Marshall University - College of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

õppejõud Graduate School of Management koosneb üksikisikute haridusliku taustaga ja kogemusi funktsionaalne valdkondades ärijuhtimine, raamatupidamine, rahandus, juhtimine, turundus, majandus, inimressursside, tervishoiu, organisatsiooni kommunikatsiooni ja õigusega. Õppejõud, koos teiste teaduskondade Graduate College pakub erinevaid lõpetanud haridusvõimalusi naistele ja meestele valmistub haldus karjääri äri, tööstuse, tööhõive, valitsuse, haiglate ja mittetulundusühingute.

Akrediteerimine

College of Business on akrediteeritud AACSB: International Association for Management Education (Ameerika Assamblee Collegiate Schools of Business) ja komisjoni kõrgkoolis of North Central Association of Colleges ja koolid.

Kursus

Tunnistuse programmid praegu pakutakse sisaldama Mehhatroonika Business Management sihtasutused.

Degree Programs

Taseme programmid praegu pakutakse on järgmised: Master of Business Administration (MBA), Executive MBA (MBA), Master of Science in Health Care Administration (MS) ja Master of Science in Human Resource Management (MS). Kõige värskemad Lisaks on Doctor of Management Practice Nurse narkoosi pakutakse valige kohordi lähitulevikus.

Sissepääs nõuded

Isikud, kes soovib jätkata kraadi MS Human Resource Management või MS in Health Care Administration peab järgima protseduure ja tingimustele Marshalli University Graduate College määratletud järgmistes osades käesolevas kataloogis. Isikud, kes soovib jätkata aste MBA või Executive MBA tuleb järgida spetsiaalseid menetlusi kirjeldatakse järgmistes osades.

Loobumine sisseastumise Eksami-

Taotleja MBA programmi või kas MS programmi teenitud doktorikraadi alates akrediteeritud asutus ei ole kohustatud võtma GRE või GMAT. Taotleja magistrikraadi on kohustatud võtma GRE või GMAT.

Plaani uuring

Õpilase ja tema / tema nõunik koostab plaani uuring, mis peab olema heaks poolaastal kus õpilane esialgu registreerib. Kava peaks olema asjakohane rahuldada õpilaste / mis tema valitud valdkonnas. See hõlmab konkreetseid kursusi Õpilane peaks täitma; ja ka kõiki muid nõudeid programmi või koolis. Kursused noteeritud plaani uuring tuleb neid hinnatakse korral õppejõud. Järgnevad taotlused muutused kava peab olema ametlikult heaks kiidetud MBA direktor või Akadeemiline nõustaja. Iga kõrvalekalle lõpliku plaani uuring ja / või lahknevus see ja õpilase ametliku ärakirja aeglustab lõpetamist. Iga plaani uuring, mis kinnitas võib kaduda, kui õpilane on passiivne üks aasta (kui ametlikul puhkusel).

Hinne punkti keskmine nõue

Üliõpilane peab olema 3,0 üldist GPA kõigis programmi kursuste, kus pole rohkem kui kaks C on tema programmi, lisaks üliõpilane peab säilitama 3,0 GPA Graduate College. See standard peavad olema täidetud, et tudeng lõpetaja. Kui õpilane langeb alla nimetatud standardid, siis see üliõpilane pannakse akadeemilise tingimisi või sõltub vallandamise programmi.

Põhjalik hindamine

Eksam kandidaadid peavad läbima põhjaliku hindamise enne kättesaamist magistrikraadi. Ajastus ja vorm õpilase Põhjalik hinnang eelnevalt heaks kiitnud direktor Graduate School of Management. Põhjalik hinnang on tavaliselt kirjutatud sõna raamat, mida on tarvis lõplik, integreeritud nurgakiviks muidugi, MGT 699, "Business Policy ja strateegia," või MGT 696, "Administrative Poliitika ja strateegia."

Kursusel Policy

Selleks, et võtta 600-taseme kursuse Graduate School of Management (GSM), õpilane peab olema lubatud GSM programmi. On arvatud alusel, õpilane ei käi GSM võib võtta ainult ühe 600- tasandil GSM muidugi kirjaliku loata GSM Akadeemiline nõustaja või GSM MBA direktor. Koostööprogrammides teiste osakondadega peab heakskiidetud poolt GSM direktor. See on vastutus õpilase saada see heakskiitmiseks enne üritasid registreeruda. Lisaks õpilane peab vastama konkreetse kursuse eelduseks. Õpilased, kes rikuvad eeskirju järgivad administratiivselt tagasi.

Asukohad

Huntington

Address
John Marshall Drive,1
25755 Huntington, Lääne-Virginia, Ameerika Ühendriigid

Akrediteeringud

AACSB Accredited

Programmid

See ülikool pakub ka: