Loe ametlikku kirjeldust

Minerva toob kriitilise tarkuse maailma kasuks.

Kuna meie tulevik sõltub parematest juhtidest, targadest innovaatoritest ja teadlikumatest globaalsetest kodanikest, valmistame me ette järgmiste põlvkondade erakordsetest elukestvatest õppuritest koostööd, et lahendada meie aja keerulised väljakutsed.

Minerva on sügavalt põhimõtteline ja pühendunud teie potentsiaali suurendamisele ja edu saavutamisele.

Me keskendume intensiivselt oma ühisele tulevikule, edendades teie individuaalset arengut. Meie organisatsiooni määratletakse seitsme juhtpõhimõtte alusel, mis teavitavad igast meie tehtud otsusest, alates teadmiste ja teadlaste vastuvõtmisest, eluajast ja professionaalsest arengust.

Minerva Schools at KGI on üles ehitatud võimsale liidule.

Minerva pakub oma erakorralisi kraadiõppe programme koostöös maailma kõige innovaatiliste kraadiõppeasutustega: KGI (Keck Graduate Institute). KGI on liidriks rakendusteadustes, kus on lugupeetud Claremont Consortiumi uusim liige, mida sageli nimetatakse "Läänemaailma lindudeks".

SISSEJUHATUS MINERVA-le

Minerva Ben Nelson ja Minerva Schools at KGI asutajaliige Dean Stephen M. Kosslyn tutvustavad nägemust, pedagoogikat ja õppimisplatvormi, mis on uuendatud ülikooli kogemuste südames.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Minerva Schools at KGI

21-kuuline, osalise tööajaga otsuste analüüsi magistrikraad (MDA) on mõeldud kriitiliste erialaste oskuste andmiseks, keskendudes teadustööle, analüüsidele ja praktiliste ... [+]

Meie üha keerulisemas ja üleilmastumises maailmas nõuab tõhusate otsuste tegemine kriitilist mõtlemist ja võimet koguda, tõlgendada ja tegutseda erinevate andmete alusel. Minerva on välja töötanud oma esimese astme laadi programmi, mille eesmärk oli spetsiaalselt valmistada ette kahekümne esimese sajandi juhid, et teha otsuseid. 21-kuuline, osalise tööajaga otsuste analüüsi magistrikraad (MDA) on mõeldud kriitiliste erialaste oskuste andmiseks, keskendudes teadustööle, analüüsidele ja praktilistele otsustusprotsessidele.

Otsuste analüüsi magistriõpe õpetab teile kriitilisi oskusi, mis on vajalikud paremate otsuste langetamiseks ja positiivsete muudatuste tegemiseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Francisco
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
21 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Address
1145 Market St, 9th Floor
94103 San Francisco, Californias, Ameerika Ühendriigid