Medaille College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

See on Medaille College

Medaille College on privaatne, mittesekteeriline nelja-aastane kolledž, mille ülikoolilinnakud asuvad Buffalos, Rochesteris ja on-line'is. Medaille keskendub teie edule üliõpilasena ja tulevase professionaalina, pakkudes bakalaureuse- ja magistriõppe programme praktilistes, praktikupõhistes õppekeskkondades ülikoolilinnakus ja Lääne-New Yorgi kogukonnas.

Miks just Medaille?

Valmistame teid ette elukestvaks pühendumiseks kodaniku jätkusuutlikkusele ja ametialasele edule, andes teile varase juurdepääsu karjääriõppele. Teete rohkem kui õpite õpikutest. Õpid tehes. Selle asemel, et lugeda, kuidas rakendada psühhoteraapia tavasid, jälgite sessioonil tõelisi spetsialiste. Vanade äriplaanide uurimise asemel töötate koos meeskonnaga uute plaanide väljatöötamiseks, mis päästavad Buffalo reaalsed ettevõtted.

Teie kogukond on teie klassiruum Medaille College . Õppimine ulatub loengusaali nelja seina tagant kaugemale. Lähete väljakule ja lahendate oma kohaliku kogukonnaga seotud tegelikke probleeme. Looge algoritm, mis sobitaks mentorid paremini noorte vendade Big Brothers Big Sisters-i juurde. Nii treenib Medaille kogu oma elu jooksul eetilist, kodanikult vastutustundlikku inimest.

Suhted, mida te Medaille'is loote, kestavad ka terve elu. Alustate professionaalse võrgustiku loomist ülikoolilinna saabumise päeval. Teie juhendajad kohtlevad teid vähem nagu õpilast ja pigem kui tulevast kolleegi. Meie vilistlased naasevad ülikoolilinnakusse alati spetsiaalsete esinejate seeriate, paneeldiskussioonide või lihtsalt öeldes: "Tere!" Kui olete saanud Medaille'i perekonna liikmeks, on teil tugisüsteem, mis ulatub kaugemale meie Buffalo ülikoolilinnakust, kuna Medaille'i klassid muudavad erinevusi kogu maailmas.

Saate midagi muuta, osaledes õpilaste tegevuses, klubides ja organisatsioonides ning kergejõustikus. Medaillel on klubi peaaegu iga karjäärihuvi ja akadeemilise programmi jaoks. Olla meeskonnamängija kogukonnas või spordisaalis, kuna Medaille näeb välja NCAA III divisjoni meeste ja naiste edukaid kergejõustikumehi. Pole tähtis, millised on teie huvid, mängime kõik Medaille'is sama meeskonnaga. Me kõik oleme Mavericks.

Sõltumata sellest, mis tüüpi tudeng olete, valmistab Medaille College teid ette järgmisteks Medaille College . Medaille on see, kus olete tähelepanu keskpunktis. Seal keskendume teie edule. See on koht, kus kolledž kohtub karjääriga.

Missioon

Medaille College missiooniks on harida ja arendada volitatud isikuid akadeemiliste saavutuste, karjääriedu ja kodanikuaktiivsuse tagamiseks, aidates seeläbi kaasa tervislikule ja mitmekesisele demokraatiale.

Visioon

Medaille College tuntakse juhina, kes pakub õpilastele, õppejõududele, töötajatele, vilistlastele ja kogukonnale inspiratsiooni ja võimalusi, toetades akadeemilist arengut, positiivset isiklikku ümberkujundamist ja tugevat kodanikujulgust.

Väärtused

Uudishimu

Oleme pühendunud intellektuaalse uudishimu inspireerimisele ja imestusele kui alusele akadeemiliste, ametialaste ja kodanike saavutuste saavutamiseks. Oleme pühendunud loovuse, kire ja innovatsiooni arendava hariduskeskkonna hoidmisele ja toetamisele.

Tippkvaliteet

Me soovime säilitada ja toetada intellektuaalse ja isikliku kasvu kultuuri. Me julgustame püüdlema kõrgeimate akadeemiliste, kodaniku- ja isiklike saavutuste poole.

Ausus

Me oleme pühendunud usalduse õhkkonna loomisele ja tegeleme aktiivselt kogu maailma aususe, austuse, vastutuse, väärikuse ja kaastundega. Peame kinni eetika ja isikliku vastutuse kõrgeimatest nõuetest.

Ühendus

Väärtustame kogukonda kui erinevatest inimestest koosnevat kokkutulekut, kes soovivad luua kaasava, toetava ja koostööaldise ühiskonna.

