Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Millsaps asutati 1890. aasta Metodisti kirikus. Heategevuse Major Reuben Webster Millsaps ja teiste Metodisti juhid Mississippi võimaldas Kolledž avada kaks aastat hiljem tollases ääres Jackson. Algus oli tagasihoidlik: kaks hoonet, 149 üliõpilased ja viis instruktorid. Rohkem kui sajand hiljem, Millsaps on registreerumise umbes 1100 õpilaste ja õppejõud ja töötajad on üle 300. Ilus 100-aaker campus nüüd asub kesklinna südames Jackson. Tunnustatud mitmete riiklike organisatsioonide Kolledž jätkuvalt pakkuda terviklikku vabade kunstide hariduse üliõpilast rohkem kui 27 riigis ja 24 riigis.

Nägemine

Toetudes oma moto, Ad Excellentiam, tugeva pärandi sotsiaalse õigluse, mõtte-, ja mõtlema elu kõige olulisemaid küsimusi ning selle keskne asukoht pealinnas Mississippi, Millsaps tegeleb õpilaste ümberkujundava õppe ja juhtimise kogemus, mis põhjustab isikliku ja vaimse kasvu, pühendumust hea kodakondsuse meie globaalses ühiskonnas ja soov edu ja teha vahet iga kogukond nad puutusid.

Missioon

Millsaps Kolledž on pühendatud akadeemilist, avatud uurimise ja vaba väljendamist, uurimiseks usu, et teavitada kutsumus ja uuenduslike kujundamisel sotsiaalset, majanduslikku ja kultuurilist edenemist meie regioonis.

Rahvusvaheline sisseastujad

Ametlik koopia oma keskkooli ärakirja originaalkeeles koos inglise keelde tõlgitud. Inglise keele testide ametlik IELTS või TOEFL hinded (kui on inglise emakeel IELTS / TOEFL nõudest võib loobuda). Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, Millsaps nõuab IELTS skoori bänd 6,5 või suurem, mille minimaalne punktisumma 80 kohta iBT TOEFL, 220 arvutipõhine TOEFL või 550 kohta paberil TOEFL. Millsaps "TOEFL kood on 1471. Kaasa kohaldatav standardne või riikliku testid (SAT, ACT, AP, IB, A-tase või muud testid). Passi koopia ID lehel. Millsaps "International kontrollimine rahalist toetust.

International Transfer Õpilased

Transfer Õpilased peavad esitama ärakirja iga kolledži nad on osalenud nii originaalkeeles koos inglise keelde tõlgitud. Inglise keele testide ametlik IELTS või TOEFL hinded (kui on inglise emakeel IELTS / TOEFL nõudest võib loobuda). Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, Millsaps nõuab IELTS skoori bänd 6,5 või suurem, mille minimaalne punktisumma 80 kohta iBT TOEFL, 220 arvutipõhine TOEFL või 550 kohta paberil TOEFL. Millsaps "TOEFL kood on 1471. Õpilased vähem kui kolmkümmend tundi kolledži tasemel töö peaks esitama ametliku ärakirja oma keskkooli ärakirja originaalkeeles ja inglise keelde tõlgitud ja standardiseeritud või riikliku skooriga (SAT, ACT, AP, IB, A-tase või muud testid ). Passi koopia ID lehel. Millsaps "International kontrollimine rahalist toetust.

Kandidaadid valitakse lähtudes oma akadeemilise rekord, muidugi töö tehtud, tulemuslikkust, et muidugi töö ja tulemuslikkuse kohta standardiseeritud testides. Taotleja biograafiline informatsiooni, kooliväliste tegevuste ja essee koos nõuandja ja õpetaja soovitusel, võetakse arvesse ka otsuste tegemise protsessis.

International Exchange Õpilased

Järgige toodud meie International Exchange Õpilased lehel.

Rahvusvaheline kraadiõppurid

Taotlejad Millsaps MBA või MACC programmid tuleks kohaldada otse Graduate School.

2015-16 International Student hinnangulised kulud (9 kuud)

Õppemaks - $ 33.306 Tasud - $ 2,204 Housing - $ 7006 Toitlustamine - $ 5,406 Raamatud ja tarvikud - $ 1,100 Kodused Transportation- $ 550 Haigekassa - $ 600 Muud - $ 1,100 Eeldatav kogumaksumus: 51272 $

*See on minimaalne maksumus eluaseme; erinevad sõltuvalt sellest, millist tüüpi majutust valitud.

**See on hinnanguline maksumus põhineb standard "7 Corners" standard kava ja keskmine õpilane vanusest. Kulud on muutuv sõltuvalt vanusest ja katvus.

***Ülaltoodud kulude hulka miinimumnõuded. Õpilased peaksid olema valmis isiklikud lisakulud, sündmusi ja suve / talve vaheaega kulud. Kui te ei liigu kodus suve palun kindlasti planeerida vastavalt täiendava kulu.

International Student Merit stipendiumid

Rahvusvahelised õpilased automaatselt kaaluda tulemuspõhine stipendiume. Allpool on Millsaps rahvusvaheline lihtsustatud stipendiumi valiku süsteemi, mis aitab teil hinnata oma stipendiumi. Õpilase keskkooli ja / või kolledži töö ümber Millsaps et USA GPA 4,0 skaalal. Lõplik kohtuotsus tehakse kindlaks täiendavad kriteeriumid nagu rangust õpilase akadeemiline programm ja keskkooli ja / või ülikooli õppekava juhtimine, kooliväliste kaasamine, soovituskirja, vilistlased / legacy suhteid, institutsionaalne sobivad ja näidanud huvi. No eraldi taotlus on vajalik tulemuspõhine stipendiume. Õpilased võivad osaleda kunsti-, muusika- ja teatri talent. Vajad põhineb abi ei ole kättesaadav rahvusvahelistele üliõpilastele läbi Millsaps Kolledž.

Tier 1 $ 30.000 - Full Õppemaks Rahvusvaheline taotlejad samaväärse 3,9 GPA või üle loetakse automaatselt esitamisel täielik bakalaureuse lubamise taotlus.

Tier 2 - $ 23.000 - 27.000 Rahvusvaheline taotlejad samaväärse 3,5-3,89 GPA loetakse automaatselt esitamisel täielik bakalaureuse lubamise taotlus.

Tier 3 - $ 16.000 - 22.000 Rahvusvaheline taotlejad samaväärse 3,0-3,49 GPA loetakse automaatselt esitamisel täielik bakalaureuse lubamise taotlus.

Märkus: Kõik taastuvate stipendiumid sõltub kindlatele abikõlblikkuse kriteeriumid varustatud auhinna. Merit stipendiumid ei suurenda aastas. Keskmine hinnatõusu käimist on hinnanguliselt 5% aastas.

Varajane Action

Varajane Action on mittesiduv vastuvõtmise võimalus, mis lubab esmakursuslaste saada varajast teavitamist ning Millsaps vastuvõtmise otsuse, samas ei pea lase kolledži know oma otsust enne 1. mai. Õpilased on heaks kiidetud vastavalt varajaste meetmete valik on vaba voli rakendada ka teistele koolidele. Under varakult meetmeid, peate taotlema ja esitama kõik tõendavad dokumendid 15. novembriks. Lubatud õpilased tehakse teatavaks hiljemalt 15. jaanuar. Lubatud õpilased võivad esitada oma kuulumist tagatisraha igal ajal kuni aastani kandidaadi Vasta kuupäev 1. maist.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Millsaps College

Kõik on väga palju erinevaid kombinatsioone universumi mateeria, vaid kombinatsioon, mida me teame, et on teadlik - kes tunneb, mõtleb, küsib, mäletab, kohtunike, lootuse ... [+]

MSc in Neuroscience ja kognitiivteadustes

Kõik on väga palju erinevaid kombinatsioone universumi mateeria, vaid kombinatsioon, mida me teame, et on teadlik - kes tunneb, mõtleb, küsib, mäletab, kohtunike, lootused, unistused, arvutab, ja soovib - on aju. See on iseenesest tähelepanuväärne mõistatus. Inimaju on ligikaudu 75% vett, 10% rasva, 8% valku ja paar protsendipunkti süsivesikuid ja anorgaanilised soolad. Eraldi võetuna ükski neist asjadest arvavad. Pane kokku mass, ikka ei mõelda. Aga korraldada materjali õigesti ... ja see ärkab.

Umbes 100 miljardit neuronit asumist ainult 2% keskmise inimese kehakaalust, aju suudab kontrollida enamik inimese mõtlemise ja käitumise, mis muudab meid, kes me oleme. Uuring aju siis on uuring, kes me oleme, mida me oleme ja kuidas me töötame. Neuroscience ja kognitiivteadustes on interdistsiplinaarne valdkond, kus kõik need küsimused kokku. Füsioloogilisest uuringuid närviülekandjaid, psühholoogiliste uuringute keele omandamise ja mälu, filosoofiliste uuringute teadvuse olemusest ja mateeria on küsimusi aju lugematu ning kujutavad üks kõige põnevam ja jõuline valdkondades akadeemilisi uuringuid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Jackson
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Magister

Millsaps College

Master arvestus Õppekava eesmärk on anda õpilastele rohkem sügavust ja laiust raamatupidamise haridust kui Bachelor of Accounting või Master of Business Administration kr ... [+]

Master arvestus

Master arvestus Õppekava eesmärk on anda õpilastele rohkem sügavust ja laiust raamatupidamise haridust kui Bachelor of Accounting või Master of Business Administration kraadi. Üliõpilased, kellel bakalaureuse kraadi raamatupidamise ja üliõpilaste kraadi muudes valdkondades kui raamatupidamise võib jätkata MACC kraadi, kuigi õpilaste vähe või üldse mitte akadeemilise taustaga raamatupidamise või äri on vaja võtta täiendavaid bakalaureuse või astujaile saada 600-tasemel kursustel .

Eeldused

MACC programm sisaldab 15 tundi raamatupidamise eeldused. * Need eeldused valmistada õpilane detailne uuring raamatupidamise. Lõpetamine või sellest loobumise eelduseks on vajalik detailne uuring. Professional nimetusi võib aktsepteerida ka loobuda vastav eelduseks kursuste. Järgmised eelduseks raamatupidamise kursused on vaja MACC:... [-]

Ameerika Ühendriigid Jackson
September 2019
Päevane õpe
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Millsaps College - A Closer Look

Millsaps College Tour