Loe ametlikku kirjeldust

Georgetowni Ülikooli McCourt'i avalik-õigusliku kooli kool on tipptasemel avalik-õiguslik kool, mis asub Washingtoni keskuse poliitikakeskuses.

McCourt'i kooli kohta

Meie missiooniks on õpetada oma õpilasi arukate poliitikate kujundamisel, analüüsimisel ja rakendamisel ning rakendama neid avalikus, era- ja mittetulundussektoris USAs ja kogu maailmas. McCourt'i kooli lipulaev on magistrikraad avalikus poliitikas. McCourt pakub ka magistrikraadi rahvusvahelises arengupoliitikas, Master of Data Science avalikus poliitikas, Master of Policy Management, Executive Master poliitika juhtimise, samuti muid kahekordse kraadi ja täidesaatva programmid.


55929_Campus_Picture.JPG

Poliitika maailma keskus

Meie asukoht Washingtonis, paneb meie õpilased poliitikamaailma keskmesse, andes neile juurdepääsu kõige kõrgemale poliitikaga seotud praktikate ja töökohtade kontsentratsioonile ning võimaldades meil tuua juhtivaid poliitikutele nii õpetajaid kui ka kõnelejaid.

shutterstock_125858090.jpg

Kvantitatiivne õppekava

McCourt kooli range kvantitatiivne õppekava seab meie lõpetajatele peale oma eakaaslased esimesel päeval. Neid iseloomustab nende kriitilise mõtlemise tase ning nende sisulised teadmised võtmeküsimustest ja poliitikaanalüüsi lähenemisviisidest. McCourt'i kooli ülesanne on anda oma õpilastele ranged kvantitatiivsed ja analüütilised oskused, mis on vajalikud arukate poliitikate kujundamiseks, rakendamiseks ja hindamiseks USAs ja kogu maailmas. Õppekava kajastab nende eesmärkide mitmekesisust ja valmistab neid ette nii kõrgetasemeliste avaliku sektori positsioonide kui ka mittetulundus- või ärisektorite jaoks.

Dr. Holzer in the Classroom

Juhtivad praktikud

McCourt'i kooliõpilased õpivad elavatest ja kaasatud kogukondadest, kes tegelevad poliitikute ja praktikutega. Meie teaduskond teeb tipptasemel uuringuid, et teha kindlaks kiireloomulised probleemid ja soovitada tõhusaid lahendusi tänapäeva kõige olulisematele teemadele, sealhulgas majanduslikule turvalisusele, energiale ja keskkonnale, haridusele, rahvusvahelisele arengule, tervisele ja tervishoiule. Neid kutsutakse korrapäraselt üles andma valitsusele nõu mitmesugustes pakilistes poliitilistes küsimustes.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Tulevaste juhtide koolitamine

Meie õpilased on koolitatud ja valmis rakendama poliitikat - avalikus, era- ja mittetulundussektoris USAs ja kogu maailmas. Rikkaliku ja kaasava intellektuaalse keskkonna loomisel meelitab ja koolitab McCourt parimaid õpilasi, kes saavad tuleviku poliitilisteks juhideks.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Avaliku poliitika magister annab homsete poliitiliste juhtide jaoks vajalikud oskused, et lahendada ühiskonna keerukamaid väljakutseid. ... [+]

Anda homse poliitika juhtidele oskused, mida nad vajavad, et lahendada ühiskonna kõige keerukamaid väljakutseid.

Selts seisab silmitsi keerukate ja tõhustatud poliitiliste väljakutsetega, nagu taskukohase tervishoiu pakkumine, energiajulgeoleku suurendamine, samal ajal minimeerides meie keskkonnale avalduvat mõju, leevendades üleilmset vaesust, vähendades tööpuudust ja suurendades töökohtade kasvu ning parandades kooli jõudlust.

Avaliku poliitika magistri kraad annab õpilastele põhioskuste kogumi ökonoomika, kvantitatiivsete meetodite, juhtimise ja poliitika kohta, mis võimaldab neil hinnata neid väljakutseid ja nendele reageerida.

McCourti kooli kogemus

VERSATILE, GLOBAL SKILL SET ... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Avaliku poliitika andmeteaduse magister (MS-DSPP) on ühine kraad, mida pakuvad Georgetowni McCourti avaliku poliitika kool ja Georgetowni Graduate Analüütika programm, mi ... [+]

Kõrgharidus ülikoolilõpetajate ja spetsialistide jaoks, kes on huvitatud avaliku sektori töö tehniliste andmete arendamisest.

Meie nutitelefonidest ja meie krediitkaartidest; meie tweets ja meie autod - andmed on kõikjal ja kõikjal. Isegi elektriliinides, lennujaamades ja maanteedel, kus me sõidame, on andmeid kohtades, mida me isegi ei mõtleks. Nende andmete arukas ja tahtlik rakendamine võimaldaks meil paremini teha avalikke poliitilisi otsuseid, leida mudeleid ja tõhusamalt pakkuda kriitilisi teenuseid, nagu tervishoid, haridus ja riigi julgeolek. Ülemaailmse valitsuse, mittetulundussektori ja erasektori sektorites suureneb nõudlus andmete analüütikute, teadlaste ja andmetega seotud juhtide järele. Avaliku poliitika andmeteaduse magister (MS-DSPP) on ühine kraad, mida pakuvad Georgetowni McCourti avaliku poliitika kool ja Georgetowni Graduate Analüütika programm, mis ühendab McCourti avaliku poliitika analüüsi õppekava ajaloolised tugevused tipptasemel arvutus- ja matemaatika Georgetowni Analyticsi statistiliste meetodite koolitus. See uuenduslik kombineeritud õppekava võimaldab lõpetajal olla väga väärtuslik kõigis sektorites USA-s ja kogu maailmas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Rahvusvahelise arengu poliitika magister annab järgmise põlvkonna rahvusvahelistele arenguvõitlejatele vajalikud oskused maailma muutmiseks. ... [+]

Rahvusvahelise arengu poliitika magister annab järgmise põlvkonna rahvusvahelistele arenguvõitlejatele vajalikud oskused maailma muutmiseks.

Rahvusvahelise Arengupoliitika Magistriõppes (MIDP) pakutakse üliõpilastele vajalikke tehnilisi ja analüütilisi oskusi, mis on vajalikud positiivsete erinevuste saavutamiseks maailmas, pakkudes samal ajal teadmisi poliitika, juhtimise ja eetika arendamise kohta.

Meie õpilased tunnistavad, et hästi kavandatud valitsuse poliitika ja arenguprogrammid võivad olla võimas vahend avaliku heaolu parandamiseks, kuid ilma majandusliku ja institutsionaalse konteksti mõistliku mõistmise võimatuid jõupingutusi võib valesti suunata ja isegi kahjulikke tulemusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Poliitikajuhtimise magister varustab praeguseid ja esilekerkivaid poliitilise juhte, kellel on olulised juhtimis- ja analüütilised oskused oma karjääri edendamiseks. ... [+]

Poliitikajuhtimise magister varustab praeguseid ja esilekerkivaid poliitilise juhte, kellel on olulised juhtimis- ja analüütilised oskused oma karjääri edendamiseks.

Kui silmitsi seista silmitsi paljude tänapäeva kõige keerulisemate poliitikate juhtimise ja elluviimisega, peavad poliitikakäitajad oskama pakkuda uuenduslikke lahendusi, mis oleksid poliitiliselt ja halduslikult efektiivsed. Poliitika juhtimise magister (MPM) koolitab praeguseid ja esilekerkivaid poliitika juhte poliitika juhtimise kunstis ja teaduses, valmistades neid kaasa tänapäeva dünaamilisele poliitikakeskkonnale.

Tasakaalustatud õpetajakoolitus analüüside, juhtimise ja sisu vahel paljudes poliitikavaldkondades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Poliitika juhtimise magistrikraad (EMPL) pakub õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi, et tõhusalt juhtida tänapäeva keerulises, dünaamilises poliitilises keskkonnas. ... [+]

Juhtide ümberkujundamine. Ümberkujundamise poliitika. Poliitika juhtimise magistrikraad (EMPL) pakub õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi, et tõhusalt juhtida tänapäeva keerulises, dünaamilises poliitilises keskkonnas. INTERDISTSIPLINAARSED CURRICULUM

EMPL on interdistsiplinaarne kraadiõppe programm, mis ühendab avaliku korra ja haldusega majandusteadust ja politoloogiat. Iga kursuse keskseks kohaks on vastavuses juhtivate põhikvalifikatsioonidega (ECQ) * rõhutades strateegilist juhtimist, tulemuslikkuse tulemusi ja koalitsiooni loomist.

TÖÖKORRALDUSTE ARENDAMINE

16 kuu jooksul osalevad õpilased kümnes hübriidkursuses, mis koosnevad viiepäevasest isiklikust kogemusest, mis on integreeritud interaktiivse interaktiivse õppe kahe nädala jooksul.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Choose McCourt

Join us at the McCourt School of Public Policy

Q&A with McCourt School of Public Policy Students

Global Hoyas!

Meet the Spring 2019 GU Politics Fellows

Global Hoyas!

Georgetown University Campus Tour

MPP Student Profile: Jamie Obal

MIDP Student Profile: Ben Chun

MPM Student Profile: Alex Covington

McCourt in Costa Rica

McCourt Students in the Dominican Republic

Start Changing the World Today

McCourt Students @ Public Policy Challenge - Peace Clusters

Georgetown Faces

#HoyasInUK - Election Day

#HoyasInUK - featuring Patrick Spencer

Data for Social Good

Falling in Love with Georgetown

Expert Policy Training

Location address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

Washington, District of Columbia, 20057 US