Loe ametlikku kirjeldust

Mississippi College, liitunud Mississippi Baptist konventsiooni, on eraõiguslik koostöö hariduse, Christian ülikooli vabade kunstide ja teaduste. Nagu vanim kõrgkool Mississippi, MC on pikk ajalugu pühendumust akadeemilist ja põhjus Kristus.

Meie visioon

Meie visioon on olla tuntud ülikooli tunnustatud akadeemilise kvaliteedi ja pühendumist põhjus Kristus.

Meie ajalugu

Mississippi College asutati 1826 ja on vanim kõrgkool seisundis Mississippi.

Miks MC?

RAHA Magazine hiljuti järjestatud MC # 12 oma nimekirja "20 Parim Private Colleges Merit Aid" Mississippi College on riigi suurim eraülikool üle 5000 õpilase. Aastal 1831, MC sai esimene coeducational kolledži USA andma määral naist. Mississippi College on odavam kui arvate meie madalama õppemaksu ja helde stipendiumi programmi. MC auhindu umbes $ 53.000.000 stipendiumi ja rahalise abi igal aastal. MC pakub üle 80 bakalaureuse-, mis on rohkem kui 15 magistriõppekavade, esimese klassi õiguse kooli, arsti assistent programm ja rohkem. 16: 1 üliõpilane teaduskonna suhe. Leiad, et kraadi Mississippi College omab kaalu tööandjate ja saab hüppelauaks teil kõikjal soovite minna. MC õpilased vastuvõtmise meditsiinikooli juures üle kahe riigi keskmisest. Ligi 100% of Nursing lõpetajate tööd leida kolme kuu jooksul pärast lõpetamist. Rahvusvaheline Misjonitoimkond auastmed MC top 10 kooli, kust misjonärid lõpetaja ja on all ametisse. MC õpilased vabatahtlikuna rohkem kui 30000 tundi aastas.

Meie üliõpilaskonna suuruse, odav käimist ning tugev akadeemiline maine, MC on haruldane leida vallas Christian kõrgharidus. Meie eesmärk on tõmmata Kristuse iga aspekti meie kultuuri - klassiruumis, kogu campus elu ja südametes meie õpilastele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Mississippi College

Mississippi College tagab erakordse juhtkonna haridus, mis asetab suuremat rõhku õpetamise ja õppimise. Meie ainulaadne Master 's Õppekava Educational Leadership ettevalm ... [+]

Teeni oma kraad Educational Leadership

Mississippi College tagab erakordse juhtkonna haridus, mis asetab suuremat rõhku õpetamise ja õppimise. Meie ainulaadne Master 's Õppekava Educational Leadership ettevalmistamisel valib hoolikalt kohordi liikmed igal kevadel alustada 15 kuu modulaarne programm koosneb 39 semester tundi, mis algab suve jooksul. Teaduskonna pakub kogenud ja uuenduslikke vaatenurki ning pakub mitmeid mooduleid keskendudes kuue mõõtmed juhtimine, sealhulgas:

Personal / aksioloogilistele Muusika Organizational Ressurss Poliitiline Informatsiooniline

Teie kursuse õppekava integreeritakse seminarid, praktikumid ja praktikume, ja kulmineerub ametliku praktikakohti viimasel poolaastal ettevalmistamisel.... [-]

Ameerika Ühendriigid Jackson
September 2019
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Mississippi College

Department of teatises pakub Master of Science in Side (MSC) kraadi. See programm on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad side kursused Mississippi; on huvitatud jälitavad ... [+]

Teeni oma Communications kraad

Department of teatises pakub Master of Science in Side (MSC) kraadi. See programm on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad side kursused Mississippi; on huvitatud jälitavad kraad kommunikatsiooni; ja tahaks parandada nende turustamisvõimalusi või valmistuda doktorantide kursusel.

Läbi valikainete klassi valikuid, õpilased võivad kohandada oma kraadi suunas teater, massimeedia, või inimsuhete / avaliku kommunikatsiooni kontsentratsioon. See valik tuleb teha konsulteerides oma koolilõpetaja nõustaja planeerimisel pakutud õppima.

MC Experience

Osakond pakub Master of Science (MS) in Applied teatises kraad. Õpilased võivad valida ühe neist online kraadi programmid:... [-]

Ameerika Ühendriigid Jackson
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles