Loe ametlikku kirjeldust

Taiwanis asuvas rahvusvahelises ülikoolis tervitab MCU õpilasi üle kogu maailma. MCU pakub ainulaadset maailmaklassi hariduspraktikat, olenemata sellest, kas olete huvitatud kommunikatsiooni-, disaini-, juhtimis-, tehnoloogia-, keele-, õigus- või turismikursuse omandamisest. Siinkohal me usume loovate ja innovaatiliste ülemaailmsete kodanike loomisse, kes on valmis tulevaseks maailmas juhtpositsiooniks saama.

MCU missioon

Ming Chuan University uhkus "Ühe põhikontseptsiooni kolm eesmärki väljendav missioon" on uhke, pakkudes hariduskeskkonda, kus osalevad kõik vanemliku hoolitsuse, toetuse ja juhendamisega õpilased. Ming Chuan University , mis on terviklik kõrgharidusasutus, püüab tipptasemel õpetada ja õppida teooriapõhise, rakendustepõhise hariduse kaudu, et valmistada õppijaid ette professionaalsust, meeskonnavaimu ja laialdasi maailmavaateid rahvusvaheliseks muutumiseks.

Teooriapõhine ja rakendusele orienteeritud haridus

Meie hariduspõhimõte nõuab teoreetilisi ja rakenduslikule haridusele vastavat haridust, mis koordineerib professionaalseid kursusi, kommunikatsioonikursuseid (nelja-aastased inglise keele kursused ja kolmeaastased infotehnoloogia kursused) ja üldharidust, et tagada, et kõik meie lõpetajad saaksid teoreetilisi, rakendustepõhine haridus. Me rakendame terviklikku haridust, et õpetada õpilaste harjumusi seminaride, lõputööde, lõpetaja projekteerimise, range distsipliini ja hoolika õpetamise kaudu. Meie lõpetajad konkureerivad hästi oma eakaaslastega nii edasise hariduse kui ka tööhõive määraga.

Suurepärane võistlusvõime

Ming Chuan University on 11 kooli: juhtimine, kommunikatsioon, õigus, disain, rakenduskeele, infotehnoloogia, turism, sotsiaalteadused, tervishoiutehnoloogia, finantstehnoloogia ja rahvusvaheline kolledž. Kooskõlas globaliseerumise ja teadmistepõhise majanduse kiirete arengutega pakuvad meie koolid mitte ainult doktorikraadiga õppejõudude palkamist, vaid suunavad ka nende õpetamist ja teadustööd ülikooli interdistsiplinaarse integreerimise, pideva arengu, konkurentsivõime ja ühiskonna nõudlusega. Selle eesmärgi saavutamiseks peavad kõik kõrgkoolid ja osakonnad edendama oma erialaseid funktsioone ja konkurentsieeliseid, edendama õpetamise, teadustöö ja teenuste kvaliteeti ning tõhustama õpilaste pädevust õppejõudude hindamise ja regulaarse õpetamise hindamise punktide hindamise kaudu.

Täielik e-õppe keskkond

Selles 21. sajandi infotehnoloogia vanuses peavad õpilased leidma võimaluse otsida, analüüsida, töödelda ja integreerida teavet. Tänu võrgutehnoloogia rakendustele õpikeskkonnas on vastav tehnoloogia aegunud. Ülemaailmse teabevõrgu kaudu õpetamise tulemus on suurepärane ja see on ülikooli peamiseks arenguks.

Meie mitmekultuurilise õpetamise ja õppimise soodustamiseks on meie ülikool loonud täieliku e-õppe keskkonda. Laienemine Network University võimaldab õpilastel õppida ilma ruumi ja aja piiranguteta. Õpilased võivad oma õpitulemuste tutvustamiseks veebipõhiseid õppematerjale korrata. Võrguõpetus võimaldab õpilastel õppida ilma aja- ja ruumikohandatud õppejõudude ja üliõpilaste vahelist suhtlemist, mis on traditsioonilise õpetamise režiimi tohutu väljakutse.

Võrgustike ja kõrgtehnoloogilise õpetuse toetuseks oleme varustanud kõik klassiruumid mõlemas ülikoolilinnakus e-klassidega. Jätkame veebis kursuste arendamist õpilastele, et edendada õpetamise, teadustöö, teeninduse ja õpilaste konkurentsivõime kvaliteeti.

Haridusfilosoofiad

Ming Chuan University loodi asutaja Pao haridusfilosoofia all, sealhulgas:

  1. Kõigile vanemliku hoolitsuse, toetuse ja juhendamisega õpilastele käimine
  2. Ranget distsipliini ja hoolikat õpetamist
  3. Ergutavad pingutamist õpetamisel
  4. Teooria vastavusse viimine õppekogemusega
  5. Rõhutades nii humanitaarteadusi kui ka tehnoloogiat

Ülikooli eesmärgiks on praktilise hariduse läbiviimine, julgustades üliõpilasi praktikat ja teooriat integreerima, et nad saaksid kohe pärast lõpetamist tööle asuda. Suureneva globaliseerumise ja ülemaailmse Hiina palaviku valguses üritab ülikool ette valmistada üliõpilasi maailmakonkurentsi silmas pidades, integreerides selle Hiina institutsiooni ja välismaiste ülikoolide partnerite haridus teooriaid. Edasise hariduse omandamise õppimise kõrval püüab Ming Chuan paremini harida oma õpilasi haridusfilosoofia all: ülemaailmsete teadmiste lokaliseerimine ja kohalike teadmiste juurutamine maailmas.

Lõpp-eesmärgi saavutamiseks, mis peaks kujunema väljapaistvaks rahvusvahelisteks ülikoolideks, teeb ülikool kõik endast oleneva, et edendada oma kvaliteetset haridust ja pühenduda õpetamise ja teadustegevuse rahvusvahelise tipptaseme saavutamisele.

Haridusalased eesmärgid

Rahvusvahelistumine

Rahvusvahelise õpikeskkonna loomine teaduskonna ja üliõpilaste maailmavaadete laiendamiseks; rahvusvaheliste sertifikaatide edendamine; hoides kursis kogu maailma haridusega.

Rahvusvaheline hariduse ja kaubanduse osakond ja rahvusvaheline kolleegium on teinud rahvusvahelistumise eesmärgi suunas edusamme. Taiwani ülikoolide välismaalastest üliõpilaste arv on ülikool piisavalt tõendanud oma jõupingutusi kõrghariduse rahvusvahelistumise edendamisel ja inglise keele õpikeskkonna loomiseks.

Professionaalsus

Rõhk tööstuse ja akadeemiliste ringkondade koostöös, et tugevdada teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi; keskenduda tööalasele kogemusele koos akadeemiliste püüdlustega, et pakkuda mitmekülgseid haridus- ja elukestva õppe võimalusi.

Vastuseks akadeemilise progressi kasvavatele vajadustele on ülikool teinud märkimisväärseid edusamme ressursside jagamise ja selle talentjuhtimissüsteemi hõlbustamisel. Viimased saavutused hõlmavad e-klassi teenuseid ja e-portfelli süsteemi üliõpilastele ja õppejõududele.

Tippkvaliteet

Kindlaksmääratud ranget haridusliku juhendamise põhimõtete rakendamine õppijate vastutustunde ja meeskonnavaimu hoidmiseks; õpetamise, õppimise, uurimise ja teenistuse tipptaseme saavutamine.

Ming Chuan University on tunnustanud oma kvaliteetset haridust. 2009. aastal pälvis ülikool Taiwani kõrghariduse hindamise ja hindamise nõukogu (HEEACT) osakondade akrediteeringute seas Põhja-Taiwanis asuvate kolleegiumide ja ülikoolide tippklassi. Lisaks sellele on ülikool järjestikustel aastatel pälvinud MOE "Eesmärgiks õpetamise tipptaseme" subsiidiumi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ming Chuan University

Uue meedia ja kommunikatsiooni halduse (NMCA) eesmärk on arendada uusi meediatehnoloogia spetsialiste ja spetsialiste, kellel on teadmised Hiina suuremahulise meediaturu ... [+]

