisi tänapäevaste ehitiste struktuuriliste, mehaaniliste, elektri- või sanitaartehniliste süsteemide kujundamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Edasi oma karjääri magistrikraadi tsiviilehituse. Meie mugavad õhtused klassid pakuvad paindlikkust oma ajakava järgi. ... [+]

Edasi oma karjääri magistrikraadi tsiviilehituse. Meie mugavad õhtused klassid pakuvad paindlikkust oma ajakava järgi.

MSOE's Civil Engineering Master of Science (MSCVE) programm on mõeldud selleks, et õpetada õpilastele erialaseks praktikaks vajalikke arenenud teadmisi ja oskusi. MSCVE programm oli kavandatud selleks, et tegeleda Ameerika Ühendriikide Civil Engineering Liidu välja töötatud kraadiõppeprogrammide uue tsiviilinseneriametiga. Õpilased saavad spetsialiseeruda ühel järgmistest valdkondadest: (1) ehitusjuhtimine, (2) keskkonna- ja veeressursside ehitus ja (3) ehituslik insener.

MSCVE programmi lõpuleviimine vastab riikliku inseneride ja inspektorite nõukogu poolt välja pakutud haridusnõuetele, milles nõutakse minimaalset magistrikraadi või sellega samaväärset taset kutsealase inseneri lubamise eeltingimuseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Advance oma karjääri magistrikraadi inseneri. Meie mugav õhtune pakkuda paindlikkust oma ajakava nõudmisi. ... [+]

Advance oma karjääri magistrikraadi inseneri. Meie mugav õhtune pakkuda paindlikkust oma ajakava nõudmisi.

MSOE Master of Science in Engineering (MSE) programm on interdistsiplinaarne inseneri programmi esmane rõhuasetused valdkondades elektrotehnika (EE) ja masinaehitus (ME). Põhikomponent MSE programm on laius inseneri taustaga, et õpilased valdkondades süsteemide kavandamise, EE ja ME. Lisaks igale õpilasele pakutakse teatud kontsentratsiooni läbi valiku inseneri valik ja valikained.

See interdistsiplinaarne lähenemine on Iseloomustab MSOE programmi ja õpilased saavad võtta engineering kursusi nii sees kui ka väljaspool oma distsipliini. Kursused hõlmavad selliseid teemasid nagu simulatsioon ja modelleerimine, operatsioonide uuringud, kvaliteedi insener, täiustatud inseneri matemaatika, lõplike elementide analüüs, arenenud mehaanika, vedeliku jõusüsteemid, andmeside, juhtimissüsteemid ja täiustatud elektroonilised süsteemid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Sageli nimetatakse "inseneri MBA," magistrikraadi inseneri juhtimine ühendab oma tehnilise tausta koos põhitegevusele õppekava. Segatud-Internet esitamise vorm annab pain ... [+]

MS Engineering Management Sageli nimetatakse "inseneri MBA," magistrikraadi inseneri juhtimine ühendab oma tehnilise tausta koos põhitegevusele õppekava. Segatud-Internet esitamise vorm annab paindlikkuse.

Uuringud on näidanud, et kõige edukamad ettevõtted juhivad inimesed, kellel on kogemusi põhitegevus ettevõte. Juhul tehnoloogial põhinevad ettevõtted, tähendab see, inseneride või muude tehniliselt orienteeritud üksikisikutele. Liiga sageli puudumine kindel taust juhtimine on takistanud insenere tõuseb otsuste tegemisega seotud ametikohtadel.

MSOE Master of Science in Engineering Management (MSEM) kraadiõppe programm põhineb filosoofiat, et Ameerika firmad kasvavad ja rahvusvaheliselt konkurentsivõimelised, nende tehniline personal peab olema vahendid, et tõhusalt hallata ja osaleda otsustusprotsessis. Insener juhtimise programm on kõige parem kirjeldada kui magistrikraadi üldise juhtimise tehnoloogiline orientatsioon.... [-]

Ameerika Ühendriigid Milwaukee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles