Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Georgetowni Ülikooli McCourt'i avalik-õigusliku kooli kool on tipptasemel avalik-õiguslik kool, mis asub Washingtoni keskuse poliitikakeskuses.

McCourt'i kooli kohta

Meie missiooniks on õpetada oma õpilasi arukate poliitikate kujundamisel, analüüsimisel ja rakendamisel ning rakendama neid avalikus, era- ja mittetulundussektoris USAs ja kogu maailmas. McCourt'i kooli lipulaev on magistrikraad avalikus poliitikas. McCourt pakub ka magistrikraadi rahvusvahelises arengupoliitikas, Master of Data Science avalikus poliitikas, Master of Policy Management, Executive Master poliitika juhtimise, samuti muid kahekordse kraadi ja täidesaatva programmid.


55929_Campus_Picture.JPG

Poliitika maailma keskus

Meie asukoht Washingtonis, paneb meie õpilased poliitikamaailma keskmesse, andes neile juurdepääsu kõige kõrgemale poliitikaga seotud praktikate ja töökohtade kontsentratsioonile ning võimaldades meil tuua juhtivaid poliitikutele nii õpetajaid kui ka kõnelejaid.

shutterstock_125858090.jpg

Kvantitatiivne õppekava

McCourt kooli range kvantitatiivne õppekava seab meie lõpetajatele peale oma eakaaslased esimesel päeval. Neid iseloomustab nende kriitilise mõtlemise tase ning nende sisulised teadmised võtmeküsimustest ja poliitikaanalüüsi lähenemisviisidest. McCourt'i kooli ülesanne on anda oma õpilastele ranged kvantitatiivsed ja analüütilised oskused, mis on vajalikud arukate poliitikate kujundamiseks, rakendamiseks ja hindamiseks USAs ja kogu maailmas. Õppekava kajastab nende eesmärkide mitmekesisust ja valmistab neid ette nii kõrgetasemeliste avaliku sektori positsioonide kui ka mittetulundus- või ärisektorite jaoks.

Dr. Holzer in the Classroom

Juhtivad praktikud

McCourt'i kooliõpilased õpivad elavatest ja kaasatud kogukondadest, kes tegelevad poliitikute ja praktikutega. Meie teaduskond teeb tipptasemel uuringuid, et teha kindlaks kiireloomulised probleemid ja soovitada tõhusaid lahendusi tänapäeva kõige olulisematele teemadele, sealhulgas majanduslikule turvalisusele, energiale ja keskkonnale, haridusele, rahvusvahelisele arengule, tervisele ja tervishoiule. Neid kutsutakse korrapäraselt üles andma valitsusele nõu mitmesugustes pakilistes poliitilistes küsimustes.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Tulevaste juhtide koolitamine

Meie õpilased on koolitatud ja valmis rakendama poliitikat - avalikus, era- ja mittetulundussektoris USAs ja kogu maailmas. Rikkaliku ja kaasava intellektuaalse keskkonna loomisel meelitab ja koolitab McCourt parimaid õpilasi, kes saavad tuleviku poliitilisteks juhideks.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Asukohad

Washington

Address
McCourt School of Public Policy Old North, Suite 100 37th and O Streets, N.W.
20057 Washington, Columbia ringkond, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined