Loe ametlikku kirjeldust

Maitripa College on esimene tiibeti budistlik kolledži Pacific Northwest, ja oli peremehe dalai-laama Environmental Summit mai 2013. Maitripa College põhineb veendumusel, et budistlik mõelnud ja praktika on märkimisväärse panuse anda Ameerika ühiskond ja kultuur. Juhib Geshe Lharampa, Yangsi Rinpoche, Maitripa haridus mudel põhineb kolmel sambal stipendium, meditatsioon, ja Service, pakkudes mõtisklev ja teosed õpetlik kogemus. Stipendiumid ja ordineeritud sangha stipendiumid, paindlik ajakava, ja atraktsioone Portland, Oregon, pane taskukohane kraad või täiendõppe käeulatuses. Maitripa on nii kolledži ja budistliku meditatsiooni keskus.

Maitripa College

Meie filosoofia haridus: kolm sammast

Me usume võimu haridus kasvatada meie potentsiaali luua mõtestatud elu. Keskmes on Maitripa College haridus on kolm sammast stipendium, meditatsioon, ja teenindus.

Kolme samba Education at Maitripa College

Nii Master of Arts in budistlik Uuringud ja Master of Divinity kraadi, kolm sammast stipendium, meditatsioon, ja teenus on foundational. Me mõistame, et mõni neist kolm sammast on saadaval mitmeid erinevaid viise, kuidas meie elu-mindfulness koolitused, dharma keskused, kolledžid ja mitte kasumi on kõikjal. Alles Maitripa College on nad moodustavale teosed ja integreeritud hariduse, mis on maandatud traditsioon.

Unikaalne Maitripa College on asjaolu, et meie meditatsiooni ja filosoofia kursustel õpetatakse nii koolitatud Lääne teadlased ja traditsiooniliselt koolitatud Tiibeti meistrid, sealhulgas südamiku meie teaduskonna praegu Geshe Lharampa Yangsi Rinpoche, kes räägib vabalt inglise ja annab õpetust viisil mis on lõdvestunud, armastav, ja otse enda kogemuse põhjal.

Stipendium

Läbi range akadeemilise uurimise, sealhulgas kursused Lamrim, Madhyamaka tegelenud budismi ajalugu budistlik filosoofia, teooriad ja meetodid, ja rohkem, meil on juurdepääs nii laius stipendiumi saadaval Lääne-akadeemia ja põhjalikke teadmisi ja tarkust edastada läbi geluugi koolkonna Tiibeti budismi. Läbi avatud dialoogi ja seminar-stiilis klassid, meie õppejõud ja üliõpilased teevad budistlik stipendiumi tulevad elus.

Mõtisklus

Erinevalt paljudest kohtadest, kus saab harjutada mindfulness või mediteerida täna meie meditatsiooni kursused on koos õppida ja pakkuda selget ja otsest rada tutvumiseks mõlkuma. Läbi esialgne kokkupuude tee läbi klassikalise ja kaasaegse kirjanduse, millele järgneb kohe istub praktikas sama, loome kaart mõista meie kogemusi meditatsiooni. Selle tulemusena meditatsiooni samba, me õpime vastumürgid murelik või tuim-nii teoorias kui ka praktikas. Meie klassid on korraga kaasaegne, keskendunud ühiste probleemide ja väärarusaamu kaasaegse praktika, ja vana, puudutades traditsioonilist ja aega katsetatud meetodeid tutvustada ennast koos vaimu.

Teenus

Teenus sammas on kui "kummist vastab tee" raames Maitripa kolledži haridus. Avastades suhteid väljaspool College põhjustel, õpilased on ühendatud ühenduse partner, kellega nad pühendavad oma aega ja vaeva teenust. Töötamine hospiitsi, vanglates, koolides, kus kodutute kogukond, religioonide keskkondades, või mõnel teisel vabatahtlike suutlikkust ja nende ümber Portland, õpilased juhinduvad arendada isiklikke vaimuliku kujunemise aluseks, millest võtavad oma õppe- ja harjutada välja padi ja maailma kasu teistele.

Oma esimesel poolaastal Service Learning haridus, õpilased keskenduda vajaduste analüüsi uuring suunatud sotsiaalteenuste rühmade Portland. Järgmisel semestrit, õpilased treenida ning lõpuks olla valitud partnerorganisatsioonid ning osaleda tavakohtumist struktureeritud analüüsi ja analüüsi väikestes gruppides Yangsi Rinpoche ja muud Maitripa personal. Samal ajal, õpilased saavad kogemusi mitmete külalisesinejad kohaliku pakkuvad organisatsioonid, kes liitub klassi, et jagada oma teadmisi ja inspiratsiooni.