Seal, kus kolledž karjääri teeb

Medaille õpilased õpivad tehes. Te teete enamat kui loete haiguste ravimise kohta, manustate tipptasemel laboris elusloomadele ravimeetodeid. Te ei kirjuta ainult teleülekande stsenaariumi, vaid saate ühe stuudios otseülekandena. Medaille'il on interaktiivsed laborid, mis pakuvad teile hindamatut praktilist kogemust.

Mis oleks parem viis oma tulevaseks karjääriks valmistumiseks kui töökohal õppimine koos tõeliste spetsialistidega? Kogemuste õppimine on Medaille Advantage'i keskmes, kui olete väljakule paigutatud praktikate, ettekirjutuste ja õpilaste õpetamisülesannetega. Edasine rikastamine tuleb kõnelejate sarjadest, meeskonna ja kohordi õpikeskkondadest ning vaatlustest. Nurgakiviprojekt on teie võimalus see kõik kokku võtta ja luua tähenduslikke lahendusi oma valdkonna tegelikele probleemidele. Teil on parem ettevalmistus oma unistuste töökohaks kandideerimiseks kui teie võistlus, sest olete kogenud, mis tunne on töökohal, ja teate, kuidas lahendada reaalse maailma probleeme.

Praktikast lähtuv, tudengikeskne ja kogemuslik õppimine muudab Medaille'i kohaks, kus ülikool omandab karjääri.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg Dylan Gillis / Unsplash

Meie nurgakivi - õpilaste edu

Esmane saavutus, mille nimel kõrghariduses töötate, on kraad. Medaille College on tõestatud süsteem, mis aitab tagada teie akadeemilise edu ja õigeaegse lõpetamise. Medaille'i õpilaste eduteabe keskpunktiks on akadeemiline tugikeskus, puuetega inimeste teenused, nõustamiskeskus ja karjääriplaneerimine. See universaalteenistus toimib sama eesmärgi nimel: hankige soovitud kraad nii kiiresti kui võimalik.

Kuidas seda saavutatakse? Läbi tiheda juhendamise ja juhendamise. Teaduskonnad ja nõustajad aitavad teil välja töötada akadeemilisi eduplaane, saada klassiruumis edu saavutamiseks vajalikku tuge, abistada klasside ajakavade koostamisel, aidata teil saavutada saavutatavaid eesmärke ja lõpetada teid õigel ajal. Medaille'il on olemas süsteemid, mis annavad teile edu saavutamiseks parima võimaliku positsiooni. Te ei jäta kunagi kedagi, kelle poole juhiste saamiseks pöörduda. Teie mentorid on endiselt praktiseerivad spetsialistid. Need pakuvad teile teavet selle kohta, mida on vaja teie täieliku potentsiaali realiseerimiseks töökohal. Medaille paneb teid teele akadeemilise ja ametialase edu saavutamiseks.

Hariduse valikud ja võimalused

Medaille College annab teile soovitud kraadi kiiresti ja kulutõhusalt. Ärge laske kellelgi takistada oma täieliku potentsiaali saavutamist. Pole tähtis, kus te elus olete, Medaille's on mitmesuguseid haridusvõimalusi ja -võimalusi. Saate tuvastada teie jaoks sobiva ajakava ja vormingu. Päeva lõpus töötame kõik sama eesmärgi nimel: teie lõpetamine.

Võite arvata, et teie harimiseks on väga vähe aega. Me mõistame, et elu võib saada takistusi. Seetõttu pakub Medaille mitmesuguseid kättetoimetamisviise, mis aitavad teil soovitud kraadi teenida, hoolitsedes samas igapäevaste kohustuste eest. Medaille abil on lihtne registreeruda tundidesse ja igaks kursuseks eraldi valmistuda. Teate täpselt, mida igas klassis oodata. Üllatusi pole. Medaille'i hariduse hübriidsus tähendab, et saate sama õpilaskeskse, kogemusliku, praktikupõhise õppe, olgu siis koolitunnid ülikoolilinnakus või veebis.

Seltskond on teie klassiruum

Asjad, mida kogukonnas kogete ja mida teete, aitavad kujundada mitte ainult teie, vaid ka teiste tulevikku. Medaille õpilased õpivad klassiruumi nelja seina tagant. Teie kogukond on teie õpikeskkond. Aktiivõppe ja EQUIP kaudu keskendub Medaille College kodaniku jätkusuutlikkusele. EQUIP õpetab üliõpilastele, kuidas tuvastada, hinnata ja lahendada oma kogukonna tegelikke probleeme. Iga õpilane on võimeline suurteks muutusteks ja õppejõud seovad ülikoolilinnakus õppimist reaalse maailma probleemide lahendamisega. Täna õpitut rakendatakse homme ja see mõjutab teie kogukonda. Teie Medaille'i haridus mõjutab positiivselt teie ümbrust.

