Loe ametlikku kirjeldust

Mercy College on dünaamiline, mitmekesine New York College, kelle õpilased on isiklikul missioon: saada kõige läbi elu poolt saada maksimaalselt ära oma hariduse.

Asutatud aastal 1950, Mercy pakub enam kui 90 bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi ja tunnistuse programmid viie koolides: Business, haridus, tervishoid ja loodusteadused, Liberal Arts and Social ja käitumisteadused. Mercy College vastu tema õppejõud ja töötajad teha kõrghariduse tööd keegi näljane piisavalt teenida parem koht elus. Mis ülikoolilinnakud Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan ja Yorktown Heights, elavdada kolleegiumi kultuuri kandnud mitmekesise üliõpilaskonna kogu piirkonnas.

Mercy102

Ümberkujundava Õpetlik kogemus


Mercy vaidleb kõigile oma bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele ületada oma isikliku ja vaimse ootustele. Mercy lõpetanutest saavutavad edu ja usalduse üle eri- ja kutsealasel spektrite ning nende mõju oma kogukonnas või ümber maakera on märk volitatakse õpetlik kogemus.

Mercy elav akadeemilise kogukonna hindab kõrgelt õppimist väljaspool klassiruumi reaalse maailma kogemus. Selline lähenemine stipendiumi julgustab õpilasi kohaldada, mida nad õppida klassiruumis elu pärast lõpetamist. Mercy maailma tuntud õppejõud tihedat koostööd üliõpilaste neid projekte.

Mercy_York

Mercy on pühendunud ühendamiseks õpilastele maailma. Kolleegium on rikas traditsioon üldkasulikku läbi "Mercy Annab Back" algatus, mis julgustab õpilasi osalema ja plii, teenindus-õppe võimalusi. See on peegeldus Mercy ajalugu ja väärtusi, mis sisalduvad Mercy College tihend (Inserviendo Consumere, tarbitakse teenus).

On-campus üritused ja rahvusvahelise reisi kogemustest aitab õpilastel avastada ja mõista kultuuride kodust kaugel. Meie lõpetajad tegelevad kodanikud.

Mercy101

Pakti Advantage


Otsustanud toetada üliõpilaste kogu nende hariduse, Mercy College pakub personaalset õppimise kogemus, mis hõlmab kolledži Isikliku Achievement Leping (pakt) programmi. Pakt on riiklikult tunnustatud mentorluse programm, mis võiks olla eeskujuks ka üliõpilane edu. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

Teie PAKT mentor on oma point isik, kes aitab teil liikuda kolledži elu. Teie mentor aitab teil mõista ja taotleda rahalist abi, valida õige suur, valida ja registreeruda klasside jälgida oma akadeemilist arengut, arendada juhtimisoskusi, maa internatuuri ja valmistada ette tööintervjuul.

Mercy_ny

Soovitud ülikoolis Keskkond


Hingematvalt looduskeskkonna Hudson eristab Mercy maalilise ülikooli maaliline küla Dobbs Ferry. Dobbs Ferry peatänaval, vaid mõne sammu kaugusel ülikoolilinnaku, pakub sarmikas restoranid, butiigid, kaubanduskeskused, kohvikud ja elujõulise kogukonna elu. Metro-North rongijaam, asub ülikooli, teeb New York City kättesaadav. Saabudes südames Manhattanil, Grand Central Station, vähem kui 30 minutit. Uurige kunstis MoMA kogeda Broadway, jää skate kell Bryant Park, avastavad ooperi Met, saagi mängu Yankee Stadium või Citi Field, uurida Central Park, Metropolitan Museum of Art ja botaanikaaed ja omandada kogemusi lugematuid internatuuri ja töövõimalusi.

Mercy teised ülikoolilinnakud asub Manhattanil, Bronx ja Yorktown Heights, pakuvad paindlikkust ja mugavust.Taskukohasus
Mercy pakub üks madalamaid era- kolledži õppemaksu määrad rahvas, ja madalaim New Yorgi osariigis. Kolledž pakub ka helde stipendiumi paketid kõrge saavutada õpilastele. Kas õpilased on elamu või sõitmisest, siis nad avastavad, palju võimalusi ja rikastav kolledži kogemus vaid murdosa riigi keskmise kulu.

Missioon

Mercy_DF1

Mercy College on pühendunud pakkuma motiveeritud õpilastele võimaluse muuta oma elu läbi kõrghariduse pakkudes kunsti ja professionaalne programmide personaalset ja kvaliteetset õpikeskkondi, valmistades õpilasi alustada rahuldust karjääri jätkata õppimist kogu elu ning tegutseda eetiliselt ja vastutustundlikult muutuvas maailmas.

MercyMission
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Mercy College

Kuna tööstusharu kasvab kiiremini kui ükski teine, aitab meie programm teil kaitsta digitaalset maailma, millest meie elu sõltub. Sest kangelastel võivad olla kirjatööd! ... [+]

Sest kangelastel võib olla kirjatöö

Kuna tööstusharu kasvab kiiremini kui ükski teine, aitab meie programm teil kaitsta digitaalset maailma, millest meie elu sõltub.

Tänapäeva maailmas pole privaatsete andmete kaitsmiseks midagi tähtsamat kui kõrghariduse ja oskuste omandamine. Ettevõtted, valitsused, korrakaitse ja üksikisikud seisavad silmitsi üha tihedamalt seotud maailma üha keerukamatega ning vajadusega kaitsta andmeid ja valmistuda halvimateks. Teie töö programmis MS küberturvalisus valmistab teid ette karjääriks valitsusasutuses, korrakaitses, eraettevõtetes, haiglates, tervishoiuorganisatsioonides ja IT-osakondades.

Kiired faktid5-aastane BS / MS programm või 18-kuuline MSPärismaailma koolitajadGRE ValikulinePaindlikud ja veebivalikud5-aastane BS / MS küberturvalisuse programm... [-]
Ameerika Ühendriigid USA veebis New York Dobbs Ferry Yorktowni kõrgused  + 1 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Mercy College

Selle magistrikraadi on registreerinud New Yorgi osariigi haridusosakond, ametialaste asjade büroo, et pakkuda magistrikraadi abielu ja pereteraapia litsentside saamise õ ... [+]

Selle magistrikraadi on registreerinud New Yorgi osariigi haridusosakond, ametialaste asjade büroo, et pakkuda magistrikraadi abielu ja pereteraapia litsentside saamise õiguse saamiseks.

See 48 krediidi programm sisaldab kursuste:

Peresüsteemide teooria ja praktikaPaari- ja pereteraapia kaasaegsed mudelidRaskustes perede kliiniline hindamine ja psühhoteraapiaHindamine ja sekkumine suuremate süsteemidega, millega pered suhtlevadPerevägivallast, haigustest, töötusest ja kohtusüsteemist tulenevate emotsionaalsete probleemide ennetamine

Nõuded täidetakse Mercy College sidusettevõtete, vaimse tervise rajatiste, haiglate ja erapraksiskeskuste kaudu, mis tagavad litsentseeritud, väga kogenud tervishoiutöötajate järelevalve.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dobbs Ferry New York
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
5 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mercy College

Magistrikraad arvutiteaduses (CS) pakub uuenduslikku õppekava, mis hõlmab kahte spetsialiseerumist - tarkvaraarendust ja andmeteadust. ... [+]

Magistrikraad arvutiteaduses (CS) pakub uuenduslikku õppekava, mis hõlmab kahte spetsialiseerumist - tarkvaraarendust ja andmeteadust.

MS CS programmi eesmärk on varustada õpilased vajalike teoreetiliste põhialuste ning teadmistega eesrindlike rakendustööriistade kohta andmeteaduse ja tarkvaraarenduse probleemide lahendamiseks

Spetsialistid

Tarkvaraarenduse tudengid lõpetavad tarkvara kavandamise, arendamise, testimise ja hindamise. Õpilased on koolitatud vastutama tarkvara kujundamise, arendamise, testimise ja hindamise eest.

Andmeõppe üliõpilased omandavad tipptasemel oskused andmetöötluse matemaatilistes meetodites, arvutuslikus andmeanalüüsis, masinõppes, süvaõppes ja suurandmetes kasutamiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dobbs Ferry New York USA veebis
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Mercy College

Riikliku raamatupidamise MS on lisandväärtust pakkuv programm, mis on registreeritud 150 krediiditunni litsentsi vajav programm. Pärast eeldatavate ja nõutavate kursuste ... [+]

Riikliku raamatupidamise MS on lisandväärtust pakkuv programm, mis on registreeritud 150 krediiditunni litsentsi vajav programm. Pärast eeldatavate ja nõutavate kursuste läbimist võite osaleda atesteeritud raamatupidaja CPA eksamil New Yorgi osariigis. Kui teil on bakalaureuse kraad raamatupidamises või mõnes muus valdkonnas, on magistrikraad avaliku sektori raamatupidamises teie jaoks, eriti kui soovite olla raamatupidaja või kui olete professionaalne raamatupidaja, kes soovib kohtuda Ameerika atesteeritud raamatupidajate instituudiga (AICPA) 150 krediidi tunni õppekava kriteeriumid.

Lõpetajad MS avaliku sektori raamatupidamise programmi, kes soovivad saada CPA vastavad New Yorgi osariigi litsentsimise nõue üheaastase asjakohase erialase töökogemusega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Dobbs Ferry
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
14 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 Dobbs Ferry, New York, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 877-637-2946
Address
47 West 34th Street (Herald Square)
10001 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Yorktowni kõrgused, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined
Address
USA veebis, Ameerika Ühendriigid
Telefon
undefined