Teenus õppe programm kulmineerub lõpus kaks aastat suulisi ja kirjalikke ettekandeid, mis püüavad ühendada õpilaste sisemise ja välise kogemusi teenust, samuti contextualize oma teenust kogemusi suurem paradigma oma hariduse Maitripa.Sellest ei piisa, et saada kirglik. Sa peab tegutsema. Seal on kaks aspekti tegevus. Üks on ületada moonutusi ja kannatustes oma meeles, see on nii rahustav ja lõpuks hajutada viha. See on tegevus kaastundest. Teine on rohkem sotsiaalset, rohkem avalik. Kui midagi on vaja teha maailma parandamiseks ülekohtu, kui üks on tõesti mures saavad teised, üks peab olema kaasatud, kaasatud. His Pühadus dalai-laama

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Maitripa College

Maitripa College pakub jõuline, 72 krediiti vähemalt kolme kuni nelja aasta Master of Divinity (MDiv) kraadi alluvuses Yangsi Rinpoche. MDiv on professionaalne määral kes ... [+]

Maitripa College pakub jõuline, 72 krediiti vähemalt kolme kuni nelja aasta Master of Divinity (MDiv) kraadi alluvuses Yangsi Rinpoche. MDiv on professionaalne määral keskendunud budistlik lähenemine kasvatamine intellektuaalne, vaimne ja professionaalseid oskusi, et töötada agent positiivseid muutusi maailma. Scholasticu ja mõtisklev koolitus moodustab tugeva aluse osavalt jõustada culturally- asjakohaste tarkuse ja kaastunde. Kandidaadid on valmis elu ja juhivad ka mittetulundussektori ja traditsiooniliste chaplaincy rolle budistlik religioonidevahelised või ilmalik institutsioonide ja kogukondade.

Keskmes astme õppekava on kolm sammast kõrghariduse Maitripa - stipendium, meditatsioon, ja üldkasulikku tööd. Master of Divinity aste on mõeldud üliõpilastele otsib praktilisi, põhjalikke ja kriitiline arusaam budistlik mõtles suurt rõhku reaalse elu rakendus, nii sisemiselt kui ka teenuse kogukonnas. Programm paarid meditatiivse koolituse ja tegevteenistuses kogukonna partnerluse keskne filosoofiline õppekava eesmärk on jahvatatud üliõpilane budismi põhimõtteid, loogika filosoofiline väide, meditatiivse tehnikaid ja metoodikaid akadeemilise religioon. Süntees see koolitus ja uuring teatab isikliku ja kutsealase budistliku suundi mõisted ise ja teised, soovi leevendada kannatusi ja sõltuvuse kohalikul ja globaalsel tasandil.... [-]

Ameerika Ühendriigid Portland
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Maitripa College

MA budistlik Studies Program on 44-krediidi koolilõpetaja Õppekava alluvuses Yangsi Rinpoche. Magistrikraadi keskendub ühendab range akadeemilise meditatsiooni ja üldkasu ... [+]

MA budistlik Studies Program on 44-krediidi koolilõpetaja Õppekava alluvuses Yangsi Rinpoche. Magistrikraadi keskendub ühendab range akadeemilise meditatsiooni ja üldkasuliku nõuetele pakkuda superior, integreeritud hariduse budistlikus Uuringud ja on mõeldud õpilastele, kes otsivad põhjalikke ja kriitiline arusaam budistlik arvasin kontekstis nii traditsioonilisi kui ka akadeemilise stipendiumi. Aste paarid meditatiivne kogemus tee ja koolitus integreerida budistlike põhimõtete Tegevteenistuse koostöös tuum filosoofiline õppekava eesmärk on jahvatatud üliõpilane budismi põhimõtteid, loogika filosoofiline väide, ja meditatiivse tehnikaid. Integratsiooni stipendiumi, meditatsiooni, ja teenus on rõhutanud, täiendavaid nõutud kursuste uurimismeetodeid, ajalugu ja vähemalt kaks mõistet klassikalise tiibeti keele. Põhjalik eksamid, või erandjuhtudel väitekirja, on nurgakiviks kraadi nõue.... [-]

Ameerika Ühendriigid Portland
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles