Madonna University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Missioon

Katoliku ja Franciscan kõrgkoolide Madonna University missioon on oma õpilastele tuua kaasa kristlik humanistlikud väärtused, intellektuaalne uurimine, mitmekesisuse austamine ja kohustus teenindada teisi liberaalse kunstihariduse kaudu, mis on integreeritud karjääri ettevalmistamisse ja mis põhineb katoliku traditsioonis tunnustatud tõekspidamistel ja põhimõtetel.

Madonna missioon saab oma vaimu nendest prantsuseäärsetest väärtustest:
• Iga inimese väärikuse austamine
• rahu ja õiglus
• lugupidamine loomingule
• Haridus tõeks ja teenistuseks

Madonna University ajalugu

1937. aastal asutas Ema Mary DeSales Tocka ja tema nõustaja Liivimaal Felicia keskkonverentsil Madonna University (edaspidi tuntud kui Püha Neitsi Maarja juniorkolleegiumi ettekanne), kusjuures 18 õe esimeseks aastaks registreeriti.

Madonna University asutas magistriõppeprogrammid 1982. aastal ja sai 1991. aastal ülikooli. Riikliku, piirkondliku ja riikliku tasandi õendushariduse juht Madonna Ravikindlustuse Kolledž käivitas Ülikooli esimese doktoriõppekava - õendustööde doktorikraadi - aastal 2009. Selle kasvu ja arengu kaudu on asutus muutunud üheks riigi suurimaks frantsiskaaniülikooliks koos üliõpilaste ja üliõpilastega, kellel on ligikaudu 3100 üliõpilast.

Feliciani õed, asutajad

Madonna University sihtasutust saab jälgida 1855. aastal Varssavis, Poolas, kus noor naine Sophia Truszkowska moodustas vaesetele, kodututele, haigetele ja vanuritele hoolitsemise usuline korraldus. Tuntud kui Feliciani õed, püüdis see väike rühm naisi aidata oma kogukonda Assisi püha Francisuse õpetuse kaudu. Esimesed Feliciani õed saabusid 1874. aastal Ameerika Ühendriikidesse, elades Wisconsinis asuvas Poola kogukonnas kogukonna laste koolide rajamiseks. 1880. aastaks laiendasid Feliciani õed oma jõupingutusi Michiganisse, haldades nii Bay Cityi kui Detroiti kooli. Kuna Felician kogukond kasvas, siis ka vajadus kõrgkooli järele, et valmistada Feliciani õe õpetajana ette.

Katoliku, frantsiskaani traditsioon

Madonna University näitab katoliikliku ja frantsiskaalse stipendiumi trahvi traditsiooni, mis on oluliselt kaasa aidanud meie ühiskonna intellektuaalsele ja professionaalsele arengule. Madonna University lõpetajal on kõigil kontinentidel, välja arvatud Antarktikas vilistlased, oma teadmisi ja oskusi kogu maailmas mõttekas teeninduses - teiste inimeste elukvaliteeti parandades, samal ajal kui edendada oma elukutseid.

Asutatud: 1937
Asukoht: Liivimaa, Michigan
President: Michael A. Grandillo, Ph.D.
Moto: Sapientia Desursum - "Tarkus ülevalt"
Värvid: sinine ja kuld
Mascot: ristisõdurid
Õpilased: umbes 2460 üliõpilast | Umbes 640 lõpetaja
Teaduskond: 123 õppejõudu | 13: 1 õpilastevaheline suhe

Akadeemikud:

  • Assotsieerunud ja bakalaureuse kraadi rohkem kui 100 karjääris keskendunud peamised äriühingud
  • Kõrgkool pakub üle 30 magistriõppekava ja ühe doktoriõppeprogrammi
  • Tähistab üle 50 aasta pikkust õendusharidust
  • Esimeses riigis pakutakse bakalaureusekraadi viipekeeleõppes
  • Ainult ametlik ülikoolipõhine bakalaureuse- ja magistriõppeasutuste hospice ja palliative uuringute programm

Undergrad Õppemaks: $ 10950 täistööajaga õppemaksu 12-18 krediiti, õendusabi krediiti ja tuba ja laud ekstra

Kergejõustik:

  • Madonna University on Wolverine-Hoosier Athletic Conference (WHAC) ja National Intercollegiate Athletics National Association
  • 19 meeste ja naiste võistkondade meeskonda
  • Igal aastal osaleb meediakoolituses spordis umbes 350 üliõpilast

Asukohad

Liivimaa

Madonna University

Telefon
734-432-5667

Gaylord

Outreach Center: Gaylord University Center

Clintoni harta linn

Outreach Center: Macomb University Center