Loe ametlikku kirjeldust

MUST on Ameerika ülikooli rahvusvahelise haardega. Oleme pidevalt laiendanud suhteid riikide ja rahvusvaheliste haridus- kogukondade ja ettevõtlusorganisatsioonide rikastada kogemusi meie õpilastele ja hõlbustada nende õppimise MUST. Me usume koostööl osalemist hariduses, kui õpilased, administraatorid, õppejõud, töötajad ja ühiskonna aidata institutsiooni parandada ise, saavad kõik sidusrühmad. Oleme otsustanud, et olla maailmatasemel korraldamine ja kutsun teid olema osa MUST.

Täna ja tulevikus, teadmised on vahe edu ja ebaedu. Kuna informatsioon muutub valdav ning tootlikkuse ja töökindluse nõuetele suurendada, oleme veendunud, et lahendus peitub hariduses. Programmid pakume õpilastel valmistuda alustada uut karjääri või aidata neil parandada oma olemasolevaid. Meie programmid on ühine eesmärk: koolitus tõhus juhtimine ja haldamine ning selle tulemusena, mis võimaldavad meie lõpetajale teadmisi edu.

Pakume klasside ülikoolilinnakus ja online. Meie campus asub 1 Oakwood Blvd, Hollywood, Florida

Helista nüüd (305) 847-2190

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

MUST University

Kraadiõppe programmi Emerging Technologies MUST Ülikooliharidusministeerium annab osalejatele teadmised ja tehnoloogia oskusi, et luua tõhus plaanid kooli ringkonnas tehn ... [+]

programm lõpetanud Emerging Technologies in Education MUST Ülikool annab osalejatele teadmised ja tehnoloogia oskusi, et luua tõhus plaanid kooli ringkonnas tehnoloogia, arendada koolitusprogramme klassiruumis õpetajatele tehnoloogiat kasutades, edendada organisatsioonilised muutused tehnoloogia abil, hallata tehnoloogilisi vahendeid ja personali koolikeskkonnas ning rakendada oma tehnilisi oskusi ja teadmisi, et tuvastada ja kasutada tehnoloogilisi vahendeid asjakohaselt vajadustele koolid, kooli alasid jms haridusasutused. Kõik vajalikud kursused tegelema nende tehnoloogia vajadusi koolides.

[-]
Ameerika Ühendriigid Fort Lauderdale
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
MUST University

Master 's programmi International Business MUST University eesmärk on valmistada üliõpilasi ette juhtimise võimaluste rahvusvahelist organisatsiooni ja tööstusharudes. Õp ... [+]

O Magistriõppesse International Business kell MUST University eesmärk on valmistada üliõpilasi ette juhtimise võimaluste rahvusvahelist organisatsiooni ja tööstusharudes. Õpilased saavad juhtimisoskusi ja terviklik arusaam kultuuri äri küsimusi, rahvusvaheliste määruste ja strateegilise planeerimise vaja edu dünaamiline maailmaturul täna. Muud keskendutakse järgmistele valdkondadele väljakutsetele laienemine, tehnoloogia kasutamine ja tõhusad otsuste tegemise rahvusvahelisel tasandil.

[-]
Ameerika Ühendriigid Fort Lauderdale
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
MUST University
Address
1 Oakwood Blvd #120 Hollywood, Florida 33020 (305) 847-2190 info@mustedu.com
33020 Fort Lauderdale, Florida, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 305 847-2190