Miks õppida uue meedia ja kommunikatsiooni halduse programmis (NMCA)?Üks õppemaks tasulisele kraadileViis huvi pakkuvat valdkondaHuvikoht 1: rakenduslik side ja uued meediad (pakutud MCU-MI)Huvipiirkond 2: Kommunikatsioonijuhtimine (6 ainepunkti vaja; SVSU pakutud)Huvipiirkond 3: kommunikatsioonikeskkond (6 krediiti vaja, SVSU pakutud)Huvi ala 4: rakenduslik suhtlemine ja uued meediad (pakutud MCU-MI)Huvi ala 5: kaasaegne Hiina meedia ja turg (pakutud MCU-MI)MCU üliõpilased saavad krediittasu allahindlustTaiwani eelvoorud õppeperioodi lühendamiseksKoostöö ja vahetamine kohalike õpilastegaNaudi lisavõimalusi SVSU-sMissioon

Uue meedia ja kommunikatsiooni halduse (NMCA) eesmärk on arendada uusi meediatehnoloogia spetsialiste ja spetsialiste, kellel on teadmised Hiina suuremahulise meediaturu kohta. NMCA õppekava pakub mitmekesiseid kursusi viies huvivaldkonnas õpilastele, kes kavatsevad arendada oma karjääri uutes meediaväljaannetes ja multimeedias, ning üliõpilasi, kes sooviksid töötada rahvusvahelistel meediaettevõtetel Ameerikas või Greater Chinais. NMCA pakutav täielik koolitus aitab õpilastel saada nüüd ja tulevikus konkurentsieelise tööturul.... [-]

Ameerika Ühendriigid Saginaw
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ming Chuan University

Rahvusvaheliste suhete magistrikraad pärineb rahvusvahelise humanitaarinstituudi (GSIA), Hiina Vabariigi (Taiwan) esimese ja ainus lõpetaja programm, mis on spetsialiseer ... [+]

Rahvusvaheliste suhete kõrgkool (GSIA) oli Taiwanis esimene programm, mis valmistas üliõpilasi ette osalema läbirääkimistel eliidi üleilmsetes poliitilistes ja majanduslikes küsimustes. Aastal 2014 muutus GSIA rahvusvaheliste suhete magistriprogrammi, mis on avatud ainult rahvusvahelistele üliõpilastele.

Meie õppekavaga on välja töötatud spetsiaalselt kohandatud kursused, mis keskenduvad ülemaailmsele juhtimisele, globaalsele strateegiale ja operatsioonidele ning rahvusvahelistele läbirääkimistele ja suhtlemisele. Kõik kursused on peamiselt õpetatud inglise keeles, täiendava akadeemilise toetusega hiina keeles.

Rahvusvaheliste suhete magistrikraadi lõpetamine on suurepärane algatus üliõpilastele, kes soovivad saavutada tipptaseme globaalses juhtimises, ülemaailmses äritegevuses, rahvusvahelistel läbirääkimistel, avalikul diplomaatial ja ülemaailmsel kommunikatsioonil, mis kõik viis edu teele.... [-]

Taiwan Taipei
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Ming Chuan University

Viimastel aastatel on TCS / FL (Hiina / teise keele / võõrkeele õpetamine) kiiresti laienenud maailma igasse nurka. Hiina keele kui võõrkeele õpetamise magistriprogramm l ... [+]

Miks TCFL?

Viimastel aastatel on TCS / FL (Hiina / teise keele / võõrkeele õpetamine) kiiresti laienenud maailma igasse nurka. Hiina keele kui võõrkeele õpetamise magistriprogramm loodi erakordsete talentide edendamiseks TCFLi valdkonnas. Magistriõppe programm keskendub hariduse teooriate ja tavade integreerimisele. Meie eesmärgiks on valmistada ette õpilasi paljutõotavaks karjääriks TCFLis ja veelgi aitama kaasa Hiina keelehariduse valdkonnale.

Üks õppetöö kahe kraadi jaoks

Pärast lõpetamist 36 krediidi tundi, üliõpilastele antakse kahe kraadiõppe, magistriõpe (MA) poolt SVSU ja Master of Arts (MA) poolt MCU-MI. Kaks kraadi näitavad ülikoolilõpetajate rahvusvahelist, kultuuridevahelist ja valdkondadevahelist pädevust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Saginaw
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

2018 08 30 銘傳大學短版中音英字