McCombs School of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kui juhtimine on teenitud ™

Austini ülikooli üks suuremaid ja silmapaistvamaid ärikoolisid on Austinis asuva Texase Ülikooli äriülikoolis pühendatud homsete ettevõtete juhtide koolitamisele, luues teadmisi tööstusele ja ühiskonnale. Edetabelid räägivad ainult osa sellest, mis teeb McCombsi nii head, kuid see on hea algus. Oleme üks vähestest koolidest riigis, et saada parimaid märke peaaegu kõigis ettevõtte uudistevaldkondades, mida USA Uudised on igal aastal järjestatud

McCombs õpetab üle 6000 bakalaureuseõppe, MBA, MPA ja Ph.D. igal aastal üliõpilasi, luues ühe suurima kumulatiivse mõju mis tahes ärikool maailmas. Igal aastal osaleb ka umbes 2000 erialaspetsialist, kes töötavad juhtivtöötajatel ja nende ettevõtetel. Need programmid toimuvad meie esimese klassi AT-s

McComb School of Business on kooskõlas ülikooli algatusel, et saavutada uus nägemus kõrghariduse kohta, õpetades juhte, kes loovad väärtust ühiskonnale. Meie nägemus on saada üks silmapaistvamaid ärikoolid maailmas; lähiaastatel keskendub meie strateegiline plaan seitsmele algatusele eesmärgi saavutamiseks.

Tippkoolituse õpetamine

Küsige McCombsi õpilastelt nende kooli lemmik-aspekte, ja nad viitavad pidevalt teaduskonna kvaliteedile ja ligipääsetavusele. See dünaamiline teadmiste juhtide rühm on tuntud asjakohaste ettevõtlusuuringute loomise eest (me oleme riigi tootlikumate teaduskoolide seas), kelle ülesandeks on väljakutsed ja tõusud. McCombsi õppejõud ei hõlma ainult tavapäraseid ärijuhte, vaid loovad ka ettevõtlusalaseid teadmisi.

Tippkoolituse keskus

Üks kooli algatus hõlmab suuremat toetust tipptaseme õpetamiseks, luues institutsionaalse üksuse, mis toetaks õpetajate jõupingutusi õpitõhususe suurendamisel. Kõrgemate õpingute keskus hõlbustab õppejõudude koostööd ametlike juhendamisprogrammide, võrdsete suhtlemisvõimaluste kaudu, õppetöötajate võimaluste ja muude algatuste külastamiseks.

McCombs Õppematerjalid

McCombs Teaching Fellows eristatakse, et austada parimaid õpetajaid õppejõudude seas. Praegu on kaheksa õppejõu osa ülikooli auväärsetest õpetajatest. McCombs on olnud ka juhtiv kogemuslike haridusvõimaluste pakkumisel, sealhulgas 366P praktikumide ja juhtivtööprogrammiga ülikoolide tasemel, investeerimisfondil ning turunduse ja riskikapitalifondide programmidel MBA tasemel ja MPA maksustamispraktikal.

Ühiskondlikud väljakutsed

Maailma silmapaistvamad ärikoolid seisavad silmitsi oluliste inimeste väljakutsetega ja kogevad teadmisi, et toota teadusuuringuid ja kavandada tänapäeva sotsiaalset tähtsust. McCombsi ettevõtluskool on ainulaadne, et aidata kaasa dialoogile, mis on seotud kahe maailma kõige tõsisemate probleemidega, energiavarustuse ja jätkusuutlikkuse ning innovatsiooni ja loovusega.

McCombsi akadeemiliste programmide asukohas olevatel linnadel on traditsioonilise ja alternatiivse energia tootmisel ja põlvkonnal märkimisväärsed eelised. Texas on riigi juhtiv toornafta ja maagaasi tootmine, samuti tuuleenergia tootmine ning Austin on uuenduslike energiavarustuse ja -toodete säilitamise tehnoloogia keskus.

Ühendus

McCombsi ettevõtluskooli eesmärke saab saavutada ainult täielikult kaasatud ja sihipärasel kogukonnal. McCombsi jaoks hõlmab see kogukond õppejõudu, personali, õpilasi, heategijaid ja vilistlasi.

See ülikoolilinnak ja inimesed, kes õpetavad ja õpivad siin, hämmastavad teid. Meie üliõpilased jagavad klassiruumi, kus on ühelt üliõpilaselt kollektiivse õppekeskkonnaga andekad ja mitmekesised inimesed igast maailmaosast, kui "ühistu konkurss". Õppimine algab klassiruumis, kuid jätkub koolis asuvates üliõpilaskeskustes õppeasutustes Texase Ülikooli ilus ülikool Austinis, linna ümber ja Texase ja kogu maailmas asuvate ettevõtete praktiliste projektide kaudu. Tõenäoliselt pole teie elus muudel aegadel sellist täielikku sukeldumist tipptaseme, õppimise ja elu edendamise keskkonnas.

Meie linn

Austin oli üllatus äri üliõpilastele ja külastajatele väljaspool riiki, kuid linna suur ilm, sõbralik õhkkond ja edukas majandus ei ole enam saladusi. 2010. aasta mais nimetas Kiplinger nime Austin

Demograafid kutsuvad Austinat "Ideede linna", mis on üks väheseid Ameerika piirkondi, kus uus äriklientide, ärijuhtide, kunstnike ja visionääride loominguline klass kujundab ümber Ameerika heaolu mudeli.

Kõrge haridusega tööjõud, maailmatasemel teadusülikool, soodsad ärikliimad, mõistlik maksustruktuur ja suurepärane elukvaliteet on viie viie peamise põhjuse, miks ettevõtted valivad Austini. Üle 800 pooljuht-, energia-, arvuti- ja tarkvaratootjad kutsuvad Austini kodus. Teised tööstusharud, nagu bioteadused, multimeedia, film, muusika, logistika ja turustamine, on hästi esindatud ja kasvavad.

Külastage meie veebisaiti siin .

Asukohad

Austin

Address
2110 Speedway, b6000
TX 78705 Austin, Texas, Ameerika Ühendriigid