Näiteks töötasid matemaatikaõpilased välja ühilduvusalgoritmid, mis aitaksid Big Brothers Big Sistersil vabatahtlikke paremini sobitada ja luua tugevamad sidemed. Ärikorralduse magistriõppe üliõpilased töötavad välja Buffalo uute või hädas olevate ettevõtete äriplaanid. Näiteks Osteria 166 on nüüd maamärk kesklinna restoran tänu uuendusmeelsetele Medaille'i õpilastele, kes töötasid välja eduka loova ettevõtlusstrateegia.

Tõeline edu on see, kui mõistad, kui mõjukas sa saad olla. Medaille õpilastele õpetatakse kodanikuvastutust esimesest päevast peale. Uurige oma kogukonda, mõistke oma peamisi, kaasake ennast ja looge uusi teadmisi. Nii saate muuta oma kogukonda Medaille's, kus kolledž kohtub karjääriga.

Medaille Buffalo kohta

Medaille College Buffalo ülikoolilinnak asub linna südames ja jagab Buffalo kultuurilist mitmekesisust ja ülestõusmise vaimu. Campus, mis asub mugavalt Route 198 ja Parkside avenüü ristumiskohas, asub vaid jälgedes Delaware'i pargist, kuulsast maastikuarhitektist Frederick Law Olmstedi kogu maailmas tuntud parkide ja pargiteede süsteemist.

Medaille on vaid mõne minuti kaugusel Buffalo kesklinna professionaalsest spordist, kunstist ja kultuurist. Ükskõik, kas olete selles piirkonnas uus või olete terve oma elu elanud Lääne-New Yorgis, on lihtne ära kasutada kõik, mida kolledž ja Buffalo pakuvad.

Lisaks Delaware pargile külgneb Buffalo ülikoolilinnak Buffalo loomaaiaga ja asub Albright-Knoxi kunstigalerii, Buffalo teadusmuuseumi ja kesklinna koridori taaselustatud veepiiril, mida tuntakse Canalside'i lähedal. Lisaks on Niagara juga ja Toronto 30–90-minutise autosõidu kaugusel.

Kui olete tutvunud Medaille ülikoolilinnakuga, avastate veelgi rohkem võimalusi. Lõdvestuge Commonsi kohvikus kohvi haarates, tehke trenni 3000-ruutmeetrises spordikeskuses või õppige Fireside'i salongis. Lisaks on kõik meie klassiruumid kavandatud pakkuma teile reaalses maailmas edu saavutamiseks vajalikke oskusi ja kogemusi.

Pakkudes rohkesti parkimist, pääseb ülikoolilinnakule hõlpsalt auto, bussi või metrooga. Medaille College teenindab Humboldti haigla NFTA kiirtransiidijaam ning Buffalo loomaaia ja ülikoolilinnakus asuva abiparkla vahel sõidab sageli tsirkulatsioonibuss.

Medaille Rochesteri kohta

Medaille'i Rochesteri ülikoolilinnak, mis asub mugavalt Brightonis Rochesteri välise silmuse (I-390/590) lähedal, on mõeldud õpilastele akadeemilise edu saavutamiseks vajalike tööriistade ja tehnoloogia pakkumiseks.

Rajatises on üheksa klassiruumi, millest igaüks mahutab 24 õpilast ja millel on oma tehnoloogiapakett. Klassiruumid on varustatud audiovisuaalsete abivahenditega ja juhtmega Interneti jaoks. Igal õpilaste kohordil on klassiruumi tiibas postkast.

700-ruutmeetrises raamatukogus on arvutitöökohad ja mitmeotstarbeline ruum, kus on ruumi kuni 60 inimese koosolekuteks ja töötubadeks. Õpilaste kasutamiseks enne ja pärast klassiseansse pakub raamatukogu mitmesuguseid kasulikke ressursse, näiteks jooksvat perioodikat, äriõpikuid ja populaarseid valikuid juhtimise, inimressursside ja juhtimise teemadel.

Ülikoolilinnaku haldusbüroode hulka kuuluvad üliõpilaste teenused, akadeemilised teenused ja sisseastumised.

Asukohad

Buffalo

Address
Agassiz Circle,18
14214 Buffalo, New York, Ameerika Ühendriigid

Rochester

Address
South Winton Road,1880
14618 Rochester, New York, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega