Mercyhurst University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Asub Erie, Pennsylvania, mäe vaatega Lake Erie, meie 75-aakri campus on tuntud kui üks ilusamaid piirkonnas. Inglise gooti arhitektuuri elemendid viiakse läbi meie vanade peamiste, akadeemiliste hoonete ja üliõpilaselamute saali.

Carpe Diem.

Teeninduse, külalislahkuse ja ettevõtluse ideaalide tõttu, mis inspireerisid meie asutajaid, soodustab Mercyhursti haridus elukestva kire ja suurema maailmaga suhtlemise arendamist. Meie moto, "Carpe Diem", inspireeritud meie õppejõud ja üliõpilased võtavad kasutusele innovatsiooni ja juhtpositsiooni, sest nad teevad vahet meie väravate ja kogu maailma piires.

Missioon

Usk ja teenistus Mercy Ülikoolis

"Meie aja naiste ja meeste rõõm ja lootus, leina ja ärevus, eriti nende, kes on vaesed või mis tahes viisil kannatanud, on ka Kristuse järgijate rõõm ja lootus, kurbus ja ahastus Mitte midagi tõeliselt inimlikku ei leia oma südames kaja… See on põhjus, miks kristlased armastavad sügava solidaarsuse tunnet inimkonna ja selle ajalooga. " (Gaudium et Spes, eessõna 1)

Sellised unistused ja tegelikkus kaasavad iga katoliku ülikooli. Nad pööravad erilist tähelepanu Mercy ülikoolidele, mille on asutanud Mercy õed, kes on pühendanud oma elu ja töötanud vaeste, haigete ja harimatu inimeste teenimiseks. Gaudium et Spesis väljendatud inspiratsioon on seega meie identiteedi ja missiooni keskmes. Mercyhuri hariduse eesmärk on kaasata õpilasi eluks ja luua õigusi ja teenistusi juhid. Paljude sotsiaalsete muutuste ja väljakutsete ajal selgitab see inspiratsioon meie nägemust meie katoliku Mercy Ülikooli eripärast.

Meie inspiratsioon viib meid õppimise teemadesse ja kaasab meie perspektiivid õppimisse, teadustegevusse ja teaduslikesse jõupingutustesse. Selline inspiratsioon on aluseks paljude meie akadeemiliste ja teenuseprogrammide sotsiaalsele õiglusele. Selline inspiratsioon juhib tõepoolest meie ülikooli eesmärke. Soovime seda inspiratsiooni jagada nendega, kes tulevad läbi meie väravad, otsides akadeemilist tipptaset, professionaalset asjatundlikkust ja lootust täis tulevikku.

Meie nägemus

Mercyhurst University püüab olla juhtiv kõrgharidusasutus, mis ühendab tipptasemel kunsti-, kutse- ja karjäärivõimalusi ning teenust piirkondlikele ja maailma kogukondadele.

Meie missioon

Kooskõlas oma katoliku identiteediga ja Mercy pärandiga õpetab Mercyhurst University naisi ja mehi kultuuris, kus usku ja mõistust õitseb üheskoos, kus vabakunsti ilu ja jõud ühendavad tunnustuse töö väärikuse ja kohustuse eest teenida teisi. Üliõpilaste ja õppejõudude tugevuse suhtes kindel on, et ülikoolide kogukonda inspireerib nende õpilaste pilt, kelle valikud elus ja töös võimaldavad neil realiseerida igapäevaelu tegelikkuses sisalduvaid inimlikke ja vaimseid väärtusi ning teenida juhtpositsiooni teenimise suunas õiglane maailm.

Meie põhiväärtused

Me oleme:

 • Sotsiaalselt armuline, - Mercy taastab inimväärikuse, laiendab meie sotsiaalseid suhteid ja annab meile võimaluse teistega kaastunnet avaldada.
 • Ülemaailmselt vastutustundlik, - Globaliseerumine seab meile väljakutse õppida Maa ressursse targalt ja tegutsema solidaarselt oma erinevate rahvastega.
 • Kaastundlikult külalislahke, - Mercy külalislahkus algab enesega nõustumisega, tervitab erineva usu, etnilise ja kultuuritraditsiooniga inimesi ning ehitab seega kogukondi, mis ületavad pelgalt sallivuse.
 • Intellektuaalselt loominguline, - helded, küsivad ja kriitilised meelelaadid, mis toetavad akadeemilises kogukonnas ilmnenud tipptaseme püüdlusi, julgustavad meid meie elukestvas otsimises, mis on tõsi, hea ja ilus.
 • Reflektsiooniliselt teadlik, - meie kristlik keskkond julgustab eneseanalüüsi ja inimeste käitumise mõtlemist, edendab vaimu, keha ja vaimu tasakaalu ning annab lõpuks võimaluse arendada moraalset kompassi tervikliku elu jaoks.
 • Teenistuse suursaadikud.

Kontakt

2008. aastal asutatud missiooniintegratsiooni büroo abistab Mercyhurst University presidenti ülikooli haridusülesande edendamisel ja integreerimisel ning Mercyhurst University katoliku identiteedi ja pärandi uskumustel ja väärtustel, mis on esindatud missiooni kirjelduses ja tuumikus. asutuse väärtusi. Büroo töö on mitmetahuline, kuid põhiliselt suunatud kõigi ülikooli kogukonna liikmete koolitamisele ja julgustamisele õpilastelt hoolekandjateni, et edendada Mercyhursti missiooni. Sellisena on ta eriti hoolinud katoliiklikest ja sponsoreerivatest Mercy traditsioonidest ja teenistustest.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Kiired faktid

 • Mercyhurst on nelja-aastane, katoliiklik vabade kunstide ülikool, mille 1926. aastal asutasid halastuse õed
 • Mercyhurstile anti ülikooli staatus 2012. aastal
 • Ülikoolis on saadaval üle 59 bakalaureuseõppe peamiste äriühingute (67 kontsentratsiooniga), 10 kraadiõpet ja 12 lõpetajat
 • Mercyhurst University pakub 24 erineva tasemega sporti, kusjuures Lakersi võistkonnad võistlevad 12 naiste spordis ja 12 meeste spordis. Kaks programmi konkureerivad NCAA I jagu (meeste ja naiste jäähoki), samas kui 21 meeskonda osalevad II jaos. Naiste bowling muutub 2019.-20. Aastal Mercyhursti 25. võistlusspordiks
 • Mercyhursti peamine 75-aakri ülikoolilinnak asub Erie, Pennsylvania, riigi ainus sadama linn; ülikoolilinnak on umbes 100 miili kaugusel Clevelandist, Ohio ja Buffalost, New Yorgist ning 130 miili Pittsburghist, Pennsylvaniast põhja pool
 • Akrediteerimine: Pennsylvania haridusministeerium; Sotsiaaltöö hariduse nõukogu; Hospitality Administration programmide akrediteerimise komisjon; Tantsukoolide riiklik ühendus; Riiklik Athletic Trainers Association; Ameerika Füsioteraapia Assotsiatsioon; Riiklik Muusikakoolide Liit; ja kollegiaalse äriõpetajate rahvusvaheline assamblee
 • Täistööajaga üliõpilased: 300
 • Keskmine klassi suurus: 20; Kõiki kursusi õpetavad õppejõud, mitte lõpetajad või õpetajad

Undergraduate Profile

 • 41% meest, 59% naised
 • Umbes 40% õpilastest on katoliiklased; esindatud on mitmeid teisi usulisi traditsioone
 • Keskmine GPA: 3.41
 • Keskmine 50% SAT: 1170
 • Keskmine 50% ACT: 24
 • Geograafiline jaotus: Pennsylvania, New York, Ohio, 41 muud riiki ja 46 riiki

Naljakad faktid

 • Kui ema Borgia Egan otsis oma kolledži ehitada, soovitas ta Garsonil seda ehitada "mäele" ja "vee lähedale". Kui ehitati, istus Mercyhurst Erie suurima mäe ääres, kust avaneb vaade Erie järvele. Ülikooli nime "Hurst" osa annab austust "metsaalale mäel", kus Mercyhurst leidis oma kodu.
 • Grotto sai nime ja kujundati pärast Notre Dame'i ülikooli grotto. Grotto ehitati suure depressiooni tippu, töötuid töölisi, kes töötasid koos isa Sullivaniga, et ehitada Grotto tänu igapäevase supiköögi eest, õed jooksid vaeste ja töölt välja.
 • Kabeli fuajee on saanud palju kuulsaid külastajaid, sealhulgas Von Trapp Perekond ja Eleanor Roosevelt.
 • Esimene mees, kes lõpetas Mercyhursti kolledži, oli Daniel Burke. Täna on ta ülikooli kunstikooli liige.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Asukohad

Erie

Address
501 East 38th Street
16546 Erie, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid