Marconi International University - Miami

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Marconi rahvusvaheline ülikool on uuenduslik ülikool, mille on litsentseerinud Florida haridusosakonna sõltumatu hariduse komisjon - CIE . MIU missioon on rahuldada rahvusvaheliste ja kodumaiste tudengite vajadusi, pakkudes neile erinevaid õppevõimalusi nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe tasemel, paindlikku ajakava, pidevat registreerumist, veebiklasse, virtuaalseid laboreid ja simulatsioone.

132919_TematicaMBAImagen1200x628.png

Ülikool tegeleb oluliste teadusuuringute ja innovatsiooniga vastavalt ühiskondlikele muutustele ja edusammudele, edendades uuenduslike õppemetoodikate kasutamist, ühendades arenenud tehnoloogilised lahendused traditsiooniliste tegevustega nagu loengud, töötoad ja seminarid. Pühendumus tipptasemele ja kvaliteedile inspireerib meie programme, mis valmistavad õpilasi ette vastama globaalsetele muutustele ja rakendama oma akadeemilisi teadmisi reaalses olukorras. Marconi missiooniks on pakkuda uuenduslikke ja taskukohaseid kvaliteetseid kraadiõppe programme ja õppimisvõimalusi nii kodu- kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele, kasutades uusimat tehnoloogiat ja reageerides õpilaste vajadustele akadeemilise, isikliku ja ametialase terviklikkuse saavutamiseks.

Miks valida Marconi International?

- Kõrgelt kvalifitseeritud rahvusvahelised teaduskonnad - inglise ja hispaania keeles pakutavad programmid - Juurdepääs tugiteenustele ja karjäärile orienteeritud juhendamine - keskmiselt 12 õpilast klassis individuaalse hoolduse ja tähelepanuga - didaktiline tugi inglise ja hispaania keeles pühendunud õppejõududelt ja töötajatelt - multikultuurne õpe keskkond - juurdepääs Euroopa ja rahvusvaheliste ülikoolide rahvusvahelisele võrgustikule.

Asukohad

Miami

Marconi International University

Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 786-706